Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ne borim se nikako, ja sam pored teretane i kardia skoro sve vreme za kompjuterom sem uvece kad izlazim. Jednostavno nemam sta da radim. Zato i osecam 'pritisak' u donjim ledjima tj zna da stegne malo taj misic kao i u teretani npr posle deadlifta bas zbog sedenja. Jbg sedenje nije prirodan polozaj, sad se trudim da vise lezim npr i gledam tv.

    Comment


    • Re: CHAT

      A znam, nekažu bzvze da sjedenje ubija. Šteti pun k urac.......
      Al jbga, valja se svako malo dignit, istegnit i malo proodat, i tako to. Zanimalo me jel ima koga ode sa nekin drugin metodama ( ) a da nisu stepperi do kompa, trake, orbitreci...
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • Re: CHAT

        Spakujes sebi hranu i na bazen ako imas u blizini. Dobar trening, dobra zabava a ne umoris se uopstte Mada, ja svaki dan tako zbog vjerskih razloga, ramazan pa se posti i onda jos gore
        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by blento View Post
          Spakujes sebi hranu i na bazen ako imas u blizini. Dobar trening, dobra zabava a ne umoris se uopstte Mada, ja svaki dan tako zbog vjerskih razloga, ramazan pa se posti i onda jos gore
          Ma ode se napravit neka etapa na bicikli svakodnevno skoro, plivanje se radi samo ima dana kad iskrsne nesto pa se linčari cilo jutro i pola popodneva.... ma ode se zaspat, eto sta je najbolje napravit
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • Re: CHAT

            Ja u zadnje vrijeme PES tucem redovno Fali mi zeljezo, jedva cekam da pocnem opet. Blago vaaaam se
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • Re: CHAT

              danas 1x100 kg mrtvo (ima misec dana počea s mrtvin)
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: CHAT

                Moram reći svojoj baki od 92 godine da prestane jest taj špek i jaja, lupit će ju srce prerano:
                http://www.tportal.hr/scitech/znanos...i-pusenje.html

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • Re: CHAT

                  Da, stvarno, reci joj što prije, dok ne bude kasno...
                  Ili joj možeš čestitati što ju nisu uspjeli prevariti:

                  http://istineilaziohrani.blogspot.co...a-najveca.html

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    poz kolege,
                    Ima li ko od vas da ce docekat zimu sa Low pro ljetnim gumama, sta mislite , koja je bolja opcija, 17 ke ljetne sa 6 mm debljine sare, ili
                    zimske 15ke sa 2 mm sare... ?
                    ocajan sam skroz, nemam love za druge gume, pa sad neznam koja je bolja opcija...
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      3 tjedna do Olimpije:

                      422597_10151133471648901_1443564789_n.jpg
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Heath će ih sve pojesti
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Imaš fotke neke? Link?
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            074D3C7A-123C-4596-9DEA-13AFB35A2505-7182-000006CEB9E8DAE2.jpg ))
                            Originally posted by darios
                            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              kad gledam treninge greena ovi ostali mi izgledaju kao da samo siluju utege i nis s mozgom ne rade...tj ne koliko i kai...

                              zato ja on za mene pobjednik. btw pogledajte kako izgleda njegov dan...bas fora tip! prije svega mudar..
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Phil H 2010.jpg
                                564389_10151202817239540_2089581774_n.jpg
                                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                                Comment

                                Working...
                                X