Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by TripleZ View Post
    ja sam dizac utega


    ako se jednog dana prijavim na takmicenje, stanem na vagu i onda obucem ili gacice ili pocnem stavljati kredu na ruke, onda cu ti moci reci jesam li PL ili BB - ili ti na kraju te sezone mozda kazem da sam oboje



    da tad cu se boriti da budem veci, jaci, brzi, mobilniji, sigurniji, pametniji itd. i sto je najbitnije otvoren za nove stvari a ne da pljujem po svemu onom sto ja ne praktikujem trenutno
    OK... Ti si to što jesi... Znači ne znaš ni sam, još uvek... Ali imaš neke ciljeve valjda?

    Izvini, nisu isti trenizi za PL i BB... Ti u glavi moraš da imaš neki krajenji cilj...

    A to da u isto vreme možeš biti veliki, jak, brz, mobilan i pametniji, to ćeš da izviniš... Ne može...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by domagoj View Post
      iskreno, pišeš bedastoće

      naravno da je to dvoje potpuno različito, ali ima i dosta bb-a koji se van sezone natječu u powerliftingu
      a bb nije klasično mjerenje ?? kako nije, zar se bicepsi ne mjere, noge, širina leđa, qurca ?? svi oće bit što veći..

      tebi je powerlifting kemija, a bb nije?? (ako ćemo već tako)
      a i znaš ti kad se uzima ta kemija?? na početku sigurno nije, nego kad se dođe do granice da ne možeš dalje, kad je prehrana, trening sređeno i kad je tijelo dosegnulo svoj maksimum, onda uskače kemija, ako baš hočeš znati, već kad ju spominješ.



      pljuješ po powerliftingu, jer im vjerojatno vode nemožeš dodat, a imaš vjerojatno dobre obime (100kg, 193cm), pa tu nastaju kompleksi
      OK. Glupo ili ne... Meni je powerlifting seljana, a BB nije... BB i fitnes su mi OK...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        Comment


        • Re: CHAT

          ljudi moji sta je ovo?!?!
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Megara View Post
            ljudi moji sta je ovo?!?!
            Kao da ih 10 ima na profilu pa pisu svi ahhahaha

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Dača View Post
              OK. Glupo ili ne... Meni je powerlifting seljana, a BB nije... BB i fitnes su mi OK...

              kolko ti godina imas?? nemas vise od 17 jel tako?

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Dača View Post

                Uostalom, powerlifting ne pokazuje ko je koliko jak, nego ko je koliko hemije strpao u sebe...
                Ajde nemoj lupati gluposti, ne moraš ih voljeti ali nemoj ih ni vrijeđati.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ne primećujem da sam bilo koga uvredio... Naprotiv, izneo sam mišljenje, zbog koga su mene izvređali..
                  Last edited by Dača; 07-09-13, 15:46.
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    hahha ode na forumu nikad nije dosadno
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Dača View Post
                      Ne primećujem da sam bilo koga uvredio... Naprotiv, izneo sam mišljenje, zbog koga su mene izvređali..
                      Kako nisi nikoga uvrijedio?

                      Šta bi bilo da sad ja kažem da su bilderi hrpa iskompleksiranih narcisa kojima koji se svakog dana gledaju u ogledalu ko trebe i mjere čiji je 'biceps' veći ovdje bi bila plejada uvrjeđenih ljudi iako sam samo iznio svoje mišljenje.

                      Svaki sport ima svoju težinu, ničije napore ne treba omalovažavati.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        cuj 'nisam nikoga uvrijedio' !! ti umjesto da se izvinis i shvatis gdje ti je greska, i dalje nastavljas po svom..
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Evo, izvinjavam se, ako sam povredio nečija osećanja...

                          Pogotovo Megari, njoj se izvinjavam sa sve šlagom i jagodicom preko...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            tako je Dacooo all is forgiven :*

                            p.s. i samo da ti kazem, ovako sigurno izgleda neki veliki decak kome si ti narusio samopouzdanje

                            bigshowcrying_display_image.jpg

                            Last edited by Megara; 07-09-13, 18:42.
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              malo prouci "athletic aesthetic". ukucaj u youtube..nije losa stvar..

                              dizes ko PL, izgledas ko BB, a spreman si kao sprinter nogometas vaterpolist, za dosta sprotova.. eksplozivan brz mobilan okretljiv snazan jak zgodan velik izdefiniran ...
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by staragarda View Post
                                malo prouci "athletic aesthetic". ukucaj u youtube..nije losa stvar..

                                dizes ko PL, izgledas ko BB, a spreman si kao sprinter nogometas vaterpolist, za dosta sprotova.. eksplozivan brz mobilan okretljiv snazan jak zgodan velik izdefiniran ...
                                default.jpeg
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X