Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by pavlek
    Originally posted by DARICA
    Izbaci pašteticu i pojacaj posni i opcenito kalorije.
    izbacio sam *****u jer nečitaš? xD
    tako sam prije jeo, bio je junk ali su bili veliki obroci..
    posni pojedem od 150-200 grama.. ugl imam za 2 obroka onu milbonu od 500 g..
    mogu ja i kilu posnog pojest ali čemu?

    soner nekontaš
    umastit se nemogu, ako nisam kroz ovih 5 godina žderajući tako s minimalnom fizičkom aktivnosti, pa neću ni sad.

    kažem, zašto pojest 500 g posnog ako mogu 150-200?
    na to sam mislio, niko ne razumije ovdje šta hoću reći
    Aha sorry, jer napisao si u onom jelovniku da uzmes pastetu pa...
    pa pojedes 250 g posnog prije spavanja i 250 jos negdje, podjelis to nemoras 2 kg odjednom jer nema smisla...
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by pavlek
      Originally posted by DARICA
      Izbaci pašteticu i pojacaj posni i opcenito kalorije.
      izbacio sam *****u jer nečitaš? xD
      tako sam prije jeo, bio je junk ali su bili veliki obroci..
      posni pojedem od 150-200 grama.. ugl imam za 2 obroka onu milbonu od 500 g..
      mogu ja i kilu posnog pojest ali čemu?

      soner nekontaš
      umastit se nemogu, ako nisam kroz ovih 5 godina žderajući tako s minimalnom fizičkom aktivnosti, pa neću ni sad.

      kažem, zašto pojest 500 g posnog ako mogu 150-200?
      na to sam mislio, niko ne razumije ovdje šta hoću reći
      Juz jor brejn. Ako nećeš koristit svoj mozak, budem ti ja nacrtao kao šestogodišnjem djetetu:
      Imaš 72 kg.
      Tvoja potreba za proteinima u gramaži je ~150gr.
      Trebaš pojest nekih kilu i pol posnog sira dnevno da bi unio tu količinu, ili 800gr piletine, ili 200gr wheya. Ili ukombinirat sve te namirnice da bi skupio tih fucking 150gr proteina. Di su još ugljikohidrati i masti, ali to ću prepustit tebi da računaš, jer ipak, imaš 17 godina i vrijeme je da počneš trenirat mozak.
      Chill bro

      Comment


      • Re: CHAT

        kru te jebo OPET ne kužiš
        znam da mi treba ~150grama proteina na dan, znam da bi bilo pozeljno da svaki obrok ima oko 30 g proteina, znam da mi treba oko 3500 kalorija na dan, znam da moram bit u suficitu, znam da tih 150 g necu unjet odjednom, nego u dijelovima, a to je moja briga..
        itekako ja imam istreniran mozak nego vi ste nekako ograničeni pa moram sve opširno objašnjavat jer ne čitate prijašnje postove, i onda se samo naživciram i dođe mi da psujem i neda mi se nateravat više bezveze zbog nekog kome trebam sve objasnit što sam napisao 5 postova prije, i 2 posta prije

        Comment


        • Re: CHAT

          pavlek tisina

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by pavlek
            kru te jebo OPET ne kužiš
            znam da mi treba ~150grama proteina na dan, znam da bi bilo pozeljno da svaki obrok ima oko 30 g proteina, znam da mi treba oko 3500 kalorija na dan, znam da moram bit u suficitu, znam da tih 150 g necu unjet odjednom, nego u dijelovima, a to je moja briga..
            itekako ja imam istreniran mozak nego vi ste nekako ograničeni pa moram sve opširno objašnjavat jer ne čitate prijašnje postove, i onda se samo naživciram i dođe mi da psujem i neda mi se nateravat više bezveze zbog nekog kome trebam sve objasnit što sam napisao 5 postova prije, i 2 posta prije
            Pa kad sve to znaš, zašto pričaš o *****oj pašteti, neskviku i ostalim glupostima? Uostalome, nemam vremena za raspravu s trolom, žurim u đim. Pusa, bok.
            Chill bro

            Comment


            • Re: CHAT

              ja mislim da na dobrom mjestu pitam,kolko vi cesto junkate na masi?

              Comment


              • Re: CHAT



                pavlek frajeru uletio si sa spikom da tebi "nije jasno" kak kile nejdu gore i da ćeš odustat ak ne vidiš promjene do nove godine. ja ulijećem i kažem da je prilično jasno zašto kile nejdu gore (ne samo meni nego svima koji su prošli forum 2-3 puta). Tad okrećeš priču i govoriš da ti je JASNO al da...nećeš ništa napravit po tom pitanju.


                Originally posted by lion
                ja mislim da na dobrom mjestu pitam,kolko vi cesto junkate na masi?
                namjerno, nikad. ako je prava masa i ako se trudim, naravno.

                btw čisto ono... junk nikom neće pomoći u izgradnji mišića. endomorževima će pomoć u izgradnji sala, a malim ektićima ni u tome. Uz to, junk tipa ćevapi u kvartu takve je kvalitete da je u organizmu opća uzbuna kad se to ždere, i probava ostale hrane će bit ugrožena. znači sav posni i piletina unjeti do onda imaju veće šanse da se ne probave. jbt ja sam nekidan pojeo kod trovača 10 ćevapa i sljedeće jutro sam to isro istog oblika/mirisa, ko da je plastika.
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by lion
                  ja mislim da na dobrom mjestu pitam,kolko vi cesto junkate na masi?
                  Kad nemam nis drugo pri ruci, npr. kad zaspem ujutro u skolu pa nestignem nis ponjet.
                  Kad se zazelim cole popijem ju i sretan sam cijeli dan. (Pijem pravu colu, ne light sto god vi rekli)
                  Kad osjecam da mi energija uzasno pada a imam npr. trening uzmem malo cokolade il neceg full slatkog uz gainer.
                  Kad imam natjecanje 2-3 dana prije si namjerno uzmem nekaj cokolade poslije odbroka i sl.
                  Kad skontam da nema sanse da budem u suficitu taj dan jer sam propustio obrok il tak nes malo kalorija si zemem iz cipsa.

                  I bas mi je lijepo na masi.
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    btw čisto ono... junk nikom neće pomoći u izgradnji mišića. endomorževima će pomoć u izgradnji sala, a malim ektićima ni u tome. Uz to, junk tipa ćevapi u kvartu takve je kvalitete da je u organizmu opća uzbuna kad se to ždere, i probava ostale hrane će bit ugrožena. znači sav posni i piletina unjeti do onda imaju veće šanse da se ne probave. jbt ja sam nekidan pojeo kod trovača 10 ćevapa i sljedeće jutro sam to isro istog oblika/mirisa, ko da je plastika.
                    jel misliš na jozu ?
                    Originally posted by Songoku
                    najbolji pwm je burek

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by david22
                      btw čisto ono... junk nikom neće pomoći u izgradnji mišića. endomorževima će pomoć u izgradnji sala, a malim ektićima ni u tome. Uz to, junk tipa ćevapi u kvartu takve je kvalitete da je u organizmu opća uzbuna kad se to ždere, i probava ostale hrane će bit ugrožena. znači sav posni i piletina unjeti do onda imaju veće šanse da se ne probave. jbt ja sam nekidan pojeo kod trovača 10 ćevapa i sljedeće jutro sam to isro istog oblika/mirisa, ko da je plastika.
                      jel misliš na jozu ?
                      jozo sto prodaje je "zdrava" hrana ))

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Da,da...nemojte mi Jozu dirat....
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          *****ti ebay i koga smisli

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Conanbarbarin
                            *****ti ebay i koga smisli


                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              brutalno

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                napokon san narucija

                                Comment

                                Working...
                                X