Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Kahn View Post

    Na videu je očito da mi ne smetaju, a uhvatia sam najuže moguće, dakle u širini ramena, odnosno skoro do glatkog dijela šipke.



    Samo šta mi laktovi nisu polu fleksani.
    1. ok
    2. nisam ni reko da su tebi

    dodao sam jos jedno pitanje gore ^^
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: CHAT

      zasto za dva tri tjedna ne napravis sam u teretani jedan meet..cisto da probas stvarne PR-eve...mislim da bis trebo da vidis di si ...a i nas bi zanimalo sto zbilja mozes jer ima mjesta na svakom liftu jos__

      ako ce te to odvuci s tvog plana treninga i unazaditi napredak malo(cns bit sprzen ovo ono)..mislim da svejdno moras probat
      Na čučanj i DL sam moga više tad na natj, nego bi sad moga u teretani zbog adrenalina. Jedino bench znam da imam 175 paused jer sam to već diga, a na natj nisam moga archat koliko inače jer sam ima grčeve u leđima. Sad radim bb trening, spuštam kile za bolji wilks score a i jer sam sebi izgledam neprivlačno. I pravo da ti kažem, malo su mi se zgadile velike težine, baš mi treba odmor od njih.

      Comment


      • Re: CHAT

        ooooke...steta...mogo si se napunit i dignut par kg bw i odradit to..kad si vec na ovoj kilazi(bw)...

        sta neka ozljeda te je be pa ti se ne svidaju kilaze ili?

        slazem se da bi trebo maknut salo pa ces i relativno bit najbolji...ali prvo 5 kg gore...napunjen..meet u gymu snimljen =)

        btw sto se mene tice apsolutno>relativno
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: CHAT

          ooooke...steta...mogo si se napunit i dignut par kg bw i odradit to..kad si vec na ovoj kilazi(bw)...
          Pun sam ja bia i na natjecanju.

          sta neka ozljeda te je be pa ti se ne svidaju kilaze ili?
          Ništa sem blagog tendinitisa livog tricepsa koji ide lagano na bolje, nego jednostavno zadnja 3 miseca praktički maxam svaki trening i natjecanje me psihički satralo.


          slazem se da bi trebo maknut salo pa ces i relativno bit najbolji...ali prvo 5 kg gore...napunjen..meet u gymu snimljen =)
          Bit će snimaka, ali repsi, ništa maksanje.
          btw sto se mene tice apsolutno>relativno

          Šta se mene tiče, previše sam madrfaking dobro građen i nabildan da bi to prikriva salom. Ja sam počea ko badi bilder, šteta da nisam impresivan na svim poljima.

          Comment


          • Re: CHAT

            Dali zna netko kako istovremeno snimat video i slusat muziku na mobitelu? Problem je sto mi se uvijek zakasi muzika kad bi snimao/slikao. Neki program ili nesto? Inace imam htc one m7
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Dinč View Post
              Dali zna netko kako istovremeno snimat video i slusat muziku na mobitelu? Problem je sto mi se uvijek zakasi muzika kad bi snimao/slikao. Neki program ili nesto? Inace imam htc one m7
              Skini si ovaj app,isprobano bas sad,bez problema snima HD video i slusam glazbu bez zastajkivanja...

              Hint : playerpro apk download u google

              uploadfromtaptalk1422710798193.jpg

              Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by emperor View Post
                Skini si ovaj app,isprobano bas sad,bez problema snima HD video i slusam glazbu bez zastajkivanja...

                Hint : playerpro apk download u google

                [ATTACH]19191[/ATTACH]

                Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                Ma tooooo!!! Spasio si mi zivot vidim da se placa cijela aplikacija? Zato je trial besplatan
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Dinč View Post
                  Ma tooooo!!! Spasio si mi zivot vidim da se placa cijela aplikacija? Zato je trial besplatan
                  Nisam ni ja platio,odes na chromeu/firefox vec sta koristis na HTC,upises playerpro apk download,nades apk negdje za downloadati,skines i pokrenes i instaliras i voila imas full placen app samo sto ga nema vidljivog u play storeu pa nemas azuziranja redovnih,ali lako skined novu verziju...

                  Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                  BB AND THIS !

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Cini mi se da je postao gluplji od mene, a to je veoma tesko postici. To je dokaz da mu puno znacim.

                      Hvala vam svima sto postojite. Ovo je moj najsretniji dan u zivotu. Milana, oplodi me.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Jel zna tko gdje se mogu kupiti normalne hlače, a da nisu skinny, slim, fit i ta sranja...?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Bilo gdje. Samo trazi fabricki model regular. Ako ne nadjes predji na herbalajf pa ce ti moci bilo koje hlace.
                          Last edited by Argentum; 07-02-15, 00:42.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            jučer sam 2 sata tražio i nisam uspio naci, svagdje gdje uđem slim i te gluposti odvratne

                            jedino sam našao u tom tailoru al nedam 600kn za hlače

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Tom Tailor je teski presedan. Savjetujem ti da potrazis talijansku radnju Oviesse (OVS). Imaju sve sto ti treba, a cijene su najbolje moguce.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                ma i oviese je skup.. ja u zadnje vrijeme kupujem u new yorkeru tako da nadjem broj koji mi je dobar u struku i u nogama, a duzinu skratim kod krojacice.. kupio 4 para hlaca na takav nacin i potrosio 50kn za skracivanje dobar posao haha
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X