Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    hehehehehe, to je domagoje ono kad te pukne neki klinac i najradije bi svima je*ao sve po spisku.... jbg, ko prvi tad naleti-nahebe
    MYPROTEIN

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Corry View Post
      hehehehehe, to je domagoje ono kad te pukne neki klinac i najradije bi svima je*ao sve po spisku.... jbg, ko prvi tad naleti-nahebe
      hahahaha neka, treba i to izbacit iz sebe, bolje nego zadržat

      a i ko će uvijek bit pristojan







      1184995_10151988486506840_137344915_n.jpg
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: CHAT

        [/QUOTE]


        1184995_10151988486506840_137344915_n.jpg[/QUOTE]

        Hahahahaha, istina, istina,a i sto manje kortizola, to bolje
        MYPROTEIN

        Comment


        • Re: CHAT

          Ovako će Megi uskoro:

          1009876_477762798982597_940240828_n.jpg


          Ili si već počela?
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • Re: CHAT

            Eo jedna prigodna sličica, a sad na trening, noge i trbušni

            1535556_799046960109697_1309436100_n.jpg
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Eo jedna prigodna sličica, a sad na trening, noge i trbušni

              [ATTACH=CONFIG]16952[/ATTACH]
              Da da to je najjaca stvar svi ono misle uzimas proteine ili kreatin to je kemija hahah

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by gavranka View Post
                Ovako će Megi uskoro:

                [ATTACH=CONFIG]16951[/ATTACH]


                Ili si već počela?
                haha nisam, nema kod mene beastova, ovdje samo ima ''ne treniram ja noge, igrao sam fudbal pa imam jake noge, a osim toga necu da budem neproporcionalan.'' -.-
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: CHAT

                  Dobro Gavranka, nisi nam se pohvalila, imas li ti neku zvijer u svom zivotu?

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Dobro Gavranka, nisi nam se pohvalila, imas li ti neku zvijer u svom zivotu?
                    "Zvijeri" oko mene koliko hoćeš, no one prave nigdje..sve neke sirovine..ili mlohavci plus, zeznuto je malo kada žena zna više o ovome od njih samih..tako da moram kriti čime se bavim u slobodno vrijeme dok ne ispitam (ispipam ) situaciju..
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • Re: CHAT

                      E da, dama bi nabildanog intelektualca. E pa ne ide! Opce je poznata cinjenica da je IQ obrnuto proporcionalan misicnoj masi. True story.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by marko1003 View Post
                        Da da to je najjaca stvar svi ono misle uzimas proteine ili kreatin to je kemija hahah
                        Mene kad pitaju takve stvari "pijem li protein"... ja im uvijek odgovorim da ne pijem proteine vec "samo bjelancevine" hahaha.. i kao skuzili su sve i to je podnosljivo, a bjelancevine su HRV naziv za protein... svasta
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by gavranka View Post
                          "Zvijeri" oko mene koliko hoćeš, no one prave nigdje..sve neke sirovine..ili mlohavci plus, zeznuto je malo kada žena zna više o ovome od njih samih..tako da moram kriti čime se bavim u slobodno vrijeme dok ne ispitam (ispipam ) situaciju..
                          ehhh.. ti bi sad nekog princa, ne ide to bas tako... Moras zasluzit
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            E da, dama bi nabildanog intelektualca. E pa ne ide! Opce je poznata cinjenica da je IQ obrnuto proporcionalan misicnoj masi. True story.
                            Sad story!

                            Originally posted by Prmium.Better View Post
                            ehhh.. ti bi sad nekog princa, ne ide to bas tako... Moras zasluzit
                            Evo baš se radi na defki
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              Mene kad pitaju takve stvari "pijem li protein"... ja im uvijek odgovorim da ne pijem proteine vec "samo bjelancevine" hahaha.. i kao skuzili su sve i to je podnosljivo, a bjelancevine su HRV naziv za protein... svasta
                              Ja prvi put kada sam uzeo proteine mama je pomislila da su steroidi i da ću od toga doći k'o oblak. Kada sam išao po kreatin (opet je išla samnom) onda je pitala prodavača ako to ima neke zabranje stvari u sebi, i onda kada smo došli doma ošla je na net da istraži o steroidima i čemu sve ne.. Sve u svemu, ljudi ne znaju neke stvari i onda na sljepo o tome nešto pričaju.. Kao i kad su po školi kod mene pričali da kretin uzimam iglom i da je to steroid -.- čuda nikad dosta

                              @Gavranka - Ne može to tako,. Maximus se mučio da postigne zavidnu masu i dobar gluteus uz Jeger, a sada i mora još učiti..
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Toorop View Post
                                Ja prvi put kada sam uzeo proteine mama je pomislila da su steroidi i da ću od toga doći k'o oblak. Kada sam išao po kreatin (opet je išla samnom) onda je pitala prodavača ako to ima neke zabranje stvari u sebi, i onda kada smo došli doma ošla je na net da istraži o steroidima i čemu sve ne.. Sve u svemu, ljudi ne znaju neke stvari i onda na sljepo o tome nešto pričaju.. Kao i kad su po školi kod mene pričali da kretin uzimam iglom i da je to steroid -.- čuda nikad dosta

                                @Gavranka - Ne može to tako,. Maximus se mučio da postigne zavidnu masu i dobar gluteus uz Jeger, a sada i mora još učiti..
                                haha ja svoju staru vidim svako par mjeseci i onda kad "snimi" kantu wheya punu natpisa stalno prigovara, takodjer imam ona whey iz DM'a koji sam prije pio i ostalo mi je nesto sitno jos u kutiji.. kad sam joj to pokazao odmah je odobrila jer je za nju kao iz DM-a sve fantasticno... slicna stvar s vitaminima i mineralima... oni iz ljekarne su odlicni, a npr. za Opti-Men od Optimuma kao ne valja... jbg starci nemaju pojma
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X