Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    a šta i polu keto postoji... morat ću i ja tako nešto nabacit, utovio sam se u zadnje vrijeme... teretana me nije vidjela već mjesec dana
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • Re: Chat

      pa kako to?

      ma mislim polu keto...koncentriram se na ove namirnice ali ako uleti neznam, šnita kruha ili neka tjestenina za ručak, bože moj...neću odbit jest.

      Comment


      • Re: Chat

        Originally posted by Marijan
        pa kako to?
        ne pitaj... a utovio se ko prase, mišići atrofirali... užas.. pitam se hoće li išta od mene ostat poslje ispitnih rokova...

        ma mislim polu keto...koncentriram se na ove namirnice ali ako uleti neznam, šnita kruha ili neka tjestenina za ručak, bože moj...neću odbit jest.
        ma da skužio sam, kod tebe ne postoje ove normalne kategorije, sve nešto između... polu keto, ne-nezdravo... sve ja to zapisujem.. :P
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • Re: Chat

          hahahaha
          ne vrijede ti ista pravila za marijana ko za nas smrtnike
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • Re: Chat



            [dante] da da, učite djeco učite, možda jednom budete poput mene [/dante]

            Comment


            • Re: Chat

              ja se jos smijem, najjaca provala od kad sam na forumu, hahaha, starci me cudno gledaju...
              kako mi je uljepsalo dan, sve mi se plocke stezu sad od smjeha xD
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • Re: Chat

                Originally posted by Marijan


                [dante] da da, učite djeco učite, možda jednom budete poput mene [/dante]
                hahaha, lud si ko šiba....
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • Re: Chat

                  Decki pazite ovaj recept za proteinski shake...
                  Ja jednu vecer doma, gladan sam(bio je dan punjenja) i razmisljam sta bi mogao pojest.... htio bi nesto slatko a nezelim kolace ili palacinke ili cokoladu i ta sranja, nego zelim nesto zdravo...
                  U jednu zdjelu stavio led, razmrskao ga malo...u to dodam 1-2 banane nasjeckane i (sad zavisi kako kome pase) u to stavim 3 Dcl mlijeka i 2 Dcl vode... sa mikserom to promjesam. Kad se to promjesa i povezu se banane(nesmije bit komadica banane) i mlijeko onda dodam 2 mjerice wheya od cokolade. To promjesam, nalijem si u jednu veliku casu i oanko hladno,lagano pijem ko koktel....mmmmmm...sta je to fino....
                  LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                  Comment


                  • Re: Chat

                    Vruće je za ispizdit...

                    Comment


                    • Re: Chat

                      Originally posted by Vladebisi
                      Vruće je za ispizdit...
                      Zamisli kako je tek kosit travu po toj vrucini i bit ce ti kao men... :S

                      Comment


                      • Re: Chat

                        Ja fugiram podove već dva dana, sa mene se cjedi voda...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Chat

                          ja sam danas sprico vinograd + flakso vocnjak...divno, jel
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • Re: Chat

                            ucio 11sati, sutra moram barem 10. jedva cekam!
                            Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

                            Comment


                            • Re: Chat

                              Moi bicka ti izgleda ko da ce svakog trena puknut
                              svaka cast ^^
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • Re: Chat

                                definicija od proslog ljeta(nakon treninga, pump), zapravo ja sam uvijek na definiciji . Sad sam nesto smrsavio, ispiti, kvalitetna prehrana, ali ne dovoljno puta dnevno,.
                                Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

                                Comment

                                Working...
                                X