Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Bronko View Post
    naci ce me i napiti ili tako nesto
    hahahahhahahhahhahahhaha
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      Bronko zna koji je moj modus operandi. hehehe

      Comment


      • Re: CHAT

        That's right!


        sent from my nokia 3410
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dinč View Post
          That's right!


          sent from my nokia 3410
          nonstop mislim na taj maslac od kikirikija i nikad ne kupim -.- jos nisam to probao...
          "Veni,Vidi,Vici"

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Bruno7i View Post
            nonstop mislim na taj maslac od kikirikija i nikad ne kupim -.- jos nisam to probao...
            Kad se navuces neces moc prestat jest, droga

            sent from my nokia 3410
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: CHAT

              da, ja sam samo malo liznuo i jedva cekam ljedeci tjedan da puknem malo vise toga

              Comment


              • Re: CHAT

                HHAHAHA ovaj Jeff Seid stvarno hahaha...
                Attached Files
                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                BB AND THIS !

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by gavranka View Post
                  Evo i tebe..samo mi je još ženska perspektiva falila, muških koliko hoćeš..malo su me zbunili...pristup je takav jer je trebao trajati 6 tjedana, sada je vjerojatnije da će trajati 8, a ne želim odustati prije kraja, što mi se prije događalo..drugim riječima, smanjujem postepeno UH..te 0 sam mislila čuvati za zadnja dva tjedna, ali mišljenja su različita..tu su toliko toga napisali da sam počela zaboravljati što uopće radim..ako imaš volje, napiši kako bi ti taj kraj defke izvela..
                  Moj način ti je bio taj da sam prvo srezala do neke mjere UH i M, to je trajalo neka 4 tjedna, pa onda sam imala period s 0 i punjenjem koja 2 tjedna mrcvarenja i ciklirala za finiš koja 3 tjedna mislim. S tim da su tada treninzi bili jutarnji kardio i večernji trening u teretani (koji je bio zahtjevniji nego oni tijekom cijele godine - barem mi se tako činilo ) + opet neko pentranje kardijevsko na traci na kraju i onda molila Boga da stignem do svlačione bez da se srozam negdje

                  No, to modificiranje je sve išlo kroz praćenje iz tjedna u tjedan promjena na tijelu. Ne mogu ti reći kako će se tebi odraziti to što radiš jer je puno parametara u igri. Jedno je sigurno, ako stagniraš, mijenjaj plan.

                  p.s. Slava je nešto komentirala da će se dogodit jo-jo efekt kad se počneš hranit "normalno". Nema se što vraćat, prehranu drži clean, zato ti je i super to cikliranje pri kraju nakon 0 jer te postepeno "vraća" što se energije tiče, a izgledaš bolje i bolje. A kasnije onda polako dodaješ iz mjeseca u mjesec kako ulaziš u neke druge priče.

                  Eto, to su moja iskustva.
                  Last edited by vea; 18-02-14, 22:34.

                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    koliko si skinula za tih 9 sedmica ?
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Megara View Post
                      koliko si skinula za tih 9 sedmica ?
                      Krenula s nekih 62-3, došla do 57. Ali puno ti ovise te kile, sasvim relativan i možda nebitan pojam zbilja. Godinu prije sam završila dijetu s 54.

                      Mjere i ogledalo su broj 1 (barem meni).

                      To govorim jer je sada potpuno druga situacija; kako sam prošle godine izgledala s tih 63 i nije bilo fora jer nije bilo tu mišićne baš, a sada imam 65 i mislim da neće bit previše posla da se sredim (tj.lakše mi je živjet misleći tako ). Zadovoljna sam kako sam odradila, ajmo je nazvat "masom". To najbolje vidim po mjerama jer struk na dijeti i sada odstupaju par cm, a riječ je o 7-8 kg više.

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater


                        Welcome to the jungle B*TCHHHH!!


                        kako li je hodati i skakati po normalnoj površini nakon ovoga

                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by vea View Post
                          Moj način ti je bio taj da sam prvo srezala do neke mjere UH i M, to je trajalo neka 4 tjedna, pa onda sam imala period s 0 i punjenjem koja 2 tjedna mrcvarenja i ciklirala za finiš koja 3 tjedna mislim. S tim da su tada treninzi bili jutarnji kardio i večernji trening u teretani (koji je bio zahtjevniji nego oni tijekom cijele godine - barem mi se tako činilo ) + opet neko pentranje kardijevsko na traci na kraju i onda molila Boga da stignem do svlačione bez da se srozam negdje

                          No, to modificiranje je sve išlo kroz praćenje iz tjedna u tjedan promjena na tijelu. Ne mogu ti reći kako će se tebi odraziti to što radiš jer je puno parametara u igri. Jedno je sigurno, ako stagniraš, mijenjaj plan.

                          p.s. Slava je nešto komentirala da će se dogodit jo-jo efekt kad se počneš hranit "normalno". Nema se što vraćat, prehranu drži clean, zato ti je i super to cikliranje pri kraju nakon 0 jer te postepeno "vraća" što se energije tiče, a izgledaš bolje i bolje. A kasnije onda polako dodaješ iz mjeseca u mjesec kako ulaziš u neke druge priče.

                          Eto, to su moja iskustva.
                          Veselo, čini mi se

                          Kakav ti je bio raspored UH u zadnjem (9.) tjednu cikliranja?



                          Originally posted by vea View Post
                          Krenula s nekih 62-3, došla do 57. Ali puno ti ovise te kile, sasvim relativan i možda nebitan pojam zbilja. Godinu prije sam završila dijetu s 54.

                          Mjere i ogledalo su broj 1 (barem meni).

                          To govorim jer je sada potpuno druga situacija; kako sam prošle godine izgledala s tih 63 i nije bilo fora jer nije bilo tu mišićne baš, a sada imam 65 i mislim da neće bit previše posla da se sredim (tj.lakše mi je živjet misleći tako ). Zadovoljna sam kako sam odradila, ajmo je nazvat "masom". To najbolje vidim po mjerama jer struk na dijeti i sada odstupaju par cm, a riječ je o 7-8 kg više.
                          Tih 57 kg, jesu to one zadnje slike?

                          Vidiš, Megi, o tom sam ti ja pričala..nas tri smo približne visine i zato se i može napraviti kakva takva usporedba..znam i sama kad sam planirala sa 63 kg ići na defku..bilo je malo mišićne mase i vjerojatno bi završila na cca 55 kg, što je po meni premalo..spasilo me to što sam ipak završila na "masi", iako neželjeno, ali tada sam bila toliko gladna (poremetila hormone) i žestoko trenirala da sad imam više mišiće mase..ipak sam došla do skoro 68 kg..zato sad imam što srezati...kod tebe će vjerojatno biti isti slučaj kao kod mene ranije..čisto sumnjam da si stekla neku veliku mišićnu masu (jer ipak za to treba jesti, a ne vjerujem da si bila u nekom suficitu, bar ne nešto većem) u ovako relativno kratkom vremenu da bi sa 61 kg izgledala shredded..evo, vea je potvrdila to svojim primjerom, nadam se da ću i ja svojim..

                          Poanta svega je da čemu služi to topljenje masnog tkiva kad ti na kraju neće ostati ništa ako nemaš mišićne mase..ista stvar kao i kod dečkiju, samo što kod nas ta razlika masa - defka ne treba biti toliko velika, već cca 7-8 kg, baš ovako kao što je vea napisala i to treba "dobiti" u što dužem vremenskom periodu..
                          Last edited by gavranka; 19-02-14, 11:29.
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by vea View Post
                            Moj način ti je bio taj da sam prvo srezala do neke mjere UH i M, to je trajalo neka 4 tjedna, pa onda sam imala period s 0 i punjenjem koja 2 tjedna mrcvarenja i ciklirala za finiš koja 3 tjedna mislim. S tim da su tada treninzi bili jutarnji kardio i večernji trening u teretani (koji je bio zahtjevniji nego oni tijekom cijele godine - barem mi se tako činilo ) + opet neko pentranje kardijevsko na traci na kraju i onda molila Boga da stignem do svlačione bez da se srozam negdje

                            No, to modificiranje je sve išlo kroz praćenje iz tjedna u tjedan promjena na tijelu. Ne mogu ti reći kako će se tebi odraziti to što radiš jer je puno parametara u igri. Jedno je sigurno, ako stagniraš, mijenjaj plan.

                            p.s. Slava je nešto komentirala da će se dogodit jo-jo efekt kad se počneš hranit "normalno". Nema se što vraćat, prehranu drži clean, zato ti je i super to cikliranje pri kraju nakon 0 jer te postepeno "vraća" što se energije tiče, a izgledaš bolje i bolje. A kasnije onda polako dodaješ iz mjeseca u mjesec kako ulaziš u neke druge priče.

                            Eto, to su moja iskustva.
                            ja sam to pitala hoce li joj se vratit.... tek ucim o tome i neznam puno zato sam i pitala...
                            Nije sramota past vec ostat lezat!

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by SLAVA86 View Post
                              ja sam to pitala hoce li joj se vratit.... tek ucim o tome i neznam puno zato sam i pitala...
                              Haha, pa ne bi išla na na to da planiram vratiti odmah sve..ipak, nemam na kraju defke neko snimanje za časopis..ovo je čisto test moje psihe i da napokon vidim jesam li dobila što mišićne mase i koliko..ne planiram ovako živjeti dovijeka..a i ovoliko P, pogotovo kad sam na 0UH sigurno nije zdravo..to je samo kratkoročno sredstvo za postizanje cilja kojeg mogu dugoročno održavati ako budem "pametna"..
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by gavranka View Post
                                Haha, pa ne bi išla na na to da planiram vratiti odmah sve..ipak, nemam na kraju defke neko snimanje za časopis..ovo je čisto test moje psihe i da napokon vidim jesam li dobila što mišićne mase i koliko..ne planiram ovako živjeti dovijeka..a i ovoliko P, pogotovo kad sam na 0UH sigurno nije zdravo..to je samo kratkoročno sredstvo za postizanje cilja kojeg mogu dugoročno održavati ako budem "pametna"..
                                razumljivo da nemozes... zato sam i pitala to sto sam pitala ... ponavljam opet da ucim, pitam zato sto me zanima ako nesto uradim sta cu time postic... osobno necu pomaknit prstom ako neznam cemu mi to sluzi niti uzet zalogaj ako neznam kakve koristi cu imat od toga... zato pitam (ko malo dijete kad upoznaje svijet oko sebe)
                                Nije sramota past vec ostat lezat!

                                Comment

                                Working...
                                X