Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Znači, još se smejem....
    Prepoznat sam po fotografijama kao izuzetni korisnik steroida....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      šta si im odgovorio "ne hvala ja sam neČral" ili?
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by hardstyle91 View Post
        šta si im odgovorio "ne hvala ja sam neČral" ili?
        Nisam odgovorio, nema potrebe.... Mislim da me neko od FB prijatelja iz teretane, koji su ujedno i useri i "dileri" zeza.... Jer slike na profilu mi mogu videti samo prijetelji....
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dača View Post
          Nisam odgovorio, nema potrebe.... Mislim da me neko od FB prijatelja iz teretane, koji su ujedno i useri i "dileri" zeza.... Jer slike na profilu mi mogu videti samo prijetelji....
          a misliš da na slikama izgledaš kao "izuzetni korisnik" njihove robe ?
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by domagoj View Post
            a misliš da na slikama izgledaš kao "izuzetni korisnik" njihove robe ?
            Šou.... Mislim, očigledna je zayebancija, pošto bih ja u suštini voleo da izgledam kao izuzetni korisnik...

            Ali qurac...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              A u biti izgledas kao izuzetan potencijal za dnevnu dozu gym srbende!

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                A u biti izgledas kao izuzetan potencijal za dnevnu dozu gym srbende!
                Otprilike, samo što nisam tetoviran i ćelav...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  https://www.facebook.com/28444651172...type=3&theater

                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Nedavno san posjetia ortopeda radi ucestalih manjih bolova u oba koljena (lijevo vec godinu i nesto, desno odnedavno) tokom treninga nogu i nakon sta mi je napravia par pokreta sa obe noge tj koljena pojedinacno, ustanovia je da se radi o blazem ostecenju hrskavice i kaze da mazem deep reliefom te da svratim cesce do bazena radi plivanja, no vec san to i radia ovo ljeto ali nije bas nesto puno pomoglo kolko san primjetia ... e sad moje pitanje je da li da odem potrazit drugo misljenje kod privatnika , da li da odem fizioterapeutu ili nesto trece? Savjet pozeljan

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Kad smo vec kod toga ovo je moja situacija svakih par dana
                      dd.png
                      Your future is created
                      by what you do today,
                      not tomorrow.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Ivanowski View Post
                        Nedavno san posjetia ortopeda radi ucestalih manjih bolova u oba koljena (lijevo vec godinu i nesto, desno odnedavno) tokom treninga nogu i nakon sta mi je napravia par pokreta sa obe noge tj koljena pojedinacno, ustanovia je da se radi o blazem ostecenju hrskavice i kaze da mazem deep reliefom te da svratim cesce do bazena radi plivanja, no vec san to i radia ovo ljeto ali nije bas nesto puno pomoglo kolko san primjetia ... e sad moje pitanje je da li da odem potrazit drugo misljenje kod privatnika , da li da odem fizioterapeutu ili nesto trece? Savjet pozeljan
                        probaj kiropraktičara, ja sam davno imao probleme sa lijevim koljenom, otišao kod njega, on ga pregledao, namjestio i rekao mi šta da radim (skupljanje nogu, i lagana nožna ekstenzija sa više ponavljanja). i nikad poslije probleme nisam imao.


                        i zanimljivost, slijep je
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          below parallel.jpg



                          *desetznakova*

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            hehehehheheheehheh

                            Post-training recovery of endurance athletes quicker with milk and cornflakes than with sports drink

                            http://www.jissn.com/content/6/1/11
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Tripl vizionar

                              Neki jednostavan program za editanje videa, a da nije Windows movie maker? Iz nekog razloga mi je nesta sa kompa i ne mogu ga ponovo instalirat i neda mi se zajebavat s time. Prijedlozi?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                nisam ti od pomoci...samo sam koristio windowsov movie maker iako ga mrzim, uvijek sam imao problem sa instalacijom drugih video editing softvera
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X