Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dinamo - Liga prvaka 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

    svejedno.. dinamo će ti na kraju imat.. 0 ili 1-2 boda.. ne više
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #32
      Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

      Originally posted by juka
      svejedno.. dinamo će ti na kraju imat.. 0 ili 1-2 boda.. ne više
      moga bi uvatit 3 misto

      Comment


      • #33
        Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

        Vidim da se ovdje javlja dosta Dalmatinaca (Hajdukovaca) i vecina njih ima jako loše mišljenje, što o Dinamu samom , što o Mamiću i ostalim članovima uprave . Živim među njima iako ne navijam za hajduk, i znam kako oni razmišljaju , vjerovatno su i navijali protiv Dinama , i sad kad Dinamo odigra (ajmo rec) dobru utakmicu , oni se dižu na noge i bune protiv sudaca , protiv uprave jer sumnjaju i namještanje itd .. Ovo je moje objektivno mišljenje .. Inače je sramota navijati za suprotni klub samo zato što Dinamo igra .

        Comment


        • #34
          Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

          ti nemaš pojma i nemaš pravo govorit tuđe mišljenje ako ga neznaš.. ja uopće nisan protiv dinama al idemo realno.. nema ništa od njega u skupini.. al sve pohvale šta je dogura dokle je.. i to hajduk neće još ohoho.. tako da.. REALNOST
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #35
            Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

            Originally posted by juka
            ti nemaš pojma i nemaš pravo govorit tuđe mišljenje ako ga neznaš.. ja uopće nisan protiv dinama al idemo realno.. nema ništa od njega u skupini.. al sve pohvale šta je dogura dokle je.. i to hajduk neće još ohoho.. tako da.. REALNOST
            Nisi dobro procitao , rekao sam vecina . Znam ja stajalište većine njih . Dosta mojih prijatelja imaju takvo stajalište a ti da se nisi pronašao u ovome ne bi se javljao !

            Comment


            • #36
              Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

              još ovako 4-5 puta da dinamo uleti u ligu prvaka i maminjo će nabaviti u to vrijeme nove nade i osvaja dinamo ligu prvaka
              Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

              Comment


              • #37
                Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                http://www.24sata.hr/liga-prvaka201112/ ... ija-234970

                gledajte ovu glupost ja prije mislim da su se oni nadopali ili su igrači relala došli bez kemije hahha
                šala mala
                Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                Comment


                • #38
                  Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                  Još samo da počnu koristit crnu magiju. Bože ih oslobodi.

                  Iako je stvarno kružila priču da je ovaj bioenergetičar pomogao Ivanu Baliću kod ozljede trbušnog zida.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #39
                    Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                    [attachment=0:878sxze3]304709_2050369823780_1380510269_31995971_202339926 4_n.jpg[/attachment:878sxze3]
                    Attached Files
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #40
                      Re: Dinamo - Liga prvaka 2011


                      inače, moje skromno mišljenje je da je real podcijenio dinamo, dinamo je odigrao odličnu tekmu, pogotovo obrana, a sad, kako će bit dalje, vidjet ćemo. sad su ih mediji podigli u nebesa, kao i nakon prve tekme s malmo-om, a svi znamo kako su odigrali uzvrat, da nije bilo kelave, sad ne bi bilo tu gdje jesu. ako nastave ovako igrat, mogli bi bit 3. u skupini i otić u EL, a iskreno se nadam da hoće
                      btw, nikako ne mogu shvatit mamića, obrana im je odlična, napad užasan (barem realizacija), a on i dalje dovodi igrače u obranu
                      "Neuspjeh nije opcija."

                      Comment


                      • #41
                        Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                        Originally posted by Bulldog
                        btw, nikako ne mogu shvatit mamića, obrana im je odlična, napad užasan (barem realizacija), a on i dalje dovodi igrače u obranu

                        i messi je užasan dok pepe ne dobije crveni na krađu ili neigra uopće..
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #42
                          Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                          Originally posted by juka
                          Originally posted by Bulldog
                          btw, nikako ne mogu shvatit mamića, obrana im je odlična, napad užasan (barem realizacija), a on i dalje dovodi igrače u obranu

                          i messi je užasan dok pepe ne dobije crveni na krađu ili neigra uopće..
                          ok
                          "Neuspjeh nije opcija."

                          Comment


                          • #43
                            Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                            Originally posted by kelly
                            [attachment=0:ubtib8oy]304709_2050369823780_1380510269_31995971_202339926 4_n.jpg[/attachment:ubtib8oy]
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment

                            Working...
                            X