Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem, jel?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Problem, jel.

    Originally posted by Šjor Bepo View Post
    bok ljudi!imam 17 god,180cm i 65 kg.idem u teretanu već 15 dana i sad me zanima koji whey da kupim i dali je to štetno za zdravlje?molim vas pomoć.čitao sam forum ali ne nalazim odg.
    Naš Šjor Bepo ima 25 godina i malo se šali...

    Last edited by kelly; 05-11-11, 15:27.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Problem, jel.

      Evo da se i ja priključim ovoj "raspravi".

      Želim istaknuti da ne bi došlo do zabune, da nisam ni na jednoj strani, niti ću pisati o tome tko je u mojim očima u pravu, a tko nije. Osobno sam "dobar" i sa Kellyem i sa Fearom, te me obojica u potpunosti podržavaju što se tiče moje karijere, kao i mnogi na ovome forumu te nemam protiv nikoga apsolutno ništa, kao u privatnom životu, tako i ovdje.

      Postoje tisuće foruma i vaša je slobodna volja hoćete li se vi na određene forume registrirati ili ne, vaša je volja komentirati, dijeliti sa nepoznatim ljudima vaše osobne podatke i privatne slike, na to vas nitko ne tjera i ako netko nije zadovoljan bilo kojim forumom pogrešno je "pljuvati" po istome, kada slobodno može otići na bilo koji drugi forum kao i što je došao na ovaj. Ja osobno "uživam" u velikoj podršci na forumu, što mi je čast, pomažem kako god znam i mogu i tko god mi je poslao privatan upit na facebooku ili privatnu poruku ja sam mu sa poštovanjem i oduševljenjem odgovorio. Puno toga sam naučio ovdje, te u svojoj temi uviđam svoje nedostatke i prednosti, nije da ne bi mogao bez foruma, ali kada ti mišljenje da više od 10 ljudi koji se razumiju u BB, to se mora poštovati i zbilja znati da uistinu i je tako.

      Rasprava će uvijek biti i bilo, ali pljuvati po nečemu što su činjenice je stvar koju ja osobno ne shvaćam. Naravno, svako ima svoje mišljenje, ali sigurno će ga "popljuvati" ako bude tvrdio da je zemlja ravna ploča, nebo zeleno, more slatko, a lopta kockasta. Dalje gledano, ja se ne pozivam na nikakva znanstvena istraživanja i kao pto rekoh u jednoj raspravi, ne zanimaju me ni 1%. Ne zanima me šta je utvrdio neki "znanstvenik" koji nema pojma šta je tjelovježba i koji nikada nije podigao uteg u životu. Isto kao što se ja ne bi trebao baviti nuklearnom energijom, tako bi i on trebao ostaviti tjelovježbu na miru i prepustiti stvaranje zaključka onima koji doista to rade u životu i koji žive za to i od toga.

      Krenimo od suplemenata. Svako tko napiše da su suplementi GLUPI, JADNI, KEMIJA.. itd.. Ja s tim čovjekom uopće ne želim raspravljati o ničemu jer sa takvim mišljenjem neće daleko dogurati, ni u životu ni u BB-u. Suplementi su osnova, isto ka što ne možeš čitati a da neznaš slova, tako ne bi trebao "Bildati" ako nemaš pojma o dodatcima prehrani. Za dobar napredak suplementi su neophodni i to je činjenica! Nekome tko ulaže puno u ovaj sport, suplementi su stvar bez koje se ne može, a ako mi netko ide tvrditi da je dobio 20 kila mišića od kada je prestao uzimati whey.. Padam na guzicu od sramote što sam to uopće pročitao. No dobro, mislim da većina zna šta houću reći i to je to. Dakle, isto kao što zemlja nije ravna, tako ni nema odličnih rezultata bez određenih dodataka prehrani.

      Mliječni proizvodi. Dakle, NE ZANIMA ME, što je utvrdio neki znanstvenik, ja konzumiram sve mliječne proizvode i nikada nisam imao nekakvih "posljedica" zbog njih! Odgovaraju mi i pomažu da dnevno unesem dovoljnu količinu proteina u organizam. Jeo sam ih kada sma i bio na defki i moje rezultate nitko ne može osporiti niti će me netko uvjeriti u to da oni nisu dobri.

      Glukoza. Opet NE ZANIMAJU me znanstvena istraživanja znanstvenika koji nikada nisu odradili trening u životu. Meni odgovara, znam iz kojih razloga i amen.

      Dakle, što želim reći. Jedna stvar je imati svoje mišljenje, a druga je stvar osporavati ČINJENICE. Kao što sam rekao na početku, ako netko govori da je zemlja ravna ploča, ujedno nameće svoje mišljenje, a isto tako osporava činjenice. Onaj tko shvaća, shvatiti će što želim reći, tko ne neka pročita opet.

      Ovom forumu je potrebno malo discipline, a tome admini ne mogu ništa, svatko se može registrirati na forum i pisati što god hoće, ima svakakvih ljudi.

      Osobno nisam aktivan na više foruma iz više razloga. Jedan je što mi je ovo prvi forum, također se ne želim toliko "javno eksponirati" i ne želim da svi saznaju za mene dok ne stanem na binu i osvojim dostojan plasman. Nedavno sam objavio zadnju sliku i mojih slike više ovdje neće biti do mjesec dana prije natjecanja jer više ne želim odavati svoju formu i ne želim pišati krv još pola godine za zadnje mjesto na bini.

      Toliko od mene na sve ovo, a sada gospodo uložite malo više truda u svoj trening, učite, uživajte u tome što radite i nemojte se moriti sa glupostima kao i na forumu tako i u privatnom životu.
      "Your body is your biggest artwork."

      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

      Comment


      • #33
        Re: Problem, jel.

        hehe...pa moram uvest malo pozitivne energije ovdje

        Comment


        • #34
          Re: Problem, jel.

          Originally posted by MarkoPolo View Post
          Evo da se i ja priključim ovoj "raspravi".
          .. gospodo uložite malo više truda u svoj trening, učite, uživajte u tome što radite i nemojte se moriti sa glupostima kao i na forumu tako i u privatnom životu.
          Yeah, stress free!
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #35
            Re: Problem, jel.

            Originally posted by Šjor Bepo View Post
            hehe...pa moram uvest malo pozitivne energije ovdje
            Tvoja inicijativa je podržana i dobrodošla, hehehe...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Problem, jel.



              If you ever had your heart broken,ever in your life, now it's the time to remkember.It's the beautiful,the one and only,ladies and gentelmen it's Adele...
              (p.s.-ma ne slušam ju inače )
              A gde su noge?

              Comment


              • #37
                Re: Problem, jel.

                Originally posted by Šjor Bepo View Post
                hehe...pa moram uvest malo pozitivne energije ovdje


                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Problem, jel?

                  ljudi zato i volim ovaj forum jer ste totalno drukčiji od drugih
                  posebna ste sorta, osjetljivi ste
                  sigurno ne svi na ovom forumu, ali stvarno je razlika očita

                  meni se sviđa situacija na forumu, bilo bi dosadno, predosadno da je sve tip top
                  To enjoy freedom we have to control ourselves

                  Comment


                  • #39
                    Re: Problem, jel?



                    EPIC!
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • #40
                      Re: Problem, jel?

                      Originally posted by sandra View Post
                      ljudi zato i volim ovaj forum jer ste totalno drukčiji od drugih
                      posebna ste sorta, osjetljivi ste
                      sigurno ne svi na ovom forumu, ali stvarno je razlika očita

                      meni se sviđa situacija na forumu, bilo bi dosadno, predosadno da je sve tip top
                      Zanimljiv zaključak.Možeš li podrobnije objasniti svoju izjavu?
                      A gde su noge?

                      Comment


                      • #41
                        Re: Problem, jel.

                        <a href="http://www.youtube.com/watch?v=KDY89XWEkzo" target="_blank">
                        Last edited by kelly; 08-11-11, 00:31.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Problem, jel.

                          Originally posted by Šjor Bepo View Post
                          Sajo je takva legenda jaooo! A ovo mu je najjaca pjesma!
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #43
                            Re: Problem, jel.

                            vraga!nisi još čuo sve.poslušaj "ušla si mi u srce" ili "dala mi je sex".za plakat od smjeha.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Problem, jel?

                              neću, počele bi rasprave. Samo kažem, posebni ste imate svoj cilj i izuzetno ste tvrdoglavi...
                              imate svoj plan i program i njega se držite, dok 99% ljudi su prepušteni normalnim rutinama.
                              kombinirate i mjenjate taj program, žedni ste znanja, aktivni i ne odustajete, uvijek sami sebi nađete zanimaciju i puno bi vas moglo živjeti sami sa sobom, sa svojom prehranom i teretanom. U sebi ste našli svoj cilj,a ne u drugima ili drugim stvarima to je osnovna razlika, radite na sebi
                              To enjoy freedom we have to control ourselves

                              Comment


                              • #45
                                Re: Problem, jel?

                                @sandra-može pm,htio bih da sa mnom podijeliš konkretnije svoje mišljenje ako ti nije problem.
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X