Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Aldiin View Post
    http://cdn.shopify.com/s/files/1/021...g?v=1384826226

    Može li mi neko reći kakav je ovaj pojas?
    za šta?

    za powerlifting je loš
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Re: CHAT

      Čučanj i mrtvo drug. Ja imam nekih 70kg a počeo sam dizati preko te kilaže dosta pa sam mislio uzeti za svaki slučaj pojas, a taj nije skup pa reko da se raspitam malo?

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Nainus View Post
        [ATTACH=CONFIG]19349[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19350[/ATTACH]

        -evo ,oko 3 mj skoro skroz bez teretane,gripa me za Novu slomila ,izgubio sam 5 kg i nastavio sam samo da igram košarke i sportove sa loptom po igralištu sa ekipom ,nikakve vježbe sa utezima,ali ne radim kardio ,nego više sprinteve ,ne baziram se na dugom trčanju ,nego na izmjenama laganog i maksimalnog inteziteta u igri
        -trenutno 86 kg
        Dominiče i Argentume ,sinoć sam postavio slike pa pogledajte dolje niže u chatu

        Comment


        • Re: CHAT

          [QUOTE=Nainus;997893]Dominiče i Argentume ,sinoć sam postavio slike pa pogledajte dolje niže u chatu[/QUOTE

          oprosti,ali ja stvarno ne vidim slike niti mi hoce otvorit ovo sto pise da je u privitku
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: CHAT

            [QUOTE=dominik11;997894]
            Originally posted by Nainus View Post
            Dominiče i Argentume ,sinoć sam postavio slike pa pogledajte dolje niže u chatu[/QUOTE

            oprosti,ali ja stvarno ne vidim slike niti mi hoce otvorit ovo sto pise da je u privitku
            ni ja ovdje ne vidim ,ali ako pogledaš Chat oko ponoći ,nekih 10-12 poruka niže vidjet ćeš siguran sam.nisam sada postavio nego sinoć u 11:45

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Nainus View Post
              [ATTACH=CONFIG]19349[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19350[/ATTACH]

              -evo ,oko 3 mj skoro skroz bez teretane,gripa me za Novu slomila ,izgubio sam 5 kg i nastavio sam samo da igram košarke i sportove sa loptom po igralištu sa ekipom ,nikakve vježbe sa utezima,ali ne radim kardio ,nego više sprinteve ,ne baziram se na dugom trčanju ,nego na izmjenama laganog i maksimalnog inteziteta u igri
              -trenutno 86 kg
              neznam što je sa ovim slikama ,ni ja ih ne mogu vidjeti ,ne kontam zašto sinoć je bilo sve ok ,postavim onda opet sada brzo pa će valjda raditi

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Nainus View Post
                neznam što je sa ovim slikama ,ni ja ih ne mogu vidjeti ,ne kontam zašto sinoć je bilo sve ok ,postavim onda opet sada brzo pa će valjda raditi
                hmm....pomalo tuzno kako ljudi samo znaju pricati zar ne mislis...???? a kad na red dode da to pokazu sta pricaju onda su manji od makova zrna.....
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: CHAT

                  Moze mi netko preporuciti besplatnu aplikaciju za uređivanje slika namijenjenu Iphone-u, ali da nije neka Instagram, Retrica i slicno trecerazredno s*anje?

                  Hvala!
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by neuk View Post
                    Moze mi netko preporuciti besplatnu aplikaciju za uređivanje slika namijenjenu Iphone-u, ali da nije neka Instagram, Retrica i slicno trecerazredno s*anje?

                    Hvala!
                    http://www.creativebloq.com/design-t...to-apps-513764

                    http://www.tomsguide.com/us/pictures...ng-apps.html77

                    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                    BB AND THIS !

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by dominik11 View Post
                      hmm....pomalo tuzno kako ljudi samo znaju pricati zar ne mislis...???? a kad na red dode da to pokazu sta pricaju onda su manji od makova zrna.....
                      Dominice ponekad je bolje suzdrzati se i presutjeti neke stvari i pustiti da vrijeme uradi svoje, jer se cesto desava da ljude osudimo prije vremena. Znam da je tesko presutjeti i izboriti se protiv brzog donosenja sudova, ali se moze itekako isplatiti. Samim tim stedimo neugodnosti i sebe i druge.

                      Sinoc nisam ni ja vidio slike, ali sada vidim slike koje je Nainus postavio.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Aldiin View Post
                        Čučanj i mrtvo drug. Ja imam nekih 70kg a počeo sam dizati preko te kilaže dosta pa sam mislio uzeti za svaki slučaj pojas, a taj nije skup pa reko da se raspitam malo?
                        nemas od tog pojasa nista
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          nemas od tog pojasa nista
                          http://cdn.shopify.com/s/files/1/021...g?v=1413574091

                          Misliš da ne uzimam nikako pojas? Evo gledao sam onda ovaj iznad, ali ne znam nekako mi se čini kao potreban? Ostatak ekipe šta kaže?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Aldiin View Post
                            http://cdn.shopify.com/s/files/1/021...g?v=1413574091

                            Misliš da ne uzimam nikako pojas? Evo gledao sam onda ovaj iznad, ali ne znam nekako mi se čini kao potreban? Ostatak ekipe šta kaže?
                            nije da ne uzimas nikako, ali onaj na slici nista ne radi...taj je vec bolji, ima i u body&fit shopovima neki pl-erski ali i to je vjerovatno bezpotrebno veliko/kruto za tebe sad za sad
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              slike se mogu vidjeti opet,a sigurno ja ne upravljam time tko može vidjeti slike koje postavim ,ja postavim slike,a čak ih nemogu ni izbrisati da hoću . .postavljene su i ja ne odlučujem o tome tko ih može vidjeti tko ne,ja ih postavih prije 15 sati

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Hvala Triplez, zvao sam sad i pitao za ovaj bodyfit ali i momak sam kaže da je prevelik za mene da bezveze ne kupujem. Uzet ću onda ovaj crni, kožni. Hvala još jednom.

                                Comment

                                Working...
                                X