Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vicevi

    Mrzim kad spavam kod cure, i onda me ona budi ujutro da ju vozim u vrtić
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: Vicevi

      Originally posted by Wolfey
      Sruse se Amerikanac, Rus i Albanac u Amazonu i zarobe ih divlje Amazonke. Krenu Amazonke vijecat oce li ih pustit i na kraju odluce da oce, ali samo ako ih kastriraju. Tako krene Amerikanac prvi i cuje se cak i kako se Amerikanac dere, zatim krene Rus i cuje se ccc caak i kako se Rus dere. Kad Rus izadje pita Albanac Amazonke zasto su se culi razliciti zvukovi kod njih dva i kaze Amazonka da su ga svakom odsikli s obzirom na posao kojim se bavi. Amerikanac je bija drvosjeca i odsikli smo mu ga sikirom, a Rus je bija stolar i njemu smo ga odgnjecili stolicom i na to se krene Albanac smijat i Amazonka pita zasto se smije, a Albanac na to: Ja sam sljadoljedar i ima da mi ga ljizete dok se ne rastopi.
      ahhahwrfhahahahaa
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • Re: Vicevi

        Skine se ***** pred ogledalom pa se počne gledat... Kad odjednom skuži da mu se diže pimpek,a on će njemu:
        - "Ne, ne, to je naša guza!"
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • Re: Vicevi

          Originally posted by hardstyle91
          Mrzim kad spavam kod cure, i onda me ona budi ujutro da ju vozim u vrtić
          ovi brutalni su najjači
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • Re: Vicevi

            Originally posted by rxownz
            Skine se ***** pred ogledalom pa se počne gledat... Kad odjednom skuži da mu se diže pimpek,a on će njemu:
            - "Ne, ne, to je naša guza!"
            "Neuspjeh nije opcija."

            Comment


            • Re: Vicevi

              Zasto chuck norris nikad nije izgubio nevinost, zato sto on nikad ne gubi.

              Comment


              • Re: Vicevi

                idu dva jointa ulicom,
                jedan padne a drugi kaze,
                "JBT JESI SMOTAN!!!"
                ***** sve ako ne *****

                Comment


                • Re: Vicevi

                  oktorice, imam erekciju 24 sata na dan. Što mi možete dati?
                  - Stan, hranu i 500 euro mjesečno!
                  “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                  Comment


                  • Re: Vicevi

                    Idu dvije plavuše ulicom. Jedna kaže drugoj:
                    "Noćas će biti jebade. Osjećam miris sperme u zraku."
                    - A na to će druga: "Ma nije to ništa, to sam ja samo podrignula."
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • Re: Vicevi

                      Svršeni student nikako da pronađe posao, te reši da zaradi koji dinar. Na vratima stana sa spoljne strane krupnim slovima napisao je sledeće obaveštenje:

                      - NA KREVETU 100 EURA
                      - NA KAUČU 50 EURA
                      - NA PODU 25 EURA

                      Pročitala bakica oglas, ode kući, uzme 100 Eura i vrati se ispred mladićevog stana. Mladić zbunjeno uzima 100 Eura, ljubi bakicu i kaže joj:
                      - Dakle, želite u krevetu?
                      - Sinko, ne budi naivan, želim 4 puta na podu!
                      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                      Comment


                      • Re: Vicevi

                        Zašto štrumfovi uvijek idu nasmješeni preko livade???...

                        Zato što ih gilica trava po jajima... :happy-smileygiantred:

                        Comment


                        • Re: Vicevi

                          Teško je pronaci dobrog prijatelja u Černobilu svi su nekako dvolični
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: Vicevi

                            @Hardy - prejaka obadva!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: Vicevi

                              Originally posted by PatrickStar
                              @Hardy - prejaka obadva!
                              neka bezvezna đouk inspiracija me uhvatila
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: Vicevi

                                Originally posted by hardstyle91
                                Originally posted by PatrickStar
                                @Hardy - prejaka obadva!
                                neka bezvezna đouk inspiracija me uhvatila
                                Imam i ja jedan - kak' se u Černobilu broji do 100? Na prste.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X