Announcement

Collapse
No announcement yet.

vozačka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: vozačka

    Originally posted by Mata
    a jbg kume nezzz koliko imaš godina ali ja još niti 18 nemam a koliko vidim oko sebe u ovima se picice najviše vole voziti,golf 1.8 mi je zakon
    Njabolje picice sam hvata dok nisam vozio nista, tako da to uopce nije mjerilo.
    To je glupo opravdanje za "fakere" koji ne mogu uhvatit nista pA misle da je u autu rjesenje i da su sve zene kurve i tako dalje........
    Zene meni kazu Rambo ti si Car

    Comment


    • #17
      Re: vozačka

      Originally posted by Marijan


      a bogte...postoje jeftiniji načini da nađeš trebu...ili bi bar trebali postojat
      je, al se onda neke stvari moraju obavit u parku... ovako imaš auto hehe
      na sve @Mata misli...
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #18
        Re: vozačka


        a bogte...postoje jeftiniji načini da nađeš trebu...ili bi bar trebali postojat
        To je to
        Zene meni kazu Rambo ti si Car

        Comment


        • #19
          Re: vozačka

          http://www.youtube.com/watch?v=PP3V6dk1RdI


          Znam da vas pola ovo neće razumijet ali cijelo Zagorje već 3 mjeseca(i više) baca finte na ovaj filmić...legendarno...
          A gde su noge?

          Comment


          • #20
            Re: vozačka

            ja ne vidim kaj je tu smiješno svi mu se smiju kaj nemre vozačku položiti,ti si malo mutav,kažeš bacali su fore zbog ovog a daj mi reci npr. neku foru u vezi ovog i reci mi dal se je neko tim forama smijal
            Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

            Comment


            • #21
              Re: vozačka

              Čocjek je inače pal vozački 80 puta!!!!!!!!!halo...
              A gde su noge?

              Comment


              • #22
                Re: vozačka

                Code:
                67) »mladi vozač« je vozač u dobi od 16 do 24 godine
                Code:
                Članak 221.
                
                (1) Mladi vozač ne smije upravljati vozilom na cesti brzinom većom od 80 km na sat, na brzoj cesti i cesti namijenjenoj isključivo za promet motornih vozila brzinom većom od 100 km na sat, odnosno 120 km na sat na autocesti, a mopedom 40 km na sat.
                (2) Osoba iz stavka 1. ovoga članka ne smije upravljati niti početi upravljati motornim vozilom ako u organizmu ima opojnih droga, alkohola ili ako pokazuje znakove alkoholiziranosti.
                (3) Osoba iz stavka 1. ovoga članka koja je položila ispit za B kategoriju vozila ne smije upravljati osobnim vozilom čija snaga motora prelazi 75 kW.
                (4) Novčanom kaznom u iznosu od 1.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj mladi vozač ako postupi suprotno odredbi stavka 3. ovoga članka.
                i to vam je to dečki.. položite sa 24,5 godine i vozite i preko tih 75kW bez ikakvih ograničenja, bilo u kW ili u godinama. ili položite sa 18 pa do 24te vozite jače od 75kW i keširajte 1,000 kn svaki put kad vas plavac uhvati.

                ovaj zakon nije dobro složen, baš zbog njihove definicije "mladog vozača". provjerio sam sa čovjekom koji mi je predavao propise, sa stričekom u hak-u i jednim čikom u plavom
                Once you start, there's no turning back!

                Comment


                • #23
                  Re: vozačka

                  Originally posted by Mata
                  ja ne vidim kaj je tu smiješno svi mu se smiju kaj nemre vozačku položiti,TI SI MALO MUTAV,kažeš bacali su fore zbog ovog a daj mi reci npr. neku foru u vezi ovog i reci mi dal se je neko tim forama smijal
                  koliko vidim Mata...i dalje si bahat a obećal si da nećeš biti više...
                  A gde su noge?

                  Comment


                  • #24
                    Re: vozačka

                    Originally posted by Mackiel
                    Čocjek je inače pal vozački 80 puta!!!!!!!!!halo...
                    ako je istina to sto kazes, koji je razlog tolikom broju padanja

                    Comment


                    • #25
                      Re: vozačka

                      Originally posted by Mackiel
                      Originally posted by Mata
                      ja ne vidim kaj je tu smiješno svi mu se smiju kaj nemre vozačku položiti,TI SI MALO MUTAV,kažeš bacali su fore zbog ovog a daj mi reci npr. neku foru u vezi ovog i reci mi dal se je neko tim forama smijal
                      koliko vidim Mata...i dalje si bahat a obećal si da nećeš biti više...
                      a sorry jbg pa nije reko da je pal 80 puta,jbg sry
                      Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                      Comment


                      • #26
                        Re: vozačka

                        Originally posted by breezer20
                        Originally posted by Mackiel
                        Čocjek je inače pal vozački 80 puta!!!!!!!!!halo...
                        ako je istina to sto kazes, koji je razlog tolikom broju padanja
                        ne znam dali je istina, al čuo sam negdje da vani u inozemstvu ako padneš više od 5 puta gubiš doživotno pravo polaganja... što je po meni korektno....
                        inače, kad sam ja polagao u dvorani s nama je sjedio neki Rom koji je išao 20 puta na testove i kad je opet pao onda je pravio scene, bacao stolice i psovao... ja se zaptao, pa zašto tom uopće više dozvolit da izlazi... nek se pokrije plahtom po glavi i nek šuti ako ne može naučit da na crveno trebaš stat a na zeleno krenit...
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #27
                          Re: vozačka

                          I meni je malo čudno da je pao 80 puta. Mislim da ima neko ograničenje u broju ispita, a možda ga neko samo muze novčano.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: vozačka

                            ma nemoguce je to 80 puta past...mozda ne postoji dozivotna zabrana ali ako se to padne par puta treba ponovo na predavanja ja mislim...trebalo bi mu 20 godina za tih 80 pokusaja

                            Comment


                            • #29
                              Re: vozačka

                              Jingy je pal vozački 80 puta majke mi...cro-cop ga možda pozna i to je opće poznata činjenica u Zaboku...
                              A gde su noge?

                              Comment


                              • #30
                                Re: vozačka

                                a jel polocija uvjek pogleda kolko auto ima konja, akolko vi imate godina

                                btw mislim da je ona calibra skupa za odrzavanje.... puno trosi

                                Comment

                                Working...
                                X