Announcement

Collapse
No announcement yet.

Autoskola !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Autoskola !

    Opa svaka ti čast

    Drago mi je zbog tebe
    You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

    Comment


    • #47
      Re: Autoskola !

      Originally posted by Fallen warrior
      Opa svaka ti čast

      Drago mi je zbog tebe
      hvala ti kolega !

      Comment


      • #48
        Re: Autoskola !

        sutra krecem na predavanja

        Comment


        • #49
          Re: Autoskola !

          ja idem nakon mature...ionako mi trenutno nije potrebna vozačka, glavno da neko iz ekipe ima da se može otić u neku pustaru i uživat
          što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

          Comment


          • #50
            Re: Autoskola !

            Ja sam polozio A1 kategoriju prije godinu dana i bilo je bas zabavno.Sutra bi ponovio sve to.

            Comment


            • #51
              Re: Autoskola !

              Ja sam ovaj tjedan polozio. Nabijem korumpirani HAK uglavnom.

              Comment


              • #52
                Re: Autoskola !

                ja poloizio prije 2 tjedna.....i to mi je bilo pre*****o vrijeme jer sam imao instruktora s kojim je bila takva zajebancija da sam uzivao....sve ovisi o tome....

                e da stari mi danas uleti kao....pa sta nije da ti nesmijes vozit poslije 11????

                kao onaj zakon o mladim vozacima....rekoh kolko sam ja cuo to je odavno ukinuto...

                Comment


                • #53
                  Re: Autoskola !

                  Tako je, ukinuto je. Ja sam pred par dana skoro slupao cijeli auto, vec sam vidio par tisuca € štete. Mani se brzine mladiću

                  Comment


                  • #54
                    Re: Autoskola !

                    ....fala Bogu pa mi je draza lagana voznja....nevolim neka pretjerivanja i dokazivanja pomocu brzine....kad vidim ekipu s faxa da su tek polozili pa se idu kurcit i ganjat....koji je smisao....meni se u zivotu nigdje ne zuri,tak da mi je draze doc 10 min kasnije al vozit normalno nego doc ranije a ugrozit svoj zivot...a i mnoge druge zivote...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Autoskola !

                      KO voli nek izvoli, a ja volim malo brze !
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment


                      • #56
                        Re: Autoskola !

                        kao sto kazes...ko voli nek izvoli...

                        Comment


                        • #57
                          Re: Autoskola !

                          Maloprije polozio testove, sutra pocinjem voznju po gradu
                          panta rei

                          Comment


                          • #58
                            Re: Autoskola !

                            ljudi, ja sam instruktor vožnje, reći ću vam jednu stvar ili dvije. položiti vožnju uopće nije teško, slušajte instruktora i nemojte se praviti pametni, pitajte ga da vam kaže što su najosnovnije stvari na ispitu i na njih pogotovo obratite pažnju. ispitivači ne ruše tek tako, ako i ruše to su stvari poput nestajanja na stopu, ulazaka u krivi smjer, uzastopno nepravilno parkiranje, nesigurna vožnja na cesti a pogotovo u raskrižju. uglavnom, potrebno je razmišljati i polako. ne opterećujte se kakvi ćete ispasti u očima instruktora i ispitivača, oni su navikli stvarno na svašta. shvatite to kao posao koji morate odraditi.

                            ako i napravite grešku i primjetite, potrudite se ispraviti i neće vas srušiti, ljude zna po tri puta odvesti na isto mjesto i oni svaki put naprave istu grešku. onda kažu, srušio me zbog gluposti. pamet u glavu.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Autoskola !

                              Originally posted by dabek777
                              KO voli nek izvoli, a ja volim malo brze !
                              takoder ali ne kako kolega iznad kaze da se idem kurcit, ono sto je smijesno kod mene je da sam prije nego sam polozio mislio da cu postivat propise i ogranicenja (vjerujem kao i vecina polaznika), no sada kad gledam iz perspektive vozaca stvar se potpuno promjenila, odnosno u vecini se slucajeva ne drzim ogranicenja ali ni vecina vozaca oko mene, vecinom su to manja prekoracenja koja se mogu tolerirati ali ipak... zanimljivo !

                              Comment


                              • #60
                                Re: Autoskola !

                                Originally posted by hardhitter
                                ljudi, ja sam instruktor vožnje, reći ću vam jednu stvar ili dvije. položiti vožnju uopće nije teško, slušajte instruktora i nemojte se praviti pametni, pitajte ga da vam kaže što su najosnovnije stvari na ispitu i na njih pogotovo obratite pažnju. ispitivači ne ruše tek tako, ako i ruše to su stvari poput nestajanja na stopu, ulazaka u krivi smjer, uzastopno nepravilno parkiranje, nesigurna vožnja na cesti a pogotovo u raskrižju. uglavnom, potrebno je razmišljati i polako. ne opterećujte se kakvi ćete ispasti u očima instruktora i ispitivača, oni su navikli stvarno na svašta. shvatite to kao posao koji morate odraditi.

                                ako i napravite grešku i primjetite, potrudite se ispraviti i neće vas srušiti, ljude zna po tri puta odvesti na isto mjesto i oni svaki put naprave istu grešku. onda kažu, srušio me zbog gluposti. pamet u glavu.
                                ma ruse da napune proracun.. eto ja dva puta pao, jedan ispitivac viko na mene da vozim, da ne cekam tolko, da se ubacim slobodno.. doslovno dero se...
                                a onda kod drugog kad sam polago ubacio sam se u kruzni tok kosto mi je ovaj prije govorio da moram, i ovaj me je srusio zbog toga... i ko je tu sad normalan

                                Comment

                                Working...
                                X