Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opasnost u prometu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opasnost u prometu

    "Promotivna kampanja velške policije protiv korištenja mobitela tijekom vožnje postavila je sasvim nove granice vizualnog identiteta kao i količine krvave brutalnosti koju prikazuje."
    pogledajte filmic http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak...9,4,,175141.jl
    stvarno je zastrasujuc, takvo nesto bi i kod nas trebali pustati na televiziji. Pa nek se svi koji telefoniraju u voznji zapitaju ...
    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

  • #2
    Re: Opasnost u prometu

    bar su bile vezane
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Opasnost u prometu

      filmic je realan, a to se cijeni bar sto se mene tice ! Nista ili jako malo se moze postici blagim kampanjama jer nemaju gotovo nikakvog utjecaja na svijest vozaca, moje misljenje !

      Comment


      • #4
        Re: Opasnost u prometu

        To su mi sad puštali u auto-školi, užasni filmovi, jako su realni i potresni...ja ću definitivno paziti kako vozim
        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

        Comment


        • #5
          Re: Opasnost u prometu

          Manijak

          http://www.24sata.hr/news/potjera-za-di ... mh/186098/

          Comment


          • #6
            Re: Opasnost u prometu

            ja stvarno glupo vozim ,ali relativno sigurno koliko to moze biti u gradu se drzim od nekih 70-120 km/h na otvorenom sam znao maznuti preko 200km/h ali kako se samo userem kad mi izleti neko ili kad mi zena sa djetetom krene preko pjesackog da mi udari iz guzice u glavu neces vise nikad tako ruzno voziti i mogu reci da sam se popravio 100% u zadnje 3 godine od kada sam i ja dobio djete!!!! mada i danas dan znam sprziti citav grad je u 4 trake negdje cak i 6 traka i nemozes da te nepovuce¸a imam handsfree tako da pricam na mob ...
            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

            Comment


            • #7
              Re: Opasnost u prometu

              Ja se vozim od 80-110 tamo di je 130 km/h
              I to 110 ako treba nekog pretec, inace 90 u vrh glave...

              Comment


              • #8
                Re: Opasnost u prometu

                Kad sam položio i ja sam se malo izludirao s autom i motorom, dok sada vozim normalno i pametno Mrzim đibere kad auto od 100 kn srede i stave mu auspuh, felge, spojlere i na zadnje staklo zalipe naljepnicu 2fast2furious i raspale muziku uvjereni da im je auto dobio 200konja više i onda se *****iziraju po gradu, pretječu, šlajfaju, gasiraju se, itd
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Opasnost u prometu

                  držalo me divljanje prvih godinu dana dok sam vozačku dobio,prođe to sa stažom i godinama,sad uživam u plivanju na cesti po propisima i nepamtim kad sam zadnji put potegnio preko 100 izvan naselja....
                  ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                  Comment


                  • #10
                    Re: Opasnost u prometu

                    Originally posted by sthooligan
                    Kad sam položio i ja sam se malo izludirao s autom i motorom, dok sada vozim normalno i pametno Mrzim đibere kad auto od 100 kn srede i stave mu auspuh, felge, spojlere i na zadnje staklo zalipe naljepnicu 2fast2furious i raspale muziku uvjereni da im je auto dobio 200konja više i onda se *****iziraju po gradu, pretječu, šlajfaju, gasiraju se, itd
                    slazem se sa tobom a najgori vozaci ikada odgovorno tvrdim su vozac golfa 2 pa ti misle da voze ferarije..... strasno
                    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Opasnost u prometu

                      Danas kod nas kraj Vinkovaca (Rokovci) jedan dečko poginio!
                      Išli su iz ernestinova prema VK i navodno da je vozač bio pijan i zašio se sa mečkom u čupriju! Mercedes napola puko i zaplalio se, suvozač poginio 23god!
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Opasnost u prometu

                        Originally posted by hitman
                        slazem se sa tobom a najgori vozaci ikada odgovorno tvrdim su vozac golfa 2 pa ti misle da voze ferarije..... strasno
                        Neki ferari,a neki i audi s8
                        ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                        Comment


                        • #13
                          Re: Opasnost u prometu

                          Ne vozim jos, ali obozavam brzu voznju, stari mi vozi brzo (neki govore divljacki) ali sigurno, ipak 20 godina staza je tu 2002. imao tešku prometnu sa autom starim 3mj, jedva ostao živ, ali nije ga to omelo (sa 200km/h u autobus i nisu se otvorili zračni jastuci)

                          Comment


                          • #14
                            Re: Opasnost u prometu

                            Nemoj tatinim stopama! Nigdje u životu nemoj žurim osim u hitnu...
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Opasnost u prometu

                              Samo što on za razliku od nekih gore nije vozio na početku brzo i divljacki, učio je na jugiću, upoznavao aute pa onda tek Kod saobraćajne bio je djelomično kriv, vozio auto od 90KS, 1.9TDI motor i masa auta 900kg, 2002. 1.9TDI je bilo kao sada 3.0TDI.. Nizbrdica je bila, išao prestizati autobus koji nije dao žmigavac, pogodio ga je u gumu i odbacilo ga, da je sa 200 pogodio po sredini sumnjam da bi ostao živ..

                              Comment

                              Working...
                              X