Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    hahaha *****rije s tom burom bas...

    a ovo za vrecicu iz ducana mi je poznato haahah :P al cesto mi cura od 50 kg nosi ) mala zilava bilderica haha


    ..o salamandiju je rjec lol
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: CHAT

      Fcb-pricvrscena je izvan posude ali je to ping pong loptica koja pluta jer je puna zraka. Ako je fiksno pricvrscena onda ce "gurati" posudu prema dolje pokusavajuci isplivat
      MYPROTEIN

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by TripleZ View Post
        sta bi u ovom slucaju pokazala vaga?



        Vaga bi prevagnula na desnu stranu. I to zato što je masa volumena ping pong loptice lakša od vode, a masa (identičnog) volumena čelične loptice koja visi je jednaka masi vode tog volumena...

        Comment


        • Re: CHAT

          Tek sad vidim da je celicna loptica u desnoj a ne ping pong -moj bed
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: CHAT

            Budi velik ima rezlutate,a za Herbalife kad ima vidim likove sram me sto se nazivaju sportašima

            Comment


            • Re: CHAT

              ajme sry da nisan ni skuzio sta sam napisao..uglvno skuzio si sta sam htio rec...1950maximus cemu ignore??
              jer ne mislimo isto kako oces ali mislim da nema smisla za time....

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Armani View Post
                Budi velik ima rezlutate,a za Herbalife kad ima vidim likove sram me sto se nazivaju sportašima
                I Herbalife kao tvrtka ima odlicne rezultate.
                Imaju li korisnici Herbalifea rezultate? Ili podpitanje, imaju li korisnici BudiVelik rezultate?

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by simba1 View Post
                  Vaga bi prevagnula na desnu stranu. I to zato što je masa volumena ping pong loptice lakša od vode, a masa (identičnog) volumena čelične loptice koja visi je jednaka masi vode tog volumena...
                  Gustoca. To je ric koju trazis. Kuglice su istog volumena, ali celicna je teza jer ima vecu gustocu.

                  Ovo je vjerojatno neko sranje sa mythbustersa koje ne mozes znat nikako drugacije nego da ili eksperimentiras ili imas odlicno znanje fizike.

                  Proslo je vec skoro 5 godina od zadnjeg skolskog sata fizike tako da mozda i nece sve imat smisla al aj da i ja bacin pokusaj. Reka bi da ce liva strana bit teza... Celicna kuglica visi na konstrukciji nevezanoj za vagu, dakle njena tezina (masa x gravitacija), koja je ujedno i njena potencijalna energija, se odnosi na tu konstrukciju i nit kojom je vezana.

                  Kuglica je uronjena u vodu i na nju djeluje sila uzgona vode, medjutim kuglica je prevelike gustoce i sila uzgona je relativno zanemariva. Buduci da kuglica visi na konopu, bez obzira sta je uronjena u vodu njena tezina ne pritisce vagu. Jedino sta bi tribalo izracunat, je kolika je tocno sila uzgona, eventualno ce toliko vise vaga pokazivat.

                  S druge strane, ping pong kuglica je ucvrscena za posudu koja stoji na vagi. Dakle, tezina kuglice i posude s vodom su oboje na vagi. Jedino sta ovde zbunjuje je sta ljudi znaju da ce loptica isplivat ako prerezemo konop. Sta ne znaci da ce voda nekom carolijom anulirat tezinu loptice nego samo da je gusca od loptice i da je sila uzgona veca od tezine loptice.

                  Meni je u glavi ovo sasvim logicno i jasno, nisan siguran kako ce bit citatelju... Uglavnom, zakljucak je jednostavan, triba izracunat silu uzgona na celicnu kuglicu, ako je ona manja od tezine ping pong loptice(a mislin da bi tribala bit), liva strana vage ce ic dole.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    u idealnim uvjetima vaga ostaje na mjestu..
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Drugim rečima, treba yebati ZZZ jer je postavio pitanje i otišao bez odgovora...

                      Last edited by Dača; 11-11-13, 14:40.
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        pa ovo moje ti je odgovor...samo trebas zanti zbrajati sile gravitacije, uzgona, napetosti niti..
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by staragarda View Post
                          u idealnim uvjetima vaga ostaje na mjestu..
                          Sila uzgona je na oba tijela ista, u to san siguran.
                          Ako je moje razmisljanje tocno, vaga ostaje na mistu samo ako je sila uzgona na celicnu kuglicu ista kao i tezina pig pong loptice. Buduci da nismo dobili tocne vrijednosti koje bi uvrstili u formule i uracunali, pretpostavit cu da to nije slucaj, tako da ja i dalje stojin pri tome da ce prevagnit strana sa ping pong lopticom.

                          Al potpisujem Dacin post.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Zamislite si posudicu s ping pong lopticom kao da ima malu raketicu u sebi koja je diže prema gore
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              (masa x gravitacija), koja je ujedno i njena potencijalna energija, se odnosi na tu konstrukciju i nit kojom je vezana.
                              puta h ti fali sta bi znacilo da bi tribalo odabrat neku referentnu ravninu koja i bi ti nesto znaci da se ovo racuna zakonon ocuvanja mehanicke energije. a nema veze sa tin tako da krivo ti je apsolutno sve.


                              Originally posted by TripleZ View Post
                              sta bi u ovom slucaju pokazala vaga?



                              Suma momena na lezaj u sredini i dobili bi 0.

                              a i bez toga odma se vidi da ce bit u ravnotezi jer ni uzgon pp loptice ni masa č kuglice ne utjece na tezinu vode u posudi. tj. ako je volumen celicne i ping pong loptice isti bit ce ravnoteza ( a je sta je vidljivo iz razine vode u posudi)

                              Heureka ovo ono.
                              Last edited by Bobby Sands; 11-11-13, 15:25.
                              ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Tocno, ni jedna kuglica ne utjece na masu vode.

                                Ali po tvom ispada da ping pong kuglica nema nikakvu masu odnosno tezinu jer pluta u vodi? Baci deblo od 500kg u vodu pa ces vidit pluta li tih 500kg drva ili ne. Bez obzira sta uzgon vode djeluje i sta bi u normalnim okolnostima ona plutala, masa ping pong loptice pritisce vagu. Dok kod celicne to nije slucaj jer visi na konstrukciji nevezanooj za vagu.

                                Comment

                                Working...
                                X