Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Malo skretanje s teme, zadnja dva tjedna san ubacia novu vjezbu u trening nogu, russian leg curl, nikad u zivotu nisan ima toliko upaljenu lozu... Me gusta

    Edit: Kako mislis ukomponirat tu seriju od 20 ponavljanja?

    Comment


    • Re: CHAT

      Aaaaaa to...

      Viđam par fensi momaka u teretani koji to rade... Nemoj da se ljutiš, ali meni to izgleda "više štete nego koristi"....
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Dača View Post
        Aaaaaa to...

        Viđam par fensi momaka u teretani koji to rade... Nemoj da se ljutiš, ali meni to izgleda "više štete nego koristi"....
        Hm, Dave Tate i ostali PL(da ne nabrajan imena) svi redom preporucuju vjezbu za jacanje loze i vise snage na SQ i DL. Ja jos ne mogu nista rec jer san je tek pocea radit, tako da niti ne mogu vidit rezultate, al probaj i ti pa mi javi jel vjezba fensi.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Hm, Dave Tate i ostali PL(da ne nabrajan imena) svi redom preporucuju vjezbu za jacanje loze i vise snage na SQ i DL. Ja jos ne mogu nista rec jer san je tek pocea radit, tako da niti ne mogu vidit rezultate, al probaj i ti pa mi javi jel vjezba fensi.
          Ne bi se ja igrao s tom vežbom, pored mase drugih konvencionalnih vežbi za ložu...

          I sam znaš da su kolena najslabija tačka kod većine ljudi koji treniraju noge... Ova vežba može usrati kolena...

          Nadam se smo da ćeš sa svojom težinom to raditi bez ikakvih posledica po kolena...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            kad ti je dosadno odes u teretanu, zagrijes se, odradis tu seriju sa 20 ponavljanja - kad zavrsis psujes sebi sve po spisku sto si pokusao to

            onda uzmes protein i vratis se do squat rack-a, okrenes se prema djevojkama na trakama, namignes i kazes '' u mirin' ''

            ma samo ubacis nekad, s vremena na vrijeme, ali nece ti ni do cega biti kad zavrsis
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT

              Evo sad idem u tereteanu, u pola četiri...

              Nego nisam ukapirao to "u mirini", ceniš da je dobra vežba ili ne?

              Iskreno, mene bole kolena, samo dok ih gledam, a kamo li da radim...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                ma to mu govorim za 20 cucnjeva, ove ruske jos nisam ni probao, ali vjeruj da su jako dobri ako vec nemas onu spravu za Glute Ham raise
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ma sta ti je, pola seljancica u teretani jedva i hrvatski pricaju, jos da im upadan engleskim bb slengom...Dame bi mi vjerojatno odgovorile:"nu issat sta ovi laprda?"

                  Po videima koje san gleda, glute ham raise je laksi za izvodjenje, jer sprava ima onaj oslonac za kvadriceps, tako da kad dodjes u donji dio pokreta kvad se nasloni na to i oduzme dobar dio tezine... Ruskom je plus sta ga je lako improvizirat, al u pm tesko je. Pogotovo jer nisan taj pokret nikad radia.

                  Da buden iskren, uz upalu loze, prvi put su mi se i upalile tetive, ocito san malo previse isa na moment i elasticnost a manje san bia fokusiran na kontrolu pokreta lozom. Pa eto, ako cete radit, obratite paznju na to. Drugi put je vec sve proslo glatko.
                  A sta se tice zdravlja kolina, to mi je u biti najveci prioritet, sacuvat SVE zglobove u dobrom stanju i naravno kraljesnicu. U pravilu i na najmanji znak neugode, ne mora bit bol, dosta je i cudan osjecaj, prekidan vjezbu. Necu a priori branit vjezbu, dopustan mogucnost da postoji opasnost, al vrime ce pokazat. Puno strucnih ljudi je preporuca pa cemo vidit nakon par miseci. Uostalom, da je slusat ljude, nebi nikad radia cucanj zbog kolina ni DL zbog kraljesnice. YOLO bitch!

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Prejako...



                    What-Rest-Days-Feel-Like.jpg

                    Comment


                    • Re: Chat

                      zna netko di bi u rijeci bilo moguce iznajmiti boksacki ring za nekakve sparinge il tako nesto?
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Jel normalno obavljat veliku nuzdu svaki dan po 1-2 puta? i da li to utjece na povecanje mase ?
                        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          jel ima negdje neki torrent od filma Generation Iron ???

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Sickzz View Post
                            Jel normalno obavljat veliku nuzdu svaki dan po 1-2 puta? i da li to utjece na povecanje mase ?
                            Pravi sampioni kenjaju u podne! Pa sad, ako mozes iskombinirat da oba puta budu u podne, bit ces dvostruki sampion...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by zyzz1993 View Post
                              jel ima negdje neki torrent od filma Generation Iron ???
                              Za sada ne

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                Pravi sampioni kenjaju u podne! Pa sad, ako mozes iskombinirat da oba puta budu u podne, bit ces dvostruki sampion...
                                Hahah dobra dobra ma zanima mene znaci kad obavljamo tu nuzdu izbacujemu hranu na neki nacin i sad da li je to visak sta organizam ne treba ili?

                                i kad smo vec kod ovakvih tema jel istina da ako stegnemo trbusne misice dok izvodimo vjezbu, postizemo efekat kao da drzimo prst na rupici = ne dozvoljavamo crjevima da izađu = sprjecavamo nastanak kile.. ?
                                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                                Comment

                                Working...
                                X