Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Bloomer View Post
    Jel ovo moguće natural sa 18 godina?

    https://www.youtube.com/watch?v=fVV4XuMlmFU

    taj lik ide s mojim braticem u teretanu
    -dize u benchu 140x6 mislim...
    trenira 2 godine sam zakljuci dal je natural

    on i karl ess su poceli provaljivat s nekom djetom u kojoj jedes samo banane i whey i glupi ljudi ih sljede

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Najlakse je nemat pojma i osporavat druge.

      Sve se moze postic, a prvo si te stvari morate izbacit iz glave.
      ja kao prvo i prvo vjerujem da sve moguce ovo sam rekao na prvu,dobro nisam ni trebao napisat jer nisam ni razmislio,ispricavam se i takoder mislim da to osporavanje po forumu koliko sam se samo nacitao i kad vidim onog nixu na yt muka mi je,nemos ovo nemos ono -.-
      "Veni,Vidi,Vici"

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by jozo13 View Post
        taj lik ide s mojim braticem u teretanu
        -dize u benchu 140x6 mislim...
        trenira 2 godine sam zakljuci dal je natural

        on i karl ess su poceli provaljivat s nekom djetom u kojoj jedes samo banane i whey i glupi ljudi ih sljede
        znači, natural je
        a i tamo na videu piše natural

        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT

          I na autobusu piše Lasta, pa ne leti...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            natural je koliko i robocop

            Comment


            • Re: CHAT

              Boro Drljača 100 % nečural....

              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Najlakse je nemat pojma i osporavat druge.

                Sve se moze postic, a prvo si te stvari morate izbacit iz glave.
                Lik je brutalan, genetičar, očito zna trenirati, jesti i disciplinirati se.
                Ali kroz krv mu ide jedno 5 vrsta steroidnih hormona i malo manje peptidnih.

                Originally posted by Matej1996 View Post
                Kako razlikovati vodenasto i tijelo puno masti? Ne razumijem po čemu se to vidi. Hvala unaprijed...
                Pa zapravo se ne vidi ni po čemu. Sam na svojem tijelu bi skužio razliku nakon što skupiš iskustva u tome.

                Ali, da je netko voden ti može prodavati priču tek kad mu se hebeno vidi 6 pack, strijacije po prsima, žile po cijelome tijelu i sl. I onda ta vodenost može imati neko stvarno značenje jer doista izbacivanjem vode možeš napraviti vizualno veliku razliku.
                Obično ekipa koja ima 10 kila viška govori da je "vodena".

                I da, generalno su svi vodeni ako baš izričito ne paze na unos natrija i kalija. Znači, ko god govori da je voden je vjerojatno zbilja, uz svo salo, doista i voden jer ako ne pazi na omjere Na/K, ne može biti suh. Ali naravno, ako je mastan, to što je ujedno i voden ne znači da bi izgledao bolje da se odvodeni.

                al sam ga zakomplicirao sad.
                Last edited by Dida; 16-03-14, 00:20.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • Re: CHAT

                  Najaci lik poslije lazara
                  u mad son

                  wallpaper-zyzz-708040.jpg
                  asghahg.png
                  733794_308807109247286_596096697_n.jpg

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    tko je taj?
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by domagoj View Post
                      tko je taj?
                      Ako ideš u teretanu on ti mora biti cover photo na fejsbuku,po mogućnosti crtež njega sa andjeoskim krilima i nekim motivirajucim citatom,ono da se vidi da ideš u teretanu i da ti je on uzor.

                      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Dida View Post
                        Lik je brutalan, genetičar, očito zna trenirati, jesti i disciplinirati se.
                        Ali kroz krv mu ide jedno 5 vrsta steroidnih hormona i malo manje peptidnih.


                        Pa zapravo se ne vidi ni po čemu. Sam na svojem tijelu bi skužio razliku nakon što skupiš iskustva u tome.

                        Ali, da je netko voden ti može prodavati priču tek kad mu se hebeno vidi 6 pack, strijacije po prsima, žile po cijelome tijelu i sl. I onda ta vodenost može imati neko stvarno značenje jer doista izbacivanjem vode možeš napraviti vizualno veliku razliku.
                        Obično ekipa koja ima 10 kila viška govori da je "vodena".

                        I da, generalno su svi vodeni ako baš izričito ne paze na unos natrija i kalija. Znači, ko god govori da je voden je vjerojatno zbilja, uz svo salo, doista i voden jer ako ne pazi na omjere Na/K, ne može biti suh. Ali naravno, ako je mastan, to što je ujedno i voden ne znači da bi izgledao bolje da se odvodeni.

                        al sam ga zakomplicirao sad.
                        Znači, onda je najbolje pripazit na unos Na/K da stvari budu jednostavnije?

                        I koje su namirnice osim krumpira i banana bogate kalijem?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Matej1996 View Post
                          Znači, onda je najbolje pripazit na unos Na/K da stvari budu jednostavnije?

                          I koje su namirnice osim krumpira i banana bogate kalijem?
                          Da, najbolje je pripaziti na unos Na/K s tim da će vizualni efekti biti uočljivi tek kad si na dovoljno niskom bodyfatu.

                          A kalijem je bogato svo voće i svo povrće. Paziti na Na/K u praksi zapravo znači:
                          1. ne soliti hranu objesno Dakle slobodno staviš vegetu na šnicle, posoliš salatu i sl., ali ne soliš jače od onoga da neutraliziraš bljutav okus hrane.
                          2. U svakom obroku jedeš povrće.

                          Znači, držiš se zapravo dvije vrlo jednostavne smjernice. Ne soliš pretjerano i jedeš puno povrća. I taman si na taj način izbalansiraš Na/K da te drži potkožno dehidriranim.
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            treba dodat da ima dosta soli u sirevima(posnim i ostalim) te u mesnim prerađevinama( salamama itd.) tako da u tim oborcima ja nebi solio salatu. ili bi solio salatu al bi dodao i pola kg krumpira ili nesto slicno..
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dida View Post
                              Lik je brutalan, genetičar, očito zna trenirati, jesti i disciplinirati se.
                              Ali kroz krv mu ide jedno 5 vrsta steroidnih hormona i malo manje peptidnih.
                              Dida slazem se u potpunosti, ali oni odma o steroidima, uopce ih ne zanima to sto lik sigurno trenira s takvim intezitetom o kakvom oni mogu samo sanjati, a da ne spominjem prehranu i ostalo.

                              Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
                              Najaci lik poslije lazara
                              u mad son

                              [ATTACH=CONFIG]17424[/ATTACH]
                              [ATTACH=CONFIG]17425[/ATTACH]
                              [ATTACH=CONFIG]17426[/ATTACH]
                              Zyzzz fan girl
                              Last edited by Premium.Better; 16-03-14, 12:58.
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Dida slazem se u potpunosti, ali oni odma o steroidima, uopce ih ne zanima to sto lik sigurno trenira s takvim intezitetom o kakvom oni mogu samo sanjati, a da ne spominjem prehranu i ostalo.
                                To ti je normalno kod nas
                                Odes u Ameriku u neki prosjecan gym ( bio mi frend nedavno) steroidi su normalna chat tema u gymu, i onda se vratis kod nas u ovu zadrtu selendru od drzave i spomenes whey pa te osude.
                                Taj tip nije natural ali bogami se natelio da iskoristi istu.
                                To samo kod nas seljacine misle da se ubodes i odmah si velik i jak i da je to je iskljucivo razlog super forme.

                                Comment

                                Working...
                                X