Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Curl, curl, curl
    Attached Files

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by 50-kilas View Post
      Estetičari su u šoku: umro im je Greg Plitt. Jučer ga pokupio vlak, navodno su snimali nešto na pruzi, poginuo na licu mjesta.

      [ATTACH=CONFIG]19166[/ATTACH]
      http://forum.bodybuilding.com/showth...#post641657003

      Wow...

      Comment


      • Re: CHAT

        gdje su PL natjecatelji sa foruma?? ima li razultata?
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT

          Sta nema nikakvih novosti iz Virovitice???
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: CHAT

            Evo me napokon u Atlas HQ...

            Klub je prosa dobro danas, 3 zlata, 2 srebra, 2 bronce.

            Kahn je dominira u 105 openu, total 680.5kg.
            Ja san bia drugi u openu do 93kg, total 560. Cucanj 200, benc 130, dl 230. Ukratko, na cucnju je moglo bit vise, drugi pokusaj san faila 200, problem sa stalkom. Benc treci pokusaj 135 fail, napravia 2/3 pokreta al su noge klizile i nisan ima leg drive. Deadlift san pokusa 240 i faila, opet 2/3 pokreta al nije bilo snage u upper backu. Sve u svemu, dobro. Detaljniji izvjestaj i videa/slike kad se vratin u ST.

            Comment


            • Re: CHAT

              Izvještaj s natjecanja iz Virovitice, ujutro na vaganju imao 61.9kg, kao i svaki dan ujutro - osjećao se loše...
              Čučanj - nadobudno stavio opener 115kg i jedva ga dignuo. Na drugom i trećem pokušaju sa 120kg nisam mogao proći paralelu na izlasku iz rupe, rekli su mi da idem preduboko i zato gubim snagu. Tu sam skroz izgubio volju i nekako mi se nije dalo više ništ dizati. Bench - 70 - 75 - 77.5kg, tražili su nas dugu pauzu i potpuno zaključane laktove kod komandi start-press-rack. Šipka nije smjela utonuti u prsa jer je to sve bilo no lift (osim kad je gospođa iz IPF-a otišla doma, onda je odjednom suđenje postalo blaže). Deadlift - 155 - 165 - 170kg. TOTAL: 362.5kg
              Prije zadnjeg lifta slušao amon amarth, nadrogirao se s amonijakom i to je bilo to. Dječji puder na butinama mi strašno pomaže kod zaključavanja, ruke samo proklize dok se na treningu grebam po nogama. Zagrijavanja su kao i obično na natjecanjima bila katastrofa, bio sam prva grupa s curama i još dva dečka i napravili smo samo par setova prije svakog lifta. Skroz sam hladan bio, noge uopće nisam osjećao što je vjerojatno utjecalo na čučanj. Na proglašenju je došlo do pogreške pa su dečku koji je bio sa mnom u kategoriji u total napisali 210 umjesto 410 pa su me kasnije degradirali sa prvog mjesta na drugo
              HADA je uzela troje kandidata, nekako mi nisu izgledali sretno, ali i to je dio sporta. Ja mislim sad napraviti pauzu od mjesec dana da se zaliječim i po mogućnosti riješim semestar.

              #samonečural #onaroadto400

              Comment


              • Re: CHAT

                samo ti nemoj jesti i drzi te kategorije do 60kg, pa ces uvijek sa zenama dizati
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  Kako su natjecateljice prosle ako se zna(Kilaze u kategorijama)?

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Kome fali zabave u ovo nedjeljno poslijepodne neka procita komentare na ovaj clanak.. plakanje

                    http://www.index.hr/black/clanak/20-...ta/797231.aspx
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Neznam sta je gore clanak ili komentari
                      Your future is created
                      by what you do today,
                      not tomorrow.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Kreatin = steroid

                        Bilder = nefunkcionalni egomanijak

                        Teretana = mjesto gdje nesigurni ljudi treniraju

                        Svaki obican covjek je jaci od bildera.

                        Sta mu vrijedi ako dize 200 u benchu kad ga prebijem na ulici.
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by neuk View Post
                          Kome fali zabave u ovo nedjeljno poslijepodne neka procita komentare na ovaj clanak.. plakanje

                          http://www.index.hr/black/clanak/20-...ta/797231.aspx



                          "nebi da je to nauka. trpas se gadnom spizom i bildas ko mutav. nakon prestanka treniranja u roku misec dana svi misici nestanu a ostane salo. bildanje je bas super, da"



                          AHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH ovaj je najbolji... win

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by neuk View Post
                            Kome fali zabave u ovo nedjeljno poslijepodne neka procita komentare na ovaj clanak.. plakanje

                            http://www.index.hr/black/clanak/20-...ta/797231.aspx
                            Ne mogu čitat to s*anje, odmah mi se diže tlak

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Ponekad se zapitam da li je moja visoko sofisticirana, medicinski bazirana, teorija o nepostojanju mozga na individualnom nivou zaista istinita. Individue koje na predvidjenom mjestu umjesto mozga imaju hrcka koji rotira kotac stvarajuci im vitalne impulse za osnovne funkcije i nagone, medju kojima racio i sve ostalo tome slicnom apsolutno ne postoji niti ce ikada postojati.

                              "nebi da je to nauka. trpas se gadnom spizom i bildas ko mutav. nakon prestanka treniranja u roku misec dana svi misici nestanu a ostane salo. bildanje je bas super, da"
                              Upravo svjedocim najsuptilnijem primjeru toga. Zivjela moja teorija, a i ja zajedno s istom. Ima nade za mene i moj naucni pristup nepristupacnom.

                              Ima nade.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Nemam vremena za citat bljuvotine na Indexu.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X