Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ja jucer lega u 1:30 ujutro i diga se u 8. sjeban san totalno. popija kad san se diga protein i glukozu. pa napravija ispitivanja u laboratoriju do 2 i po popodne. zamalo san umra. nista nisan pojea. i to je jos bija zajeban kardio.

    ugl sad me boli glava. iden lec. mislin da necu na trening danas.
    ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

    Comment


    • Re: CHAT

      Nisam dugo na forumu bio, malo me škola zeza pa ne stignem forume posjetiti.. Uglavnom, da vam ispričam nešto. Prije koji dan me zove jedan poznanik i kaže da ima neke proizvode za prehranu, kao otvorili su trgovinu kod mene u gradu i imali otvorenje pa mene zvali da dođem vidit vamo tamo.. Ja reko, dobro, može, ono super da vidim šta ima.. Uđem, i bum Herbalife. Ajde reko, neću bježati odmah, da čujem što kažu!! i udari on meni pričati kako su ti neki njihovi proteini najbolji, koriste ih profići, nogometaši i tako i nudi on meni neke, bog zna koje, i ja fino kažem da već imam od USN-a doma pakete i da mi ne treba više, kad su navalili na mene svi unutra, da je to kemija, da to nije zdravo, da se ti prahovi dobivaju kemijskim putem i spike takve, dok su njihovi herbalife prahovi, znači da, njihovi su 100% prirodni i nema kemije, da, čista priroda.. Šamarčinu sam im takvu htio zveknuti.. i onda nakon svih prepiranja oni meni da ako me zanima da im se pridružim u timu.. samo hladno, i elegantno rekao doviđenja i otišao.. šta sve neću doživjeti
      i da, onda mi još rekli, da mi slože plan prehrane kao sve profići su oni znaju kako i šta a pol' ovih što rade kod njih znam ih i nitko nema pojma o prehrani i ičemu vezano za BB ili sport uopće.. pa reko, neeeee
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: CHAT

        Danas sam popio jedan espresso i mogu reći da mi je pomoglo.. Da li je dobro 60 min prije treninga popiti jedan espresso ?
        Formula je volja!

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by dsk View Post
          Danas sam popio jedan espresso i mogu reći da mi je pomoglo.. Da li je dobro 60 min prije treninga popiti jedan espresso ?
          naravno da da
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by dsk View Post
            Danas sam popio jedan espresso i mogu reći da mi je pomoglo.. Da li je dobro 60 min prije treninga popiti jedan espresso ?
            Sve smo ti lijepo napisali u postovima iznad, ali očito ne shvaćaš...ukratko, još jednom, dobro je odnosno može se, ali time si riješio posljedicu, a ne uzrok..nećeš tako moći zauvijek..
            Last edited by gavranka; 11-12-13, 21:16.
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT

              Eto cim je pocelo hladnije vrijeme time dolaze prehlade itd itd. Kod mene je trenutno problem upala grla i zacepljen nos. Nezelim pit antibiotike jer sam ih pio prije 3 tjedna i probam ja sa aspirinom šumece tablete... Covjece ko da sam se iz mrtvih digao ,znao bi popit tu i tamo kad bi me ful bolila glava i stvarno uvijek bi mi pomogao, no sad sam bio skeptican oko te prehlade dali ce imat nekakvih utjece i stvarno nemam rijeci! Bas sam iznenađen

              Sent from my HTC One using Tapatalk
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by gavranka View Post
                Sve smo ti lijepo napisali u postovima iznad, ali očito ne shvaćaš...ukratko, još jednom, dobro je odnosno može se, ali time si riješio posljedicu, a ne uzrok..nećeš tako moći zauvijek..
                Skontao sam ja šta si napisala
                Kada mi škola počinje u 13:00 onda se naspavam .. Meni je muka kada počinje u 7:00..
                Formula je volja!

                Comment


                • Re: CHAT

                  dobar jutar radni narode crne gore

                  naspava san se vrhunski. od bice sedan i po do ponoc. sad ne znan sta cu radit. jebiga :
                  ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Još da u prajdu naprave econom ez šipku bilo bi savršeno
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      ekipa, imam neki dobar sat za prodat, Hublot, nije nošen, osim radi fotografiranja, da vidite kako stoji

                      IMG-20131210-WA0000.jpg
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by domagoj View Post
                        ekipa, imam neki dobar sat za prodat, Hublot, nije nošen, osim radi fotografiranja, da vidite kako stoji

                        [ATTACH=CONFIG]16712[/ATTACH]
                        hahahahahahahahahahahha

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          kolko para

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Aj' laku noć...

                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              zašto meni piše ispod nicka "bucko". Šta je to? danas san primjetija.

                              povrijedit ćete mi osjećaje.
                              ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Bobby Sands View Post
                                zašto meni piše ispod nicka "bucko". Šta je to? danas san primjetija.

                                povrijedit ćete mi osjećaje.
                                Sa određenim brojem postova prestajes biti bucko

                                Comment

                                Working...
                                X