Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Scena iz novog Arnijevog filma



    Di nade 48 % haha
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • Re: CHAT

      Joj, jucer gledao, hahahahaha, umirao sam na toj sceni
      Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Toorop View Post
        Joj, jucer gledao, hahahahaha, umirao sam na toj sceni
        Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
        partis.si ftw

        ako nisam jedno 30 akaunata napravio i dobio ban i stalno,jel i ti od tamo haha ?

        a ovo mi prejako,pogledaj lijevi Sabotage.2014.720p.WEBRiP.XViD.AC3-LEGi0N[13-47-29].JPGkut...hehe
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Bronko View Post
          sta ti to znaci 50 % bolju formu ? ides bf% na 7 %, planiras dici misicnu masu 10 kila ? Mislim nemoj krivo shvatiti ali bi htio da definiras na sta se odnosi ta bolja forma tako da znamo jel si bio u pravu
          neznam što će biti ,ali ako sve prođe dobro s novim poslom ,briga me za formu ,znam samo da će mi hormoni biti mnogo mnogo mnogo jači ,briga me oću li imati 5 ili 15 posto masti ,bitno mi je da sam ZVIR

          ostat ću na istoj ili čak smanjiti masu par kg ,ako bude išlo ,ali ne planiram se povećavati ,cilj mi je biti kao uzor moj Carl Lewis ...što manje kg ,što veća brzina i snaga i kao Tony Gonzales ,moj drugi uzor ...

          neki mix naravno bez kemije koliko se može ...znači pogledaj sportaše prije 70 godina ,takav sam sad...ali bit ću malo bolji i tjt

          siguran sam da će mi se nakon ovoga pakla poboljšati krv ,snaga i sve ...jer ubijalo me kočilo strašno životni uvjeti rada ...nadam se da će ostati sve bolje i da ću dobiti priliku da budem najbolja verzija sebe.
          Last edited by Carl Wind; 14-07-14, 17:16.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Carl Wind View Post
            neznam što će biti ,ali ako sve prođe dobro s novim poslom ,briga me za formu ,znam samo da će mi hormoni biti mnogo mnogo mnogo jači ,briga me oću li imati 5 ili 15 posto masti ,bitno mi je da sam ZVIR
            znaci ono 50 % bolja forma je bilo lupljeno (tipa lupio pa ostao ziv) jel ni sam neznas sta ce ti se "kao" popraviti

            ostat ću na istoj ili čak smanjiti masu par kg ,ako bude išlo ,ali ne planiram se povećavati ,cilj mi je biti kao uzor moj Carl Lewis ...što manje kg ,što veća brzina i snaga i kao Tony Gonzales ,moj drugi uzor ...
            promasio si forum i samim time sport definitivno

            neki mix naravno bez kemije koliko se može ...znači pogledaj sportaše prije 70 godina ,takav sam sad...ali bit ću malo bolji i tjt
            Mislim da usporedba sa sportasima od prije 70 godina i danas ne da nema smisla nego je cak i zalosno

            siguran sam da će mi se nakon ovoga pakla poboljšati krv ,snaga i sve ...jer ubijalo me kočilo strašno životni uvjeti rada ...nadam se da će ostati sve bolje i da ću dobiti priliku da budem najbolja verzija sebe.
            ja sam mislio da si ti sada savrsenog zdravlja, pa to si do sada toliko puta reka da i ptice na grani pjevaju o tvom nacinu prehrane i koliko ti je zdravlje savrseno a po ovoj zadnjoj recenici ispada da to bas nije tako. Mozda da se odlucis: ili si bio ili ces biti zdrav. U slucaju da jesi ova zadnja recenica nema smisla, a u slucaju da nisi znaci da si do sada lagao forum o svom savrsenom zdravlju (izuzev dijela da si cijeli zivo tfit i u sportu a onda postu pricas kako si bio debel ali to su sada nagadjanja o tvojim godinama i zivotnim fazama )

            Uglavnom nemas pojma sta ce biti, cilja nemas , neznas sta zelis a do sada sam ustanovio da nisi bio savrsenog zdravlja kako si pricao i da tek sada ocekujes poboljsanje. Steta ja sam zbilja ocekivao da si zadao neki novi cilj , da probas nesto novo mozda i da
            ces to uspjeti izvesti

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Bronko View Post
              znaci ono 50 % bolja forma je bilo lupljeno (tipa lupio pa ostao ziv) jel ni sam neznas sta ce ti se "kao" popraviti



              promasio si forum i samim time sport definitivno


              Mislim da usporedba sa sportasima od prije 70 godina i danas ne da nema smisla nego je cak i zalosno



              ja sam mislio da si ti sada savrsenog zdravlja, pa to si do sada toliko puta reka da i ptice na grani pjevaju o tvom nacinu prehrane i koliko ti je zdravlje savrseno a po ovoj zadnjoj recenici ispada da to bas nije tako. Mozda da se odlucis: ili si bio ili ces biti zdrav. U slucaju da jesi ova zadnja recenica nema smisla, a u slucaju da nisi znaci da si do sada lagao forum o svom savrsenom zdravlju (izuzev dijela da si cijeli zivo tfit i u sportu a onda postu pricas kako si bio debel ali to su sada nagadjanja o tvojim godinama i zivotnim fazama )

              Uglavnom nemas pojma sta ce biti, cilja nemas , neznas sta zelis a do sada sam ustanovio da nisi bio savrsenog zdravlja kako si pricao i da tek sada ocekujes poboljsanje. Steta ja sam zbilja ocekivao da si zadao neki novi cilj , da probas nesto novo mozda i da
              ces to uspjeti izvesti
              moj pojam odlično(krv forma) i tvoj je 500 posto razlike...moj testosteron i tvoj isto tako ...moj izgled i tvoj je..

              ne tripuj se brate

              radio sam noćnu jako dugo i normalno da mi je zdravlje ugroženo

              postavim slike za par mjeseci na kraj ljeta pa ćemo vidjeti sve jezik nema kostiju .

              Comment


              • Re: CHAT

                moji nalazi krvi i hormona su savrseni i svim granicama . Zalosno bi bilo da posto se cijeli zivot bavis sportom da ne izgledas bolje. Ja sam u ovome tek 8 mjeseci tako da usporedba samnom ti je ravna onoj usporedbi za sportasima od prije 70 godina (da ne spominjemo nasu razliku u godinama). Zato mislis da se tripujem ? ja samo ukazujem na cinjenice ili ti to smeta ? Ako je netko na tripovima onda bi to mogao biti ti sa postovima u kojima malo pricas da si savrsenog zdravlja onda malo nisi i tako ... Odluci se za neku pricu pa se nje drzi

                Comment


                • Re: CHAT

                  ma tip nije bas cist.. bolje ne ic s njim u nikakve rasprave jer mu ne mozes objasnit ni koliko je 2 + 2 tako da .. pusti ga nek zivi u svojim zabrijavanjima

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    blago onom tko rano poludi pa mu zivot u veselju prode prava za njega haha

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by emperor View Post
                      partis.si ftw

                      ako nisam jedno 30 akaunata napravio i dobio ban i stalno,jel i ti od tamo haha ?

                      a ovo mi prejako,pogledaj lijevi [ATTACH=CONFIG]18497[/ATTACH]kut...hehe

                      Ma kakav partis.si? hjoj, druže ja sam ti na nekim skrivenim strana, takozvanim mračnim stranama neta hahahah Ma legenda lik!
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: CHAT





                        1344956601794_143384.png
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          kolko od prilike grama masti se unosi na keto dijeti? jel zna netko ko je bio ?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            1 : 1 odnos proteini : masti u gramima, znaci ako je 200gr P : 200gr M
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Bronko View Post
                              moji nalazi krvi i hormona su savrseni i svim granicama . Zalosno bi bilo da posto se cijeli zivot bavis sportom da ne izgledas bolje. Ja sam u ovome tek 8 mjeseci tako da usporedba samnom ti je ravna onoj usporedbi za sportasima od prije 70 godina (da ne spominjemo nasu razliku u godinama). Zato mislis da se tripujem ? ja samo ukazujem na cinjenice ili ti to smeta ? Ako je netko na tripovima onda bi to mogao biti ti sa postovima u kojima malo pricas da si savrsenog zdravlja onda malo nisi i tako ... Odluci se za neku pricu pa se nje drzi
                              ja sam 10 godina bio na drogi pa se ne žalim ...žali se nekom drugom ,ima svatko svojih problema.
                              Last edited by Carl Wind; 14-07-14, 21:38.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by zyzz1993 View Post
                                kolko od prilike grama masti se unosi na keto dijeti? jel zna netko ko je bio ?
                                To zavisi od kalorijskog unosa tvog tdee ja sam recimo na 2300-2500 kcal to jest u deficitu takvom da gubim 1 kg tjedno. A po kalorijama 1700 kcal M 700 kcal P +|- 10%

                                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                                Comment

                                Working...
                                X