Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Kako prepoznati bildera na demonstracijama?
    Baca samo žumanca...

    Sent from my Windows phone using Tapatalk
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Homemade View Post
      I ja tebe volim
      :* Jebiga, ne kazen ja da ti ne znas, daleko od toga, al kad imas cvrste i konkretne dokaze, onda si vjerodostojan. Pa neces ic na operaciju u doktora za kojeg niko nije cia niti uopce znas jel diplomira niti ikoga uopce uspjesno operira i otic se operirat u dvorani koja je u podrumu njegove obiteljske kuce.
      Vrlo zabavno o stivo, procitaj pa ces svatit zasto te "gnjavin".
      http://themladichi.com/aleja-velikan...vice-varalica/
      Lik je kralj najveci.
      Originally posted by SLAVA86 View Post
      .. a kad zavrsis s definicijom, kako ces onda jest? ako se vratis na stari nacin prehrane hoce li se dogodit tzv"jo-jo efekt" ili (pitam cisto da znam, imam ja jos ucit puuuno) neces valjda ostat na 0 :O
      Reverse diet.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by SLAVA86 View Post
        .. a kad zavrsis s definicijom, kako ces onda jest? ako se vratis na stari nacin prehrane hoce li se dogodit tzv"jo-jo efekt" ili (pitam cisto da znam, imam ja jos ucit puuuno) neces valjda ostat na 0 :O
        reverse diet, mislim da ima tema o tome negdje na forumu

        ugl. postepeno dizanje kalorija, do održavanja. neki kažu, da je to teže izdržat nego samu dijetu


        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by SLAVA86 View Post
          .. a kad zavrsis s definicijom, kako ces onda jest? ako se vratis na stari nacin prehrane hoce li se dogodit tzv"jo-jo efekt" ili (pitam sisto da znam imam ja jos ucit puuuno) neces valjda ostat na 0 :O
          Samo sam čekala kad će netko pitati o tome...ne znam ni sama kako..teško vjerojatno..kako se vratiti sa 1000 kcal koje mi se savjetuju na 2400 za održavanje ili čak i više za masu..i, ne, ovo nije pitanje, ne želim uopće znati odgovor na to jer sam još daleko od kraja defke..uglavnom, slava kad saznam javim ti..


          I, nažalost, moram se osvrnuti na ovo jer je očito prvenstveno meni upućeno:

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Koliko ja znan, gavranka ne vodi neki ozbiljan log, nisan vidia da pise o padu tezine iz tjedna u tjedan, takodjer, nisan vidia da stavlja slike iz tjedna u tjedan. Koliko god mi svi dobronamjerni bili(a uvjeren san da jesmo)ne znamo sta se tocno dogadja i svaki savjet je pucanj u prazno.

          Kad ljudi traze savjet oko cucnja,trazimo ih video, pa ako neko radi dijetu, zasto nebi bilo normalno da ljudi na dijeti slikaju struk na tjednoj bazi i vode evidenciju o kilazi i prehrani svaki dan. Uglavnom, nastranu sad zajebancija oko cura i njihovih slika, al iskreno meni se neda slusat kmecanje o dugim dijetama koje u pravilu zavrse neuspjesno. Ako vec trazite pomoc, i vi sami se potrudite. Ovo je upuceno apsolutno svima koji su trenutno na dijeti(ili to uskoro planiraju).

          BTW, moj koncept se poprilicno razlikuje od WTFovog i ako izuzmemo cikliranje, slicniji je Homemadeovom, al onda opet WTF ima odlicne rezultate i to moran postovat, a Home s druge strane nema nista, barem sta je forumasima poznato. Da san zbunjeni pocetnik, i da 100 puta moran birat, 100 puta bi izabra WTFovu filozofiju, na temelju rezultata naravno.
          Kažeš ozbiljan log? Pa napisala sam točno i macrose i jelovnik i plan kako ću raditi cikliranje..što sam još trebala? Što se tiče vage, također sam pisala već što mi se događa sa kilažom..što se tiče slika stavila sam nešto, iako nije po tjednima, je nekakav orijentir..dakle, sve što si napisa, cca 90% sam napravila, a sad ti meni reci jesi li ti išta od toga pročitao kad se javljaš na ovu temu? NHF, ali nisam neka padobranka..da imam para prvo bih išla u teretanu, drugo, unajmila trenera i treći ne bi ovako (relativno) nisko držala P..dakle, sve što sam pitala su savjeti iz vaši osobnih iskustava, ako ste ih voljni podijeliti..dakle, tko želi pomoći, može, tko ne želi, ne mora, a mislim da onda nije niti u redu javljati se sa ovakvim komentarima..




          EDIT: Znam za reverse diet, ali ne želim o tome već..
          Last edited by gavranka; 18-02-14, 11:42.
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Vrlo zabavno o stivo, procitaj pa ces svatit zasto te "gnjavin".
            http://themladichi.com/aleja-velikan...vice-varalica/
            Lik je kralj najveci.
            maxianus, jel ovo istinita priča? hahahaha kakva legenda

            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              :* Jebiga, ne kazen ja da ti ne znas, daleko od toga, al kad imas cvrste i konkretne dokaze, onda si vjerodostojan. Pa neces ic na operaciju u doktora za kojeg niko nije cia niti uopce znas jel diplomira niti ikoga uopce uspjesno operira i otic se operirat u dvorani koja je u podrumu njegove obiteljske kuce.
              Vrlo zabavno o stivo, procitaj pa ces svatit zasto te "gnjavin".
              http://themladichi.com/aleja-velikan...vice-varalica/
              Lik je kralj najveci.

              Reverse diet.
              Gle moji savjeti su dobronamjerni i na mom iskustvu, ako nekom pomognu bit ce mi drago. Ja ne prodajem svoje savjete niti trebam pozadinu da bi sam sebe reklamirao ili sta vec pa da trebam potkrijepit pricu slikama sa ciljem da bi nekoga uvjerio. Ovo pisem cisto da pomognem nekome i da sam saznam nesto novo i naucim jos, a ako netko smatra da pricam gluposti onda nek poslusa neciji tudi savjet i opet svi sretni. A ovo da ja tebi imam sta dokazivat, pa daj necemo sad bit smijesni. Znam ja zas me gnjavis to vec svi znaju ovdje da tvoj ego nemoze podnjet neke kritike hehe, al neda mi se vracat na to. To dal ces ti mene gnjavit il ne briga me, al bezveze pokvaris raspravu sa upadicama samo da bi provocirao al svakome njegovo veselje pa mi je drago da sam te usrecio I neda mi se vise vodit ove isprazne rasprave sa tobom tako da pisi sta ti srcu drago

              Comment


              • Re: CHAT

                [QUOTE=gavranka;972762]Samo sam čekala kad će netko pitati o tome...ne znam ni sama kako..teško vjerojatno..kako se vratiti sa 1000 kcal koje mi se savjetuju na 2400 za održavanje ili čak i više za masu..i, ne, ovo nije pitanje, ne želim uopće znati odgovor na to jer sam još daleko od kraja defke..uglavnom, slava kad saznam javim ti..


                I, nažalost, moram se osvrnuti na ovo jer je očito prvenstveno meni upućeno:



                Kažeš ozbiljan log? Pa napisala sam točno i macrose i jelovnik i plan kako ću raditi cikliranje..što sam još trebala? Što se tiče vage, također sam pisala već što mi se događa sa kilažom..što se tiče slika stavila sam nešto, iako nije po tjednima, je nekakav orijentir..dakle, sve što si napisa, cca 90% sam napravila, a sad ti meni reci jesi li ti išta od toga pročitao kad se javljaš na ovu temu? NHF, ali nisam neka padobranka..da imam para prvo bih išla u teretanu, drugo, unajmila trenera i treći ne bi ovako (relativno) nisko držala P..dakle, sve što sam pitala su savjeti iz vaši osobnih iskustava, ako ste ih voljni podijeliti..dakle, tko želi pomoći, može, tko ne želi, ne mora, a mislim da onda nije niti u redu javljati se sa ovakvim komentarima..


                pitala sam se samo jesi mislila na to prije nego si tako drasticno srezala sve... ali ionako sam u sigurnim rukama -JA NEBRINEM za sebe ali cisto informativno da znam kakav ti je plan, volila bi da se rijesis viskova i dobijes sto zelis... bome dobra si divim ti se na ustrajnosti...

                P.S. opet sam krivo citirala
                Nije sramota past vec ostat lezat!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by gavranka View Post
                  I, nažalost, moram se osvrnuti na ovo jer je očito prvenstveno meni upućeno:

                  Kažeš ozbiljan log? Pa napisala sam točno i macrose i jelovnik i plan kako ću raditi cikliranje..što sam još trebala? Što se tiče vage, također sam pisala već što mi se događa sa kilažom..što se tiče slika stavila sam nešto, iako nije po tjednima, je nekakav orijentir..dakle, sve što si napisa, cca 90% sam napravila, a sad ti meni reci jesi li ti išta od toga pročitao kad se javljaš na ovu temu? NHF, ali nisam neka padobranka..da imam para prvo bih išla u teretanu, drugo, unajmila trenera i treći ne bi ovako (relativno) nisko držala P..dakle, sve što sam pitala su savjeti iz vaši osobnih iskustava, ako ste ih voljni podijeliti..dakle, tko želi pomoći, može, tko ne želi, ne mora, a mislim da onda nije niti u redu javljati se sa ovakvim komentarima..

                  EDIT: Znam za reverse diet, ali ne želim o tome već..
                  U mad bro? 2/2

                  Hm, kao sto WTF rece, moras sve imat isplanirano i onda sukladno rezultatima korigirat. Ako ces na dijeti bit 3 miseca, na RD ces potrosit jos dodatnih 5-6 tjedana. To je 5-6 tjedana dijete o kojima ne razmisljas a vec sada sa strepnjom cekas kraj dijete, a nisi uopce uracunala vrlo velik faktor. Uglavnom, nebi bilo lose da se psihicki pripremis na to ako zelis odradit dijetu kako triba...

                  Za ovo drugo, najbolji komentar bi bia - rasute rime. Malo vamo malo tamo. Ispratia san ja sve sta si pisala jer san bia aktivan u tom momentu. Sada? Vjerojatno nebi nista moga nac. Jer nije sve na jednom mistu. I viruj mi, daleko je to od nekakvog ozbiljnog loga. A tim postom san mozda cak vise cilja na sve ostale koji se planiraju upustat u dijetu pa posli upirat prstom u druge i vikat "genetika", "kemija", "suplementi", "vise para","bolji uvjeti" da bi opravdali svoj manjak rezultata.

                  Moze ti se ne svidjat moj stav( na koncu konca nikom nije drago kad ga se kritizira, to mi je sasvim jasno) al ne mozes mi zabranit da se javim s "ovakvim komentarima" pogotovo jer san tebi prvoj uvik bia voljan vrlo opsirno odgovorit. I kad je bia plan treninga u pitanju i kad je bila moja varijanta dijete u pitanju. Lako je zaboravit. Cak i u ovom postu si dobila konstruktivan komentar, oces li to vidit, ili ces se fokusirat na cinjenicu da si dobila kritiku, to je na tebi.

                  Poanta price, znan da si na dijeti i da si osjetljiva, nije lako. Ja san nakon kratke dijetice radia skoro 3 tjedna RDa, a mogu mislit kako ce tebi bit. U svemu sta radis, sama si sebi najveci neprijatelj, ili saveznik. Sva opravdanja stavi sa strane i daj sve od sebe. A ja cu i dalje bit zloban i pisat bezobrazne komentare bez ikakve koristi ikome.

                  @domagoj: yep, imas i clanak u slobodnoj, napravia je nekoj zeni dite, uzea galaxy s4, novi lcd, klimu, i nabia limite na obe kartice, sve skupa 70 000kn. vVizionar.

                  @Homemade: Ne dajes savjete meni pa da se moras meni dokazat. Al moran priznat da me interesira. Samo u jednoj stvari si u krivu. Ego iman, i to me i gura naprid, al varas se ako mislis da ti nebi cestita na rezultatu ili jos gore, bia ljubomoran. Uglavnom, svako ko nesto vridi na ovom forumu je stavia slike/video(barem velika vecina jesu stavili), pa bi bilo lipo da i ti stavis.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    U mad bro? 2/2

                    Hm, kao sto WTF rece, moras sve imat isplanirano i onda sukladno rezultatima korigirat. Ako ces na dijeti bit 3 miseca, na RD ces potrosit jos dodatnih 5-6 tjedana. To je 5-6 tjedana dijete o kojima ne razmisljas a vec sada sa strepnjom cekas kraj dijete, a nisi uopce uracunala vrlo velik faktor. Uglavnom, nebi bilo lose da se psihicki pripremis na to ako zelis odradit dijetu kako triba...

                    Za ovo drugo, najbolji komentar bi bia - rasute rime. Malo vamo malo tamo. Ispratia san ja sve sta si pisala jer san bia aktivan u tom momentu. Sada? Vjerojatno nebi nista moga nac. Jer nije sve na jednom mistu. I viruj mi, daleko je to od nekakvog ozbiljnog loga. A tim postom san mozda cak vise cilja na sve ostale koji se planiraju upustat u dijetu pa posli upirat prstom u druge i vikat "genetika", "kemija", "suplementi", "vise para","bolji uvjeti" da bi opravdali svoj manjak rezultata.

                    Moze ti se ne svidjat moj stav( na koncu konca nikom nije drago kad ga se kritizira, to mi je sasvim jasno) al ne mozes mi zabranit da se javim s "ovakvim komentarima" pogotovo jer san tebi prvoj uvik bia voljan vrlo opsirno odgovorit. I kad je bia plan treninga u pitanju i kad je bila moja varijanta dijete u pitanju. Lako je zaboravit. Cak i u ovom postu si dobila konstruktivan komentar, oces li to vidit, ili ces se fokusirat na cinjenicu da si dobila kritiku, to je na tebi.

                    Poanta price, znan da si na dijeti i da si osjetljiva, nije lako. Ja san nakon kratke dijetice radia skoro 3 tjedna RDa, a mogu mislit kako ce tebi bit. U svemu sta radis, sama si sebi najveci neprijatelj, ili saveznik. Sva opravdanja stavi sa strane i daj sve od sebe. A ja cu i dalje bit zloban i pisat bezobrazne komentare bez ikakve koristi ikome.
                    Kažeš da čitaš, a opet si krivo napisao 3 mjeseca, a već sam pet puta napisala 6 odnosno da ću produžiti još 2 tjedna, dakle, 8 tjedana = 2 mjeseca..Kraj dijete ne čekam sa strepnjom, baš dapače, mirnija sam nego ikada..tražim savjete kako što bolje odraditi ovo..

                    Drugo, ja ne zaboravljam..zato sam se i dugo mislila da li da ti to pišem ili ne jer si do sada bio i više nego fer prema meni i uvijek kulturno odgovarao..ali, eto, ne bi bila ja da nisam odgovorila jer mislim da si se ipak malo "zanio"..vjerojatno s dobrim namjerama, ali postajem malo osjetljivija, očito..kako sam već napisala NHF, širimo ljubav a slike će biti naravno..zato i tražim pomoć, da to bude kako bi trebalo biti..shredded, kako je Megi napisala
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • Re: CHAT

                      godies.jpg

                      Goodies are here

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Bronko View Post
                        [ATTACH=CONFIG]17155[/ATTACH]

                        Goodies are here
                        Fino si se opskrbio

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          o da....sada sam miran jedno 3 mjeseca, falit ce malo bcaa ali budem to rijesio lokalno

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Bronko View Post
                            [ATTACH=CONFIG]17155[/ATTACH]

                            Goodies are here
                            Stigla kemija
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              eo moj MyProtein stack kad se vec hvalimo

                              DSC01102.JPG
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                eo moj MyProtein stack kad se vec hvalimo

                                [ATTACH=CONFIG]17156[/ATTACH]
                                taman skupa tvoje i moje postena zaliha

                                Comment

                                Working...
                                X