Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Be stupid? Mission accomplished!



    U mad bro?
    Majica opravdava cilj

    10269459_541973795911962_2164975531221147316_n.jpg

    edit: imas jos teksta ispod BE STUPID "for succesfull living"
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT

      Dakle, ako zelin dignit 150 u benŠu, moran bit glup?

      Comment


      • Re: CHAT

        To ti je Premijum teorija, nova moda, "in" kako bi se reklo!
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: CHAT

          Momci razocarali ste me. Moras radit sve obrnuto for succesfull living.

          10013128_558011784298037_6980101346071502186_n.jpg
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Premium.Better View Post
            Momci razocarali ste me. Moras radit sve obrnuto for succesfull living.

            [ATTACH=CONFIG]17751[/ATTACH]
            Kako misliš obrnuto? To kao kada dođem na benš i umjesto muscle-mind veze, ja samo dodjem i dignem? Ili da budem jak u kardiu umjesto u bildanju? Ili da budem sa 3000 kalorija na dijeti? Pojasni mi
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • Re: CHAT

              na jeziku osjecamo samo ugljikohidrate i minerale znaci šećer i sol ,ne osjecamo proteine masti i vitamine
              od makronutrijenata samo šećer ,ne protein i mast

              ja dnevno pojedem 800 grama ugljikohidrata i slano jedem ,ukusno ,a ne debljam se u mast ,moj zivot je kao čigra koja voli da se igra.

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Toorop View Post
                Kako misliš obrnuto? To kao kada dođem na benš i umjesto muscle-mind veze, ja samo dodjem i dignem? Ili da budem jak u kardiu umjesto u bildanju? Ili da budem sa 3000 kalorija na dijeti? Pojasni mi
                Upravo tako. Muscle-mind vezu ostavi za Maximusa pošto on to preferira. Nemoj krast tuđe ideje.

                Kardio je puno bolji od bildovanja. Preporucam ovaj oblik kardia...
                1555473_216998671824386_1232753411_n.jpg

                ..., a ako ne mozes onda guraj kontejnere do Save i nazad.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  na jeziku osjecamo samo ugljikohidrate i minerale znaci šećer i sol ,ne osjecamo proteine masti i vitamine
                  od makronutrijenata samo šećer ,ne protein i mast

                  ja dnevno pojedem 800 grama ugljikohidrata i slano jedem ,ukusno ,a ne debljam se u mast ,moj zivot je kao čigra koja voli da se igra.
                  Htjedoh te pitati,vidim da si iskusan i to sve,meni su dojadile ove bodybuilding brije i te stvari,ne mogu jesti 2gr proteina po kilogramu to,vidim na tvome tijelu da taj oblik prehrane djeluje i imam par pitanja...

                  1) Znaci li to alkohol moze biti u tome,tipa 2 puta tjedno ubijanje u alkoholu,ali da ne prelazim ne znam svojih 700 UH ?
                  Jer alkohol nema masti,samo preradjeni secer ?

                  2)Ne volim masti ni ribu i to mi odlicno odgovara.Sad za Uskrs mogu se napucati kuhanke sunke,jaja ( samo bjelanjak,necemo zumanjak radi masti ? ) i naravno bijeli kruh,to mogu jer nemam pekac za nemasni crni kruh ?

                  Kasnije ako se sjetim pitam te.
                  Mislim ako je Weider to radio mora biti odlicna.

                  Pozdrav
                  http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                  BB AND THIS !

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    10269508_10203365776083677_5341108026254408972_n.jpg

                    veoma romantično (srs) iz filma ''all she can''..ona je lifterica, a dečko joj kupio kao što vidite lančić sa privjeskom tegića tj bučice )) jaooooo

                    a da, btw radi prowler tako što zaveže kosilicu za sebe i kosi travu
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      emperore

                      alkohol je gori od mesa 10000 puta ,ne podrzavam te ideje .

                      bijeli kruh ima samo 7 posto nutrijenata psenice dakle losa ideja
                      nije problem ispeci crni kruh pogotovo u modernog dobu

                      alkohol nije šećer ,nego ima 7 kalorija po gramu

                      nije lako jesti jednostavnu hranu ,lako je jesti kao kralj

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Upravo tako. Muscle-mind vezu ostavi za Maximusa pošto on to preferira. Nemoj krast tuđe ideje.

                        Kardio je puno bolji od bildovanja. Preporucam ovaj oblik kardia...
                        [ATTACH=CONFIG]17752[/ATTACH]

                        ..., a ako ne mozes onda guraj kontejnere do Save i nazad.
                        Ne kradem, samo pitam, moram da se obrazujem!
                        A znači takav kardio, a bome, moram vidjeti ako megi hoće da kradijamo malo
                        Znači plazma? Znači litre i litre mleka? u tome je fazon? A steroidi?
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          jel ko od vas ikad naruciva robu sa ove stranice? reka mi prijatelj danas da je ludilo stvar.

                          a i jeftini su masu.

                          http://www.sportsdirect.com/
                          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Ja san naruciva sa lillywhites, slicna shema. Iman samo rici hvale.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Bobby Sands View Post
                              jel ko od vas ikad naruciva robu sa ove stranice? reka mi prijatelj danas da je ludilo stvar.

                              a i jeftini su masu.

                              http://www.sportsdirect.com/
                              Ne znam za online narucivanje,ali redoviti preko ljeta kupujem tamo za cijelu godinu i imam samo rijeci hvale.
                              Brutalne akcije i kvaliteta,hocu reci nisu fejk ili tako nesto.
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by emperor View Post
                                Ne znam za online narucivanje,ali redoviti preko ljeta kupujem tamo za cijelu godinu i imam samo rijeci hvale.
                                Brutalne akcije i kvaliteta,hocu reci nisu fejk ili tako nesto.
                                Tako je, i ja tamo uzimam sve i svašta, kvaliteta na nivou, jedino sam tamo neki shake-er uzeo koji mi je počeo puštati, drugo ništa!
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X