Announcement

Collapse
No announcement yet.

vozačka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vozačka

    zanima me,dal se može platiti u auto školi da odmah možeš voziti prek 75 KW ili 103 ks,jer uskoro ću polagati pa već gledam neke aute ili su 66 KW ili 100 KW,znam ima ih sa svakakvom snagom,prvenstveno me zanima ovo prvo.
    Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

  • #2
    Re: vozačka

    nije moguće.
    položi i vozi ovaj od 66 KW. 90 KS ti je i više nego dovoljno. koje aute gledaš ako se smije znati?

    Comment


    • #3
      Re: vozačka

      Originally posted by sr505
      nije moguće.
      tako je.zakenjali su sa tim zakonima totalno.svi do 24god se vode kao mladi vozaci.
      glupost
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: vozačka

        Originally posted by sr505
        nije moguće.
        položi i vozi ovaj od 66 KW. 90 KS ti je i više nego dovoljno. koje aute gledaš ako se smije znati?
        ova calibra mi se sviđa
        http://www.njuskalo.hr/auti/opel-calibr ... las-601895
        ovaj mi je lijep i zakon ali je slab u pm
        http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii ... las-583273
        ali nema do ovoga,takvoga bih uzeo odmah
        http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii ... las-352449
        Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

        Comment


        • #5
          Re: vozačka

          Zakenjali ?, pa mislim da bas i nisu . Jedan od rijetkih zakona koji bi trebao i mogao biti jos stroziji za mlade vozace, s obzirom na statistiku.
          Ali i ovako je dobar samo sto se rijetko kaznjavaju vozaci koji voze automobile sa vise kw od dopustenog

          @Mata, od ova tri nijedan mi se ne svidja , ali o ukusima..............
          Zene meni kazu Rambo ti si Car

          Comment


          • #6
            Re: vozačka

            a jbg kume nezzz koliko imaš godina ali ja još niti 18 nemam a koliko vidim oko sebe u ovima se picice najviše vole voziti,golf 1.8 mi je zakon
            Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

            Comment


            • #7
              Re: vozačka

              zao mi je ak uzimas auto zbog "picica", trebo bi vald gledat neke druge stvari... govorimo o kupnji auta, ne majice ili nesto...
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #8
                Re: vozačka

                Originally posted by Car
                Zakenjali ?, pa mislim da bas i nisu . Jedan od rijetkih zakona koji bi trebao i mogao biti jos stroziji za mlade vozace, s obzirom na statistiku.
                Ali i ovako je dobar samo sto se rijetko kaznjavaju vozaci koji voze automobile sa vise kw od dopustenog

                @Mata, od ova tri nijedan mi se ne svidja , ali o ukusima..............
                jesu.recimo da ja s 24 polozim za motor automatski mogu vozit motor od 1000+kubika,iako nikad prije nisam sjeo za motor,a recimo netko od 20 god ko ima iskustva na motoru 5 god.ne moze vozit tak jak motor.
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #9
                  Re: vozačka

                  O ukusima se ne raspravlja ali ovi auti su za mene seljo tuning.
                  i što će ti automobil star 16, 17 godina. najčešće su ovakvi auti već izmasakrirani od prijašnjih vlasnika i samo čekaju generalku ili otpad. održavanje je vrlo skupo i neznam da li znaš koliki su troškovi vezani za auto. najlakše je kupiti, poslije tek cica novčanik.
                  ali, ako je tebi to ok, slobodno. i ako već biraš neke wannabe racere pogledaj fiat Brajo, izgleda ko stvoren za tebe. nije skup i dosta je mlađi od ovih koje si ti naveo

                  Comment


                  • #10
                    Re: vozačka

                    Originally posted by KeLavra
                    recimo da ja s 24 polozim za motor automatski mogu vozit motor od 1000+kubika,iako nikad prije nisam sjeo za motor,a recimo netko od 20 god ko ima iskustva na motoru 5 god.ne moze vozit tak jak motor.
                    Mislim da svatko tko položi vozački ispit je prve dvije godine "mladi vozač". Znači ako položiš i sa 50 godina prve dvije godine ne smiješ voziti auto jači od 75 kw. Mislim da je slično i za motore.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: vozačka

                      Originally posted by kelly
                      Originally posted by KeLavra
                      recimo da ja s 24 polozim za motor automatski mogu vozit motor od 1000+kubika,iako nikad prije nisam sjeo za motor,a recimo netko od 20 god ko ima iskustva na motoru 5 god.ne moze vozit tak jak motor.
                      Mislim da svatko tko položi vozački ispit je prve dvije godine "mladi vozač". Znači ako položiš i sa 50 godina prve dvije godine ne smiješ voziti auto jači od 75 kw. Mislim da je slično i za motore.
                      ne,ne to je bio prvobitni zakon sad se svi vode kao mladi vozaci do 24-te.
                      to je i mene iznenadilo,al to mi je rekao policajac koji me zaustavio.
                      sva sreca da mi u prometnoj pise 75kW a ustvari je motor od 90kW
                      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                      Comment


                      • #12
                        Re: vozačka

                        Nećemo slušati tko je šta rekao, treba naći zakon na netu i pročitati.

                        http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/339713.html
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: vozačka

                          U javnosti najčešće spominjane promjene zakonskih odredbi za mlade vozače, pojasnio je načelnik Orlović. U članku 2. stavku 1. točki 67. novog Zakona „mladi vozači“ definirani su kao vozači u dobi od 16 do 24 godine, rekao je Orlović, istaknuvši da je brisana zabrana da mladi vozač upravlja bez pratnje u vremenu od 23 do 5 sati te svladavanje programa sigurne vožnje. Također, mladi vozači će polaganju ispita A kategorije moći pristupiti ako su stariji od 24 godine ili ako imaju važeću dozvolu A2 kategorije najmanje dvije godine i navršenih 20 godina starosti.
                          ovo je opet mjenjano,al sad logicnije!
                          Polaganju ispita B kategorije mladi će vozači moći pristupiti s navršenih 18 godina starosti te neće moći upravljati vozilom čija snaga motora prelazi 75 kw.
                          Mladi će vozači vozilom na cesti moći upravljati brzinom ne većom od 80 km/h, na cesti namijenjenoj isključivo za promet motornih vozila ne više od 100km/h, odnosno 120 km/h na autocesti, a mopedom 40 km/h, kazao je Boris Orlović.
                          http://www.mup.hr/9218/44.aspx
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #14
                            Re: vozačka

                            Originally posted by Šimun
                            zao mi je ak uzimas auto zbog "picica", trebo bi vald gledat neke druge stvari... govorimo o kupnji auta, ne majice ili nesto...
                            da ga kupujem zbog sebe onda ga uopće nebi kupio meni je lijepo ići pješke,lagani kardio
                            Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                            Comment


                            • #15
                              Re: vozačka



                              a bogte...postoje jeftiniji načini da nađeš trebu...ili bi bar trebali postojat

                              Comment

                              Working...
                              X