Announcement

Collapse
No announcement yet.

Autoskola !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Autoskola !

    Originally posted by MissFreaky
    Čim prije se riješiš te autoškole - tim bolje. Barem je meni tako bilo.
    Al sam muku mučila skoro pola godine sa tim glupostima!
    I toliko para dala za NIŠTA
    Uostalom - tko danas uopće vozi po pravilima?
    Pa ima toliko kretena koji ni žmigavac ne znaju dati kada skreću, tako da...
    Praksa i teorija nemaju veze jedno s drugim - i tako je u svemu, pa i u autoškoli!
    ma znam, zalosno ali istinito... nego ostalo mi jos 8 sati voznje a u ponedjeljak polazem PP !

    Comment


    • #17
      Re: Autoskola !

      ja cu sada krenit u prvom mjesecu... jedva cekam

      Comment


      • #18
        Re: Autoskola !

        Originally posted by breezer20
        Originally posted by MissFreaky
        Čim prije se riješiš te autoškole - tim bolje. Barem je meni tako bilo.
        Al sam muku mučila skoro pola godine sa tim glupostima!
        I toliko para dala za NIŠTA
        Uostalom - tko danas uopće vozi po pravilima?
        Pa ima toliko kretena koji ni žmigavac ne znaju dati kada skreću, tako da...
        Praksa i teorija nemaju veze jedno s drugim - i tako je u svemu, pa i u autoškoli!
        ma znam, zalosno ali istinito... nego ostalo mi jos 8 sati voznje a u ponedjeljak polazem PP !
        Sretno ti bilo na ispitu
        There are no shortcuts to any place worth going.
        ~Beverly Sills

        Comment


        • #19
          Re: Autoskola !

          Originally posted by MissFreaky
          Originally posted by breezer20

          ma znam, zalosno ali istinito... nego ostalo mi jos 8 sati voznje a u ponedjeljak polazem PP !
          Sretno ti bilo na ispitu
          za to ne treba sreća, to se treba znat
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #20
            Re: Autoskola !

            Originally posted by MissFreaky
            Originally posted by breezer20
            Originally posted by MissFreaky
            Čim prije se riješiš te autoškole - tim bolje. Barem je meni tako bilo.
            Al sam muku mučila skoro pola godine sa tim glupostima!
            I toliko para dala za NIŠTA
            Uostalom - tko danas uopće vozi po pravilima?
            Pa ima toliko kretena koji ni žmigavac ne znaju dati kada skreću, tako da...
            Praksa i teorija nemaju veze jedno s drugim - i tako je u svemu, pa i u autoškoli!
            ma znam, zalosno ali istinito... nego ostalo mi jos 8 sati voznje a u ponedjeljak polazem PP !
            Sretno ti bilo na ispitu
            hvala ti missy !

            Comment


            • #21
              Re: Autoskola !

              javi kak si proso

              Comment


              • #22
                Re: Autoskola !

                Originally posted by Stjep
                javi kak si proso
                obavezno ! :handgestures-thumbupleft:

                Comment


                • #23
                  Re: Autoskola !

                  Originally posted by riss
                  Originally posted by MissFreaky
                  Originally posted by breezer20

                  ma znam, zalosno ali istinito... nego ostalo mi jos 8 sati voznje a u ponedjeljak polazem PP !
                  Sretno ti bilo na ispitu
                  za to ne treba sreća, to se treba znat
                  O ne, ne treba
                  Treba imat sreće i malo mozga u glavi... I doć na zadnja 3 sata predavanja i prođeš bez pol frke

                  Uostalom - ovo šta ti predavač govori na predavanjima nema veze sa vožnjom na cesti. Al to već svi znaju... Ionako je normalno da se u ovoj državi pravila ne trebaju poštivati

                  Meni je samo žao što nemam auto koji ima oko 120, 130 konja... Nekako sa ovim svojim autićem izgubim volju ić na autocestu... Jer se uvijek nađe neki kreten kojem smeta što se voziš 120 na sat, a on bi išao 220... A šta ću kad nemam jači auto... I onda sam živčana...
                  There are no shortcuts to any place worth going.
                  ~Beverly Sills

                  Comment


                  • #24
                    Re: Autoskola !

                    vozis po desnoj traci i di je problem?
                    onaj ko oce brze neka ide lijevom...
                    sta ce ti jaci auto...
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Autoskola !

                      a kao prvo ni ne smijes voziti jaci auto od 75kW, sto je jednako 102KS do 24. godine

                      jos uvijek si mladi vozac )

                      Comment


                      • #26
                        Re: Autoskola !

                        evo ljudi samo da javim da sam polozio PP... bilo prelagano... sad kad se sjetim kolko sam puta procitao prirucnik iz PP i kako sam starce mrcvario sa imobiliziranjem prijeloma dode mi slabo ali neka, bitno da sam polozio, sad jos samo da polozim voznju prije Nove i sreci nema kraja !

                        Comment


                        • #27
                          Re: Autoskola !

                          Originally posted by Šimun
                          vozis po desnoj traci i di je problem?
                          onaj ko oce brze neka ide lijevom...
                          sta ce ti jaci auto...
                          Stvar je u tome da JA hoću ići brže.
                          A to nikako nebi bila dobra kombinacija. Mlada sam, tek nedavno položila, a i živci su mi kratki. Samo čekam kad će mi netko potrubit jer sam stala na znaku Stop duže do jedne milisekunde - izađem van iz auta i pitam "Ima li problema?".

                          A oni koji mi sa glupim svjetlima blinkaju da se maknem sa lijeve trake me najviše živciraju. *****ti sunce - pa šta ne vidiš da hoću prestić *****u cisternu od milijun tona koja samo čeka da eksplodira i još lik vozi 90 km/h. Da, sigurno ću se vozit iza njega. Strah me kamiona, šta ću

                          Jednostavno se osječam jadno kad se vozim po autocesti, a to nije lijep osječaj... Ono, svi te prestižu. Imam filing kao da sam u auto školi opet

                          Al dobro, ovaj moj mali autić ima svojih prednosti, naravno. Mogu se sparkirat di hoću. Mogu se sparkirat kako hoću (žensko sam, a i plava sam, jel ). A i još uvijek imam ljetne gume, pa mi auto ne leti po cesti, jer su gume taaaako male da izgledaju kao da su za igračku neku
                          A i po *****o strmom brijegu bez problema u prvoj dođem do vrha... I to još dok snijeg pada. Dok svi ovi koji imaju veće i jače aute moraju ostavljati aute na dnu brda i pješaćit do gore.
                          Sve ima svojih prednosti i mana i svjesna sam toga

                          @ Big one

                          Znam da ne mogu voziti jači auto do 100 konja. I dok sam bila u autoškoli sam si mislila "Pa ni ne treba mi, neću se vozit ko idiot" A sad bi SVE dala da mogu ić po autocesti 200, 220 km/h. I sad mi je jasno zašto postoji ta zabrana i zašto stradavaju mladi vozači (kao ja, npr). Jer su glupi i hoće ić brzo, brzo, brzo. Hvala Bogu - ja ne mogu brže od 120 - 130 km/h, jer imam osječaj da će mi se auto raspast
                          There are no shortcuts to any place worth going.
                          ~Beverly Sills

                          Comment


                          • #28
                            Re: Autoskola !

                            pa kad bi ti vozila 200-220km/h onda bi i ti trubila ostalima.... a i mislim da rijetko tko moze vozit preko 200km/h i cjelo vrijeme bit usredocen 100% na cestu... jer sto je veca brzina, to koncentracija a pogotovo mladim vozacima.....


                            a btw gdje ti to tolko putujes da ides stalno po auto cesti

                            Comment


                            • #29
                              Re: Autoskola !

                              Originally posted by Stjep
                              pa kad bi ti vozila 200-220km/h onda bi i ti trubila ostalima.... a i mislim da rijetko tko moze vozit preko 200km/h i cjelo vrijeme bit usredocen 100% na cestu... jer sto je veca brzina, to koncentracija a pogotovo mladim vozacima.....


                              a btw gdje ti to tolko putujes da ides stalno po auto cesti
                              Relacija Samobor - Zagreb.
                              Ima previše autoceste i dok dođem do Zagreba se TOLIKO izbediram da je to nešto strašno.
                              Al ajde... Nema veze... Bit će bolje. Proć će me volja za glupavom brzom vožnjom... Nadam se...
                              There are no shortcuts to any place worth going.
                              ~Beverly Sills

                              Comment


                              • #30
                                Re: Autoskola !

                                Ja nevolim, zapravo mrzim autoceste, uvjek biram stare zavojite ceste jer su puno dinamicnije, sigurnije, brze ti prodje vrjeme niti me umori kolko te opasne autoceste gdje su svakojake bake i slicni manje sposobni vozaci prisiljeni ici brzinama za koje nisu sposobni i pri kojima se ne osječaju sigurno! Zato se ni ja ne osječam sigurno!
                                Jadranska magistrala je zakon a i jeftinije mi je nego autocestom od istre do dole, jos se i nagledam krajolika i mozes upecat koju kokicu u kaficima

                                A sto se autoskole tice, polozio sam za ABC i naj*****ije je polaganje ispita vožnje, jer ispitivači znaju bit govna. Stres je veliki problem zbog kojeg se pada, a ponovno polaganje 100eura. Gledaj da ne budeš prvi niti zadnji od vaše grupe koji sjeda u auto s instruktorom i ispirivačem, i ako si osobito živčan ili ženskog spola, popi si tableticu za smirenje ili rakijicu. U autu nemoj ih slušat nit obračat pozornost na to što brbljaju (instruktor uvjek brbljanjem pokušava odvratit pozornost ispitivača na moguče sitne pogreške koje nastaju naravno zbog stresa), niti slučajno zabrbljat s njima, samo vozi kamo ti kaže i pazi na zamke (skreni desno a desno jednosmjerna).
                                Ako nisi pod stresom, položio si. Samo samouvjereno
                                www.paintball-pula.hr

                                Comment

                                Working...
                                X