Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    Jeger nije alkohol. To je njegov tajni napitak, s njim u isto vrime gubi bf a dobiva na masi, samo vi to ne svaćate.. Meni je pokazao i zaista diluje.. hehe
    A nutella, pa dobro, može se zalomiti koja, nije smak svita
    Psssst ne otkrivaj sad bas sve.

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Ne podrzavam ove bildere sto se opijaju svaki vikend + reklamiraju Nutellu
    Dont hate me bro, hate my SWAG!

    Comment


    • Re: CHAT

      mico fali ti 'no homo' u potpisu

      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Dont hate me bro, hate my SWAG!
        1233473_720129834668077_563962547_n.jpg
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: CHAT

          Nitko neće komentirati moju sliku na masi i reći mi da sam neuhranjeni homo...

          :attentionwhore:

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Megara View Post
            mico fali ti 'no homo' u potpisu



            Tu si dakle? Javljaš se. E sad kad si tu, da malo dobiješ svoje.. Jesi digla 100? Novi video čučnja? jer jedan video ti ne daje za pravo da se hvalisaš po forumu i da pametuješ svima oko svega.. Jesi našla pravu ljubav ili nitko nije dovoljno velik i vrsni plivač pošto se ti pališ na "vodene" tipove? ili su možda shvatili svi tvoje pametovanje pa nijedan neće da te ljubi? eto sad!
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • Re: CHAT

              She doesn't even lift, but I'm fine with that

              1922478_10153802539300557_779960969_n.jpg
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • Re: CHAT

                Premium. Duboko sam razočaran!!
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Megara View Post
                  mico fali ti 'no homo' u potpisu

                  ne, ne fali

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Eto, izgleda da iman par hejtera na forumu, par fanboysa takodjer. Jos cekan da me WTF zamrzi i prebacujen se na zero carb, otvaran supplement store i prodajen L carnitin debelim kucanicama!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ma boli te k****!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Gogeta objasnio stvar!
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Toorop View Post
                          Pa krv ti je.bem.. Meni tipkovnica nikako da ostane, a vidiš nisam zano da je tapatalk free u shopu, nisam ni zalazio u njega.. Nekad mi ovaj mobitel tako kida živce da to nije normalno.. haha
                          Iskreno, mene nervira samo to što je mnogo veliki, pa se plašim da mi ne ispadne iz ruke, jer je nezgodan za držanje... Kad sedim negde sa ekipom i stavimo telefona na sto, moj je ubedljivo najveći.. Ko tablet, ybt...
                          E sad, neki kažu, ma to ti je sranje fon i ako košta 300€ u maloprodaji, a ne shvataju da sam pre toga imao neki službeni, od firme, čija vrednost nije prelazila 30 €.
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Lolololol vidi potpisa u mog padawana...
                            (SQ 165kgx5 / BP 110kgx5 / DL 182.5kgx5 / OHP 80kgx5)

                            Na OHP i BO smo isti... DL ne radim, ali i kad bi ga radio ne bih mogao da te stignem još za godinu dana...

                            Čučanj ti je nedostižan za mene... Ja sam na 140 * 1, s tim što nije ATG nego 90 stepeni...

                            Večeras na treningu ću probati da probijem benč na 135 makar...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dača View Post
                              (SQ 165kgx5 / BP 110kgx5 / DL 182.5kgx5 / OHP 80kgx5)

                              Na OHP i BO smo isti... DL ne radim, ali i kad bi ga radio ne bih mogao da te stignem još za godinu dana...

                              Čučanj ti je nedostižan za mene... Ja sam na 140 * 1, s tim što nije ATG nego 90 stepeni...

                              Večeras na treningu ću probati da probijem benč na 135 makar...
                              Cini mi se kako ti je mala razlika izmedju BP i SQ, odnosno prsa su jaca tj. noge malo slabije?
                              DL ne radis zbog leđa?
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Dača View Post
                                Iskreno, mene nervira samo to što je mnogo veliki, pa se plašim da mi ne ispadne iz ruke, jer je nezgodan za držanje... Kad sedim negde sa ekipom i stavimo telefona na sto, moj je ubedljivo najveći.. Ko tablet, ybt...
                                E sad, neki kažu, ma to ti je sranje fon i ako košta 300€ u maloprodaji, a ne shvataju da sam pre toga imao neki službeni, od firme, čija vrednost nije prelazila 30 €.
                                Ma meni i nije toliko velik jer sam navikao već, čak mi nekad bude i mali.. Imam i Android, i WP i iOS i mogu reći da je Android puno bolji. WP može biti fluidniji i sve, ali đaba kada on nema puno App-ova, nije zastupljen, i ne razvijaju ga, dok je Android zmaj što se tiće toga, ali to su sve osobne preference..
                                A ovo zadnje, haha, čuj, ako ti paše i dobar je zaboli te ćošak!
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X