Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opasnost u prometu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Opasnost u prometu

    kaze se "bog cuva budale...."

    nego....
    moj caca se 5 puta sudara, nijednoim kriv...sve manji sudari
    jednom je nosija ovratnik misec dana....
    ugl ima zvjer auto, kad vozi 100 km/h ja mu vicem da uspori, ne volim brzu voznju...ima svakakvih vozaca okolo........
    i ne kuzimkako neko moze biti tako neoprezan kad vozi ko tvoj caca...
    stari moj....jel se ti vozis na suvozacevu mistu?najvjerojatnije vozis kad matere nema.
    e sad znas li da u 90% slucajeva suvozac strada teze od vozaca?
    zato sto vozac ima refleks da usmjeri auto tako da suvozac stradava...
    sad zamisli da ti pogines a caca ti ostane ziv....on je usra bar 6 zivota...
    neka malo misli o posljedicama...
    jer je vozija brzo..zasto?-jer mu je gust

    Comment


    • #32
      Re: Opasnost u prometu

      Ne vrijeđajte obojica Vozi brzo ali oprezno, i ja sam uvijek na suvozačevom mjestu, mama i sestra su iza ali dok je mama u autu nema takve vožnje osim po autocesti.. Što ste svi napeli na to? Imam li razloga lagati što? *****u mater najbolje da se snimao dok je imao saobraćajnu pa da vi vjerujete tu.. A i ja sam idiot što se vama opravdavam. Ja sam rekao što je, vi oćete mi vjerovat, nećete, znate ša me zaboli

      Comment


      • #33
        Re: Opasnost u prometu

        Kad si bolje promislim i zamislim si šta bi bilo da ja ugrozim nečiji život (nečijeg dijeteta ili odrasle osobe) odmah mi je dosta auta, brzine i svega. Zato ja vozim fino polako, jer mi netreba u ovom usranom zivotu takvih problema i da imam na dusi nekoga.

        To malo adrenalina radije čuvam za teretanu i ispucam se tamo.

        Comment


        • #34
          Re: Opasnost u prometu

          Originally posted by Mauro9
          Vozi brzo ali oprezno
          na tatu si
          Imam disleksiju

          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

          Comment


          • #35
            Re: Opasnost u prometu

            Nemože se voziti brzo i oprezno?

            Comment


            • #36
              Re: Opasnost u prometu

              Originally posted by Mauro9
              Nemože se voziti brzo i oprezno?
              Može, ali nikad neznaš kad nešto može poć po zlu.
              Moš ti biti oprezan kolko god hočeš.

              Comment


              • #37
                Re: Opasnost u prometu

                Istina, ali očito nekima brzo znači uvijek i neoprezno.. Vozio sam se sa puno wannabe Schumacher frendova, i razlikujem brzo i oprezno i brzo i neoprezno..

                Comment


                • #38
                  Re: Opasnost u prometu

                  Originally posted by Mauro9
                  Nemože se voziti brzo i oprezno?
                  cesta nije pista i na cesti se konstanto desavaju nepredvidene situacije nak kojima ti nemas kontrolu. covjekovo oko je jako lose i varljivo i namjenjeno je za brzine do 20-30 km/h kada vozis 200 prolazsi 55 m/sec tvoje oko vidi 24 slicice po sekundi tako da ti vidis samo svaka 2 metra, periferni vid prakticki ne postoji jer cesta je cijelo vrijeme spica i sad ti meni reci dali ti utijeces na cesti s prometom sa svojim odlicnim vozackim sposobnostima na sve nenadane situacije? ako ti je ogovor da nemamo vise o cemu raspravljati
                  ti opravdavas starog to je savrseno shvatlijivo od sina ali velicati njegovu voznju je u najmanju ruku bedasto. imas 16 to sam tek naknadno vidio pa su mi tvoji postovi tek sad jasni. dali je tvoj stari mudra osobo koja vozi cijelu obitelj na takav nacin?
                  svake godine vozim se s drustvom na more i bas da nebi dosao u takvu situaciju da moram imati nekoga na dusi vozim opreznije nego ikada a ne da se dokazujem.
                  necu ti se ispricati za ono sta sam ti rekao za staroga jer ja nisam nista drugo napravio nego njegove postupke rezimirao u jednu rijec
                  Imam disleksiju

                  Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                  Comment


                  • #39
                    Re: Opasnost u prometu

                    Dali sam ja gdje govorio u ovom postu da je brza vožnja prava i da samo to valja i da su idioti oni koji voze polako? Ako jesam ja povlačim sve što sam rekao.. Krenuo sam u ovom postu sa njegovom saobraćajnom na ša ste me svi napali.. Već sam ti odgovorio da ne vozi svugdje na takav način niti se ima kome dokazivati, voli brzinu a isto tako živi takvim životom da nema baš vremena vozikati se 130 po autoputu.. Osim toga, nikada se ne forsira i ne zabrijava da nešto može proći većom brzinom nego što stvarno može.. Ne vozi od jučer, vozi 20 godina, vozio je od jugića pa do SL 55 amg-a. Osim toga, si ikada vidio kada voze Kosorku ili nekoga kako voze? Ja jesam... Jesu li i oni budale? U neku ruku da al otom potom.. Malo ste sve preozbiljno shvatili, ajde da sam nešto rekao, da divlja po gradu, da se natjerava sa ostalima po magistrali, da ide u škarice na autoputu, ali ne..
                    Btw, kakvi su to moji postovi?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Opasnost u prometu

                      Originally posted by Mauro9
                      Btw, kakvi su to moji postovi?
                      u skladu s godinama
                      to se odnosilo samo na ove postove o voznji ostale tvoje postove nisam zapazio.
                      neda mi se vise navlaciti oko ove teme rekao sam gotovo sve sta sam mislio. svo ostalo razvalcenje ove teme bi me natijeralo da ti trazim statistike, noviske clanke, youtoube clipove da bi ti dokazao koliko si u krivu. ta internet pobijeda mi ne znaci toliko da bi se potrudio
                      Imam disleksiju

                      Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                      Comment


                      • #41
                        Re: Opasnost u prometu

                        Kad smo kod clanaka mislim da doma cak i imam clanak iz Novog Lista kad je imao saobracajnu.. Btw po čemu sam u krivu? I sam znam da ta vožnja nije najnormalnija ali isto tako znam da nikada nije imao nikakvih incidenata osim te saobraćajke..

                        Comment


                        • #42
                          Re: Opasnost u prometu

                          http://www.24sata.hr/news/sudarili-se-n ... no/186260/

                          Comment


                          • #43
                            Re: Opasnost u prometu

                            Originally posted by CRombo
                            kaze se "bog cuva budale...."
                            Imam disleksiju

                            Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                            Comment


                            • #44
                              Re: Opasnost u prometu

                              kaže se Bog čuva lude, a ne budale
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Opasnost u prometu

                                e ovako mi to radimo daleko od ociju
                                Attached Files
                                Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                                Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                                Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                                Comment

                                Working...
                                X