Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    557246_349676441789592_1346380180_n.jpg

    Valjda će ga srediti...
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: CHAT

      Volio bi da Kai dobije, ali realno ce titulu uzeti Phil osim, ako ne zaje.be formu u finalu i Rhoden-a bi stavio na 3. ako jos malo popravi formu, onda slijedi Dexter pa Branch, ali vidjet cemo kakva ce politika prevladati
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: CHAT

        Ajmo tko je za neki zajednicki trening u cetvrtak i petak u Zg-u popodne bilo koja teretana?
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: CHAT

          Jel ima netko da je nedavno isao na prvu pomoc(autoskola)
          Sutra polazem pa me zanima jel tesko,jel su strogi?

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Nixa2210 View Post
            Jel ima netko da je nedavno isao na prvu pomoc(autoskola)
            Sutra polazem pa me zanima jel tesko,jel su strogi?
            Na stolu su kartice uzmeš jednu i na njoj su ti tri pitanja i na to odgovaraš.

            Comment


            • Re: CHAT

              ovisi koga dobiješ od ispitivača... mene je pitala kako bi postupila ako osoba ima otvorenu ranu na trbuhu...pa me pitala kako se iznosi osoba iz auta ako smatram da joj je kralježnica oštećena, nabrojati dijelove kutije za prvu pomoć, nabrojati sigurne i nesigurne znakove smrti i pokazati na lutki oživljavanje "usta na usta"
              I know i can be what i wanna be,
              if i work hard at it,
              i'll be where i wanna be
              i know i can, i know i can <3

              Comment


              • Re: CHAT

                Jadna mi majka da nekom trebam pomoc pruziti, polagao ima 12 godina i nemam pojma nista...

                Comment


                • Re: CHAT

                  ja osnovne stvari znam... osnovnu prvu pomoć bi bez problema mogla pružiti... ali npr. to iznošenje iz auta sam zaboravila.. ja sam položila prije 4god.

                  da se mene pita, vozački ispit bi se polagao svakih 5god., a prva pomoć svakih 12mj...
                  I know i can be what i wanna be,
                  if i work hard at it,
                  i'll be where i wanna be
                  i know i can, i know i can <3

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Slavonka23 View Post
                    ja osnovne stvari znam... osnovnu prvu pomoć bi bez problema mogla pružiti... ali npr. to iznošenje iz auta sam zaboravila.. ja sam položila prije 4god.

                    da se mene pita, vozački ispit bi se polagao svakih 5god., a prva pomoć svakih 12mj...
                    Prva pomoć može, al vozački.... nema potrebe polagat svako malo, pa ne zaboravi se vozit nakon nekog vrimena, to je "ko biciklo" kako bi narod reka OOsim u slučaju promjene nekih zakona važnijih, pošalje te na obnovu, ponovno polaganje i točka.

                    jednostavno ukinut pravo upravljanja vozilon ljudima starijim od tolko i tolko, i uvest malo strožije kazne i zakone na ove mlade. Nećete vidit djeda od 60 godina kako vozi 150 vukovarskom u splitu
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ma mo'š mislit što se ne zaboravi... Zato ih i ima toliko koji blage veze o vožnji nemaju i to sam shvatila tek kad sam položila i krenula sama voziti. Prvo i osnovno što bi ih SVE po redu poslala je ponovno učiti kako se ponaša na kružnom toku. Čim je malo veći kružni, sa više traka.. pogube se kao guske u magli.

                      Mislim, ne zaboraviš ti tehniku vožnje...znaš gdje je kvačilo, gas, kočnica.. ali ponašanje u prometu...eeeh..
                      I know i can be what i wanna be,
                      if i work hard at it,
                      i'll be where i wanna be
                      i know i can, i know i can <3

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Slavonka23 View Post
                        ja osnovne stvari znam... osnovnu prvu pomoć bi bez problema mogla pružiti... ali npr. to iznošenje iz auta sam zaboravila.. ja sam položila prije 4god.
                        Usta na usta, i tak to

                        Originally posted by Aquila_hr View Post
                        Prva pomoć može, al vozački.... nema potrebe polagat svako malo, pa ne zaboravi se vozit nakon nekog vrimena, to je "ko biciklo" kako bi narod reka OOsim u slučaju promjene nekih zakona važnijih, pošalje te na obnovu, ponovno polaganje i točka.

                        jednostavno ukinut pravo upravljanja vozilon ljudima starijim od tolko i tolko, i uvest malo strožije kazne i zakone na ove mlade. Nećete vidit djeda od 60 godina kako vozi 150 vukovarskom u splitu
                        Prošle god., djed (cca 65god) od mog kuma piči CL-om 230km/h po Vukovarskoj (naime u zagrebu).

                        Isti taj deda (godinu dana prije) s istim autom na autocesti uletava u benzinsku crpku s 220km/h...(neeeemeoj me pitati kak je stao, stari je lud u pm!)... pre kasno se sjetio da nema goriva i mora natočiti xD (vjeruj mi, ovo nije izmišljeno, ozbiljan sam ko smrt)
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by ScuderiaBull View Post
                          Prošle god., djed (cca 65god) od mog kuma piči CL-om 230km/h po Vukovarskoj (naime u zagrebu).

                          Isti taj deda (godinu dana prije) s istim autom na autocesti uletava u benzinsku crpku s 220km/h...(neeeemeoj me pitati kak je stao, stari je lud u pm!)... pre kasno se sjetio da nema goriva i mora natočiti xD (vjeruj mi, ovo nije izmišljeno, ozbiljan sam ko smrt)
                          Pa dobro, deda odlučija uzet stvar u svoje ruke, kad već nije prije, kasno se sitija...Em je zaboravia da nema goriva, em je zaboravia da nije nikako prije nije malo protra "švabu" hehe
                          Ko zna, možda je i tabletu da ne zaboravlja - zaboravia popit


                          Ništa, naručit par dama jednu večer, platit i pustit deda da uživa ak već nije dok ne umre, nakon toga vozat 220 sa mečkon po cestama neće mu ni past na pamet
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Polozio prvu pomoć bez problema
                            Jos voznja ispit za 3 tjedna i

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                meni je polaganje 25.10

                                Comment

                                Working...
                                X