Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    nije musko, samo sam htio da vidim koliko vas ce mislite da jest

    sve uredu s curom

    http://instagram.com/carlibel#

    (iskreno, kad sam vidio sliku mislio sam da je lutka - zato sam i pitao da vidim da li vas ima jos)
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: CHAT

      onda ne pitas kaj ne valja s CUROM samim time si nam maknuo misli od iceg neljudskog
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: CHAT

        pa pogledaj tek ovu, ova je željela da izgleda kao Barbie, pa je išla na mnogobrojne estetske zahvate
        Barbie+freak.jpg
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: CHAT

          Ima tko da koristi sportske boce. Zanima me koja je bolja što se tiče "mirisa" i trajanja, plastična ili metalna?
          Dosta mi je više kupovati svaki tjedan bočicu Jane koja se stalno usmrdi.

          Comment


          • Re: CHAT

            mozes kupiti i plasticnu kvalitetnu... gledaj da bude bpa free
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: CHAT

              Evo jednog simpatičnog klipa...

              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                Teretana za Gospodina Đokicu

                teretana-za-Djokicu-main.jpgteretana-za-Djokicu-1.jpg

                Osećate se malaksalo, malo i mekano? Voleli bi da ste u punoj snazi i da imate malo više kondicije a dugo niste vežbali?
                Nemojte brinuti, postoji mala sprava za treniranje muške opsesije koja u isto vreme otklanja najdublje strahove i strepnje.

                Teretana za Gospodina Djokicu je mali teg u maloj kutiji, koji predstavlja teretanu u malom i vežbanku sa kojom uz malo truda i malo napora rešavate sve Vaše male i velike probleme.
                Sve što treba da uradite je da se malo potrudite i na vaše veliko zadovoljstvo, malo po malo, velikim koracima, bićete malo bliži svom velikom cilju.

                Odličan poklon za dečka ili muža.

                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Ant0ni0 View Post
                  Ima tko da koristi sportske boce. Zanima me koja je bolja što se tiče "mirisa" i trajanja, plastična ili metalna?
                  Dosta mi je više kupovati svaki tjedan bočicu Jane koja se stalno usmrdi.
                  I pasticna je ok, samo je isplahni nakon treninga, OTVORI, i okreni naopacke(da sva tekucina nestane)...i drži je otvorenom do idućeg treninga.
                  Ako češ je držat zatvorenom svaka će ti se usmrdit.

                  Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                  Last edited by ScuderiaBull; 19-11-13, 13:43.
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    I pasticna je ok, samo je isplahni nakon treninga, OTVORI, i okreni naopacke(da sva tekucina nestane)...i drži je otvorenom do idućeg treninga.
                    Ako češ je držat zatvorenom svaka će ti se usmrdit.

                    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                    ako i zaboravis ostaviti ju otvorenom, uvijek nalijes samo limuna i sredstva za pranje, malo vode i promuckas te ostavis da se ocjedi preko noci i opet sve dobro
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Pricamo o koristenju obicne boce umisto sejkera?

                      Sve je to lipo, al kod mene doma su sanse apsolutno nikakve da otvorena boca ostane na mistu di san je ostavia. Ili je neko drugi uzme, ili zavrsi u kanti...

                      Ja je prvo promuckan u vrucoj vodi, pa ulijen ladnu do cepa i u frizider s njom do iduceg treninga. To me spasilo priko lita, prominia san bocu samo jedan put i to jer san zaboravia oprat...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Shaker je najbolji jer ima mrežicu koja razbija grudvice.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Dača View Post
                          Evo jednog simpatičnog klipa...

                          haha predobro

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Želim da se pohvalim da je juče u mojoj teretani bio Lepomir Bakić i da je održao seminar i kasnije trenirao tu.

                            Bio je na usluzi svima koji su bili zainteresovani...

                            Inače, Lepomir Bakić je osvojio je titulu mistera univerzuma, na nedavno završenom svetskom prvenstvu u Italiji, a godinama unazad je apsolutni šampion Srbije.... Poznat je i po tome da je jedan od retkih koji je pao na doping testu nakon Evropskog prvenstva u Santa Suzani(Španija).

                            Elem, lik je super... Ide potpuno besplatno po teretanama u Srbiji i drži seminare.

                            Svaka mu čast...

                            Evo i par fotki, koje sam maznuo sa FB profila gyma, jer su moje fotke bljak, pošto imam neki buđavi fotoaparat...

                            1467369_649548221763321_773776165_n.jpg1469809_649548855096591_1929956266_n.jpg1450311_649548921763251_1021067549_n.jpg
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Bio sam dns na zaraznoj ii izvadio krv, tlak izmjerio i te neke osnovne preglede.. ii pitala me doktorica jesam li sportas i ja sam rekao da samo vjezbam .. nakon sto su dosli rezultati krvi pitala me jel uzimam kakve preparate ja sam rekao da samo proteine u malim kolicinama, onda je ona rekla kak mogu biti zg-odan i bez toga da mi sad nastavi pretrage radit na bubrezima da bi svasta nasla,da mi se mjenja krvna slika i da nije to nista opasno za sad, da prestanem s tim jer imam samo 16 godina i ne zelim ispastat u starosti i sl...
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                gluposti vjerojatno ti je doktorica malo starija i ima zadrt pogled na to ja opet imam mladu dr. i bio sam par puta kod mlađih dr. i skoro da nismo poceli pricat koji whey ima bolji okus i koji kreatin on pij i slicno meni je prakticki sugerirao sta da uzimam HAHAH . Sad kad su mi otkrili da imam nizak broj trombociti nisu odma sve svalili na to nego mi cak rekli koje vitamine da uzmem ( MyProtein Alpha men ima veliki dozu svih vitamina i minerala onako 5000 % dnevnog unosa i slicno )
                                Last edited by Mamlaz; 20-11-13, 14:19.
                                Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                                Comment

                                Working...
                                X