Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Septribe
    Originally posted by Joe
    neki dan mi je tip samo nest viko iz auta na parkingu onda kad sam izaso van stari moj kaje bilo sprica, jeb.. kadet mu se htel razletet. ocu rec bolje tebi nego meni, da mene netko sad pogodi u vrata ja bi ga ubio, garantiram, nesto mi ovih dana tak frce uha prema nutra da je to strava
    heh...Đasmin - Đo

    hahahaha ja sam bio lud za nadrealistima u mladim danima, pazi ovo


    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • Re: CHAT

      Blah, zensku ne treba dat auto
      Tako kad sam ja polozio i ae stanem sa strane da mi izidje prijatelj, upalio zmigavce, i jedno 100-200m od mene ide auto, kad samo cujes za 10 sec kocnice i onaj jezivi zvuk skripanja, ja se okrenu kad me sastrugala zena i stala.
      Kad podje u rikverc i jos me vise sastruga
      Ja izisao iz auta, govorim joj jesi normalna ti sta ti je, ona suti i pravi se manita
      I ode
      Sreca samo mi malo plastike nabila na boju, njoj spao blatobran
      I nisam tad zvao policiju, jbg neiskusan i jos sam se prepo bio jer nisam bio svjestan sta se upravo desilo...
      Sad bi bilo drugacije
      panta rei

      Comment


      • Re: CHAT

        Joe damn it...mercy on me...evo placem od smijeha u kancelariji...bukvalno.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Septribe
          Joe damn it...mercy on me...evo placem od smijeha u kancelariji...bukvalno.
          evo ti jos jedan ja sam se najezio maloprije i placem usput
          http://www.youtube.com/watch?v=0owjYMiZJLc
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Joe
            Originally posted by Septribe
            Joe damn it...mercy on me...evo placem od smijeha u kancelariji...bukvalno.
            evo ti jos jedan ja sam se najezio maloprije i placem usput
            http://www.youtube.com/watch?v=0owjYMiZJLc
            HAHAH....vidi mu suplemenata u pozadini na standu....

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Wolf1524
              Mogu zamislit kako starija pristojna gospodja bjezi od nabildanog alternativca koji je iz zatvora izasao.
              nisam spomenul da sam baš išel na koncert u full spremi - rokerica jakna sa zakovicama na ramenima, marte, majica - nož koji kolje.. a to je bilo na godišnjem kad pustim zulufe veće od x-mana
              http://www.martinturk.com
              Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

              Comment


              • Re: CHAT

                Jucer sam imao pokvarenu vecer jer je trener rekao da ne idemo na natjecanje jer se odrzalo vec prije, a trebalo je biti sutra. Kao damu nisu poslali obavijest i smeta mi sto jucer nisam trenirao jer sam misli da cemo danas ici. Pa sam se trebao odmoriti prije natjecanja, a i sutra cu imat odmor jer zelim proslavit rodjendan. Tako sam izgubio jedan dan.
                There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by BlackdoG
                  Originally posted by Wolf1524
                  Mogu zamislit kako starija pristojna gospodja bjezi od nabildanog alternativca koji je iz zatvora izasao.
                  nisam spomenul da sam baš išel na koncert u full spremi - rokerica jakna sa zakovicama na ramenima, marte, majica - nož koji kolje.. a to je bilo na godišnjem kad pustim zulufe veće od x-mana
                  Osobno ne podnosim alternativce i te spike, ali ti si iznimka.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Wolf1524
                    Originally posted by BlackdoG
                    Originally posted by Wolf1524
                    Mogu zamislit kako starija pristojna gospodja bjezi od nabildanog alternativca koji je iz zatvora izasao.
                    nisam spomenul da sam baš išel na koncert u full spremi - rokerica jakna sa zakovicama na ramenima, marte, majica - nož koji kolje.. a to je bilo na godišnjem kad pustim zulufe veće od x-mana
                    Osobno ne podnosim alternativce i te spike, ali ti si iznimka.

                    hahah nisu to spike, to je stil života

                    ma nisam ni ja baš za kur..nja sa full crnom oblekom itd. kao u metalaca.. ja sam ti đir karirane košuljice, starke.. više hippie stil Zasitil sam se crnine jer sam 4 godine bil sa zakletom gotičarkom heheheheh... sad je viđam, više ne nosi crne čipke, haljine pa me zeza da je to zbog mene heheheehhe
                    http://www.martinturk.com
                    Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      kako je zgodna
                      Attached Files
                      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Oglas
                        Procitati pod "detaljno" sta pise...

                        http://www.pik.ba/artikal/639727/vreca- ... a=detaljno

                        Odoh kupiti nesto ploca...pozdrav do veceras...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Joe
                          kako je zgodna
                          roll roll roll that joint,gently down the stream.... bscene-smokingjoint:
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by peripetija
                            Originally posted by DrHouse


                            E, al fakat ne kužim takve likove. Pa zašto se onda baviš bb-om ak te ograničava u svakom pogledu?
                            Mislim, ne bih ništa rekao da se pripremate za natjecanje, ali na ovakve glupe izjave jednostavno nemogu odolit jednom gromoglasnom smijehu. Hahah, sad ću si zbog teretane uništit društveni život. Jea rajt.
                            Baš danas ću se nadekat rakije, ima da me u tačkama voze doma.
                            kakav bb? i kakvo uništavanje društvenog života? samo sam rekla kakva je reakcija okoline. ne kažem da ću se sad doma zatvorit i nikad više izać van.
                            niš mi od toga ne pada teško, kolko god gunđala zbog jutarnjeg cardia. dapače, osjećam se puno bolje i otkad sam počela redovito vježbat i promijenila prehranu imam puno više energije. kažu ljudi da se primijeti pozitivna promjena na meni.
                            ne zanemarujem nikakav društveni život ni niš, bokte. i šta si se sav nafurio ko da te se osobno tiče kaj radim.
                            to kaj sam zabrijala na zapisivanje tog šta jedem možda je malo pretjerano, ali mislim da mi sigurno neće odmoć. i ak mi se to da radit, moja stvar. i nije da sam si naštetila organizmu time što sam izbacila alkohol na neko vrijeme.
                            Da, tvoj društveni život pati jer si se na račun vježbanja eksponirala, u ekipinim očima, u negativnom svjetlu. Ako tebi to smeta, onda tvoj društveni život pati, da.
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by DrHouse

                              Da, tvoj društveni život pati jer si se na račun vježbanja eksponirala, u ekipinim očima, u negativnom svjetlu. Ako tebi to smeta, onda tvoj društveni život pati, da.
                              Ti nisi Dr House, nego Dr Phil.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                sad odradil najbrutalniji trening mog sadašnjeg treniranja.. rigal sam u svlačioni hahehehehe pa sam opet nanovo moral doma brzo napravit šejk

                                do doma sam vozil 25min (regularno 11min) jer mi noge OTPAAAADAJUUUUUU

                                sad idem na feštu i poker do jutra.. jedva čekam doć u blaženo stanje pomoću lijeka rastafarijanske vjere heheheh..

                                ouuu yeah
                                http://www.martinturk.com
                                Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                                Comment

                                Working...
                                X