Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opasnost u prometu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Opasnost u prometu

    Volim ga stisnut, mada ce me doc jednom glave, sinoc je bilo proklizavanja ...
    Valjda ce me proc ovo, po otvorenoj cesti ne vozim brzo, po gradu sasvim druga prica
    panta rei

    Comment


    • #17
      Re: Opasnost u prometu

      Originally posted by Mauro9
      Samo što on za razliku od nekih gore nije vozio na početku brzo i divljacki, učio je na jugiću, upoznavao aute pa onda tek Kod saobraćajne bio je djelomično kriv, vozio auto od 90KS, 1.9TDI motor i masa auta 900kg, 2002. 1.9TDI je bilo kao sada 3.0TDI.. Nizbrdica je bila, išao prestizati autobus koji nije dao žmigavac, pogodio ga je u gumu i odbacilo ga, da je sa 200 pogodio po sredini sumnjam da bi ostao živ..
      hmhm jesil se ikada vozio 200km/h ja sam na moju zalost isao i preko ove brzine i u tom slucaju ti nevidis put nego kao u crtanom filnu put se svede na jednu tacku odnosnu pretvori se u spic suzi se cesta. i znas li ti sta znaci imati udes na 200km/h ljudi ginu na 120km/h drago mi je da mu nista nije bilo ali 200km/h mi malkice nerealno....
      a sto se tice proklizavanja to je smrt jos ako je imalo vlazna cesta ,najgore je kad na uzaren asvalt padne kisica ,to je ko led ja sam imao 3 ili 4 komada po ovakvom vremenu od ukupnih mislim 7 komada i samo sam u 1 bio 100% kriv u ostalim su mi oduzimali pravo prvenstva
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #18
        Re: Opasnost u prometu

        Vozio sam se puno puta, i znam sta znaci i mali trzaj, da ne kazem kamencic, starog su lovili presretaci i po par puta.. Vraćao se sa proslave oluje, to je bilo negdje kod Šibenika, umor, lagani i jaki auto, govori mi stari doslovno je mogao birati gdje će ga pogoditi, pogodio je gumu, nisu se otvorili zračni jastuci niti je otpao onaj retrovizor unutra što je trebalo, odbacilo ga je točno između betonskog stupa i tada novog Passata... Da stvar bude zanimljiva, stari je samo malo razbio glavu, i ništa više.. Auto star niti 3mj.. Da je pogodio stup, opet teško za preživiti, od auta neću ni spominjati što je ostalo.. Btw gine se i na 80

        Comment


        • #19
          Re: Opasnost u prometu

          ma ima takvih jedan na 100 000 al ima ja udario sa 120 pa sam uspio slomiti lopaticu i nagnjeciti konjeno i ruku i pun ku.... toga kako sam se nabio na volan pa me vratilo nazad nisam bio vezan a vozio auto (2.3 turbo ajnšpric oko 155 HP ) mico je asvalt ispod sebe... hehhe sad vozim 100 konja i dobro je
          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

          Comment


          • #20
            Re: Opasnost u prometu

            Ja i mlađa sestra uživamo sa starim u vožnji, dok mama pizdi ko neznam šta..
            Sjećam se jednom, vraćamo se iz Slavonije doma, mrak, oko 11 navečer i stari se normalno ne miče iz lijeve trake, kad odjednom ode on u desno, pokraj nas M6, ja pogledam brzinomjer, 230kmh, a ovaj nas je solidno prošao.. Negdje 100m naprijed, još uvijek vidim M6, i on se pomiče u desno, gledam što sada može proći, a ono frajer na motoru, po mojoj procijeni približno 300kmh.. Motori su smrt...

            Comment


            • #21
              Re: Opasnost u prometu

              Originally posted by Mauro9
              pokraj nas M6, ja pogledam brzinomjer, 230kmh, a ovaj nas je solidno prošao.. Negdje 100m naprijed, još uvijek vidim M6, i on se pomiče u desno, gledam što sada može proći, a ono frajer na motoru, po mojoj procijeni približno 300kmh.. Motori su smrt...
              Ovo mi zvuči kao James Bond ili da je netko dignuo 500kg na benchu.

              Comment


              • #22
                Re: Opasnost u prometu

                A što je tu nerealno?

                Comment


                • #23
                  Re: Opasnost u prometu

                  mogu i M-ovi ici 300km/h naravno novi 2-3 godine stari nista nerealno
                  a koje ti sad auto stari vozi?????? i izvini ali mi to nije nimalo savjesno sa 2 djece tojiko voziti al eto boze moj
                  Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                  Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                  Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Opasnost u prometu

                    Mogu, ne kazem da nemogu, ali zasto bi se lik natjeravao s njim?
                    Trenutno Octavia RS, benzinac.. Tada A4 1.8T

                    Comment


                    • #25
                      Re: Opasnost u prometu

                      Originally posted by Mauro9
                      Mogu, ne kazem da nemogu, ali zasto bi se lik natjeravao s njim?
                      Trenutno Octavia RS, benzinac.. Tada A4 1.8T

                      lijepe masine octavia 180 konja , audi 160 to su odicni motori inace al su ovo izuzetno skupe masine puno skuplje od standardnih modela
                      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Opasnost u prometu

                        Benzinac RS ima 200, TDI 180, a 1.8T da 163

                        Comment


                        • #27
                          Re: Opasnost u prometu

                          http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide ... 06558.aspx
                          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Opasnost u prometu

                            ljepo te tata uci nema sta.
                            umjesto da sutis o tome kakva ti je stara budala ti se s time hvalis.

                            spizdio sam se puno previse puta sa motor sto zbog nepaznje automobilista, sto moje nepaznje (mladosti i gluposti) i kad cujem ovakve price dode mi zlo.

                            a da ti se stari zabio s 200 u bus i ostao ziv na nizbrdici pretjecuci bus na to mogu samo rec

                            jedan frend mi je prosle godine poginuo na ljubljanskoj kao suvozac zbog idiota koji se iso kurciti ludom voznjom (300 m od kuce), jedna bivsa mi je postala biljka nakon sta joj se decko isao kurciti s voznjom pa ih zabio frontalno u drugi auto, jedan iz kvarta se zabio u stup od semafora trazili su ga u krugu od 200 m i to pri brzini 130 a ne ko tvoj tata superjunak 200km/h imam jos gro takvih primjera iz osobnih poznanstava
                            Imam disleksiju

                            Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                            Comment


                            • #29
                              Re: Opasnost u prometu

                              Što on mene to uči? Moj stari nema 2 godine vozackog iskustva niti je letio ko kreten na pocetku niti vozi tako u naseljenim mjestima.

                              On je budala? A što si ti?

                              Što se tiče nesreće, imam li razloga lagati? Nemam, zato ne mlati Bitno da je ostao živ, rekao ja da se zabio sa 120 ili 200 Meni dođe zlo od takvih kao ti..

                              Comment


                              • #30
                                Re: Opasnost u prometu

                                Originally posted by hitman
                                http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-kobre-jurile-za-cehom-koji-je-vozio-246-kmh/506558.aspx

                                Evo ovo ja nazivam kretenom, ne zbog 246km/h nego zbog škarica na 233... Isto tako znam za neke koji su vozili 260+, presretači ih ulovili pa nikada nisu izašli u javnost s tim..

                                Comment

                                Working...
                                X