Announcement

Collapse
No announcement yet.

Autoskola !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Autoskola !

    Originally posted by markojuric
    Evo ja danas položio, iz prvog pokušaja
    A sad na OVT
    Svaka čast, sad samo nastavi da stekneš rutinu !

    Comment


    • #77
      Re: Autoskola !

      Originally posted by markojuric
      Evo ja danas položio, iz prvog pokušaja
      A sad na OVT
      ne varaj na 602

      Comment


      • #78
        Re: Autoskola !

        Ma samo što više vozikanja vamo tamo, dok ne pređe u naviku. Kad dosadi, to je znak da smo naučili voziti

        Originally posted by pro_beginer
        Originally posted by markojuric
        Evo ja danas položio, iz prvog pokušaja
        A sad na OVT
        ne varaj na 602
        To mi je već u glavi

        Comment


        • #79
          Re: Autoskola !

          ja sam polozio prije 2 godine...jednom sam pao PP(fulo samo jedno raskrizje i to on najlakse)stvarno neznam kako mi je to uspjelo...a voznju ono bez beda iz prve al prije nego sam usao u auto imao sam takvu tremu da u kaficu prije toga nisam mogo ni jedan kratki pelin zveknuti...a polagali ja i 4 cure i jos k tome imao instruktoricu hehee...i ono neka cura prva usla na poligonu i vozi u rikverc izmedu cunjica i valjda ju trema oprala stisne gas i ode u neku livadu nizbrdo heheh a instruktorica vice za njom stisni kocnicu lommm...a sto se tice auta imao sam ga u planu kupit proslog ljeta al sam potrosio pare na opremu za bb i prehranu
          Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

          Comment


          • #80
            Re: Autoskola !

            Evo da i ja javim, sutra blok sat, bit ce tek 6. i 7., jedino sto je cudno instruktor mi je dao vec od 2. sata da vozim cijeli posto me na prvom malo kao testirao sto je i dobro, ja sam zadovoljan svojom voznjom, jedino sto sam brzoplet u smislu ne cekam inst. da mi kaze da prebacim u 3. a znam da ce mi to reci i tak sl. stvari..
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #81
              Re: Autoskola !

              Položila prije 3 godine iz prve...

              Mene je isto poslao već drugi sat na cestu, mislim da je to uobičajeno

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • #82
                Re: Autoskola !

                ja sam na prvom satu odma na cestu...heheh,malo sam na poligonu krug i rekla ajmo se vozit...
                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                Comment


                • #83
                  Re: Autoskola !

                  mene je poslo prvi sat na cestu

                  Comment


                  • #84
                    Re: Autoskola !

                    ime mile gospić urezano u sjećanje..... divota od osobe
                    It ain`t over till its over

                    Comment


                    • #85
                      Re: Autoskola !

                      Originally posted by marink
                      ja sam na prvom satu odma na cestu...heheh,malo sam na poligonu krug i rekla ajmo se vozit...
                      +1

                      Comment


                      • #86
                        Re: Autoskola !

                        Pozdrav , imam jednu nedoumicu o pitanju vezanu za raskrizja , dakle situacija je sljedeca, standarno raskrizje (pravo,lijevo,desno) , ja se nalazim znaci suprotno od pravo (da ne bi bilo zabune) i idem pravo , a drugi auto se nalazi lijevo od mene i on ide pravo , na raskrizju su sve ceste iste vaznosti , znaci nije odredeno znakom , i po pravilu s obzirom da se ja njemu nalazim desno on mene mora propustiti bez obzira na moj smjer kretanja , ali u tom testu kazu da trebam ga propustiti. Na slici se je nalazim malo dalje od mjeste prije nego trebam skrenuti a on se nalazi tocno na skretanju , da li moze biti do toga. Jer se on nalazi blize skretanju? (Ovu situaciju nam predavac nije nikad objasnjavao, pa ako tko ima iskustva, da li moze potvrditi moju tezu)
                        P.S. sutra imam pretposljednje predavanje, ali volio bih znati odgovor odmah danas ..
                        Hvala.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Autoskola !

                          Pravilo desne strane!
                          Znaci ti imas prednost ukoliko znakom nije propisano drugacije...

                          P.s ja sam polagao prije 12 godina i pao bi da moram na ispite pa moj odgovor drzi s rezervom hehe...
                          Last edited by WTF; 18-07-12, 17:23.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Autoskola !

                            Originally posted by WTF View Post
                            Pravilo desne strane!
                            Znaci ti imas prednost ukoliko znakom nije propisano drugacije...

                            P.s ja sam polagao prije 12 godina i pao bi da moram na ispite pa moj odgovor drzi s rezervom hehe...
                            To sam i ja mislio , ali oni kazu da nije tako , da moram propustiti taj auto, pitao sam jos jednog kolegu i on je rekao da je do toga da sam ja bio predaleko na raskrizju od skretanja, iako je moj smjer bio pravo , i da on ima pravo se "ubaciti" jer nece on mene cekati 50,60 metara da ja dodem , samo se nisam jos susreo sa takvim tipom na tim probnim testovima koje vjezbam ..

                            Comment


                            • #89
                              Re: Autoskola !

                              Originally posted by Builty View Post
                              To sam i ja mislio , ali oni kazu da nije tako , da moram propustiti taj auto, pitao sam jos jednog kolegu i on je rekao da je do toga da sam ja bio predaleko na raskrizju od skretanja, iako je moj smjer bio pravo , i da on ima pravo se "ubaciti" jer nece on mene cekati 50,60 metara da ja dodem , samo se nisam jos susreo sa takvim tipom na tim probnim testovima koje vjezbam ..
                              pa da.. on ima prednost... jer si ti predaleko od raskrižja, da dođete isto vremeno na raskrižje onda ti ideš prvi.. ako si ti udaljen vremenski toliko da on može proći on ima pravo to.. jer nema znaka koji bi tu odredio nešta... npr da je tu znak stop on bi se moro zaustavit makat nikoga nema ni blizu, ako je trokut, ako nema nikoga ne moraš se zaustavljat, ili ako je netko blizu ali ti procjeniš da možeš proči prije njega da neugrožavaš druge sudionike u prometu ti ideš prvi, znači nema znakova, tu se onda gleda ko je bliži raskrižju po osobnoj procjeni, znači npr raskrižje sa semaforima.. ti skrećeš ljevo onaj iz suprotnog smjera isto ima zeleno ali je 15ak metara od raskrižaja ti su već dao žmigavac da ćeš skrenit bez obzira što on ide ravno i ima prednost, ti možeš proći prije njega jer si procijenio da možeš bez problema prije njega se ubacit, kad bi svi čekali neka dalja auta koji će doć na raskrižje za 4,5 sek, stvarala bi se gužva
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment


                              • #90
                                Re: Autoskola !

                                Samo kad budeš imao ispit iz vožnje nemoj ništa procjenjivati i uletati...nego se drži pravila ko pijan plota i to ti kažem iz iskustva... tako sam ja skrenula, jer sam procjenila da mogu 16x proći dok se ovaj dovuče...i lik iz komisije mi kaže "Jeste vi sigurni da ste tu smjeli proći!" Ja onak samouvjerena: "Pa neću ga do preksutra čekati!" Skužio je da znam pravilo, pa me ipak pustio... tak da sam položila od prve

                                Comment

                                Working...
                                X