Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    na suplemente sam vec potrosio a i nebi mi se isplatilo, nisam bas blizu slovenije...
    kad sam rekao 5-6 tisuca kuna mislio sam na hranu+suplemente sad za masu...jer ako cu raditi kako treba onda cu morati i potrositi kako treba...
    Je bes ovu masu koju sam ja zagrijavao do sada, sve i svasta trpam, +6 kg od defke, od toga 5 kg škarta hehe

    Comment


    • Re: CHAT

      da, deranje po masi ftw

      sad moran nać nešto posla, pa uvatit koju kinticu, pa imat para za masu od 1.9.
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: CHAT

        A nać u današnje vrijeme posao je kao dobiti na lotu!
        Nažalost...

        Comment


        • Re: CHAT

          meni u ponediljak razgovor za posa uff...

          Comment


          • Re: CHAT

            WTF 5-6k kn za koliko mjeseci mase?
            Bjelanjak sretno!!!

            Comment


            • Re: CHAT

              Samo da se nadovezem. Meni se nekako cini (koliko sam citao) da bi proizvodi namjenjeni za Europsko trziste trebali biti kvalitetnijih od onih u SADu. SAD nema skoro pa nikakve kontrole i dozvoljena su odstupanja do 20% u kavkvoci, te zapravo svaka budala moze napraviti firmu i prodavati suplemente sa svojim "znanstvenim pokricima". (mislim da je netko naveo i dokumentarac vec, u kojem za potrebe filma proizvode suplement sa 2 meksikanca - Harder, Better, Stronger ako se dobro sjecam)
              Dok u Europi ipak postoje dosta rigoroznije kontrole proizvoda, narocito u ovoj nasoj ljubljenoj zemlji gdje proizvod da bi se plasirao na trziste mora proci ministarstvo (makar je to samo za plasiranje koliko znam, pa opet ne garantira), pa je to barem nesto.
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • Re: CHAT

                ...............

                25722_332821953646_6985731_n.jpg

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ekipa pozdrav, gibam ne kampiranje, klopa - kila zobenih dnevno i whey, ha, ha! Kaj je netko rekao da se jede jednolično?! Ne mojte mi ljutiti Kellya, pozdrav i čitamo se!
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by PatrickStar View Post
                    Ekipa pozdrav, gibam ne kampiranje, klopa - kila zobenih dnevno i whey, ha, ha! Kaj je netko rekao da se jede jednolično?! Ne mojte mi ljutiti Kellya, pozdrav i čitamo se!
                    kampiranje - kila zobenih, hahah kakav sarkazam
                    Lijepo se provedi

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by PatrickStar View Post
                      Ekipa pozdrav, gibam ne kampiranje, klopa - kila zobenih dnevno i whey, ha, ha! Kaj je netko rekao da se jede jednolično?! Ne mojte mi ljutiti Kellya, pozdrav i čitamo se!
                      Čuvaj se komaraca.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Jel itko zna kakva je ovo dijeta... O.o
                        frend mi napisao:

                        "Masno mogu papati... Poanta u ovoj dijeti je što dnevno možeš unesti samo 20g ugljikohidrata, znači zabranjeno je kruh, tjestenina, mahunarke, riža bla bla bla, i uz to nema niti gram šećera, znači nema sokova, čokolade, pa čak ni voća. Jedino umjetno sladilo. Kako god bilo krenuo sam u ponedjeljak, i kila je eto već dolje. "

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by vea View Post
                          Jel itko zna kakva je ovo dijeta... O.o
                          frend mi napisao:

                          "Masno mogu papati... Poanta u ovoj dijeti je što dnevno možeš unesti samo 20g ugljikohidrata, znači zabranjeno je kruh, tjestenina, mahunarke, riža bla bla bla, i uz to nema niti gram šećera, znači nema sokova, čokolade, pa čak ni voća. Jedino umjetno sladilo. Kako god bilo krenuo sam u ponedjeljak, i kila je eto već dolje. "
                          Low carb high fat prehrana...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by vea View Post
                            Jel itko zna kakva je ovo dijeta... O.o
                            frend mi napisao:

                            "Masno mogu papati... Poanta u ovoj dijeti je što dnevno možeš unesti samo 20g ugljikohidrata, znači zabranjeno je kruh, tjestenina, mahunarke, riža bla bla bla, i uz to nema niti gram šećera, znači nema sokova, čokolade, pa čak ni voća. Jedino umjetno sladilo. Kako god bilo krenuo sam u ponedjeljak, i kila je eto već dolje. "
                            kila je radi UH dolje kada se vrati normalnoj prehrani to se odmah vrati da se ne zavarava ...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Čula sam za taj oblik prehrane, samo što me nikada nije privlačio, pa iskreno ni nisam išla istraživati u detalje.
                              Ko ona ketogena... Mogla bi sad malo u google pohod

                              tnx momci

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by vea View Post
                                Čula sam za taj oblik prehrane, samo što me nikada nije privlačio, pa iskreno ni nisam išla istraživati u detalje.
                                Ko ona ketogena... Mogla bi sad malo u google pohod

                                tnx momci
                                Ketogena je eto zakon dijeta, nije ni skupa baš obrnuto, štedi mišiće i može biti zdravija s hrpom omega 3 masti ili manje zdravija... ugl. ja sam uz 2 treninga tjedno tijekom dva mjeseca skinuo 21kg...

                                p.s. ketogenička ne mora raditi na žene dobro i na neke muške... treba probati
                                Last edited by TitanGym_VP; 01-08-12, 13:12.

                                Comment

                                Working...
                                X