Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najbolji vicevi

    Nema više viceva Perica završio školu

    Comment


    • Re: Najbolji vicevi

      Ukrao neko šine sa pruge u blizini ciganskog sela. Dođe policija u selo i jedan pandur pita Cigu:
      - Je li Cigo, gde su šine?
      - Ne znam, majke mi - odgovara Ciga.
      - Cigo, poslednji put te pitam, gde su šine? - nervozno će policajac.
      - A ne znam, majke mi. Eno su neka deca tamo, možda su ona uzela...
      - Ajde Cigo, ne lupaj - gde će deca da ukradu šine od 500 kila!
      Na to će Ciga:
      - Ma šta zna dete šta je 500 kila..

      Comment


      • Re: Najbolji vicevi

        Kćeri, izgubio sam juče sve pare na pokeru. Ništa od ekskurzije.
        -Pa kako ćale?
        -Jebiga, ja bio pijan, on imao sreće...
        -Nema veze, i ja sam juče izgubila nevinost.
        -Pa kako pobogu?
        -Jebiga, ja bila pijana, on imao sreće..
        -----------------------------------------------------------------------------
        Razgovaraju Mujo i Haso
        - Ne mogu da spavam, kaze mujo, pun sam dugova, a ti ?
        - ko beba
        - kako bolan ko beba kad si duzan skoro kao ja?
        - sat spavam, sat placem xDDD

        Comment


        • Re: Najbolji vicevi

          Ulazi Mujo u kuću i kaže Fati:
          -Izjebo me Inter za sto eura.
          -Mene Milan – kaže Fata
          -Daj da vidim listić – kaže Mujo
          -Nije mi ostavio nikakav listić – odgovara Fata


          Last edited by kelly; 23-12-11, 12:07.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Najbolji vicevi

            Sretnu se dva Cigana.
            - Alo kume, mnogo ti lepa ova jakna.
            - Fala ti kume, eto kupio na popust.
            - Pa kako na popust?
            - Popustila pažnja prodavačici!





            Razgovaraju dva cigana preko mobitela:
            Slušaj brate, nemoj da pričaš na ciganski...
            naplatit će nam roming...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Najbolji vicevi

              Uhvatila dva kanibala malog cigu i vrte ga oni na ražnju kad dolazi treci i pita:
              -Pa dobro, sto ga vrtite tako brzo, jeste vi normalni?
              A kazu ovi:
              -Daj suti, cim usporimo mali krade krumpirice!

              ______________________________

              Ide mali crnac nekih 10ak godina iz jednog sela biciklom u drugo kada mu naide kamion i pita ga kamiondija oce li da ga preveze do sljedeceg sela posto ima jos 20ak kilometara do tamo. I kaze mali da moze, no kako ne stane bicikl u kabinu ponudi mu kamiondija da ode sjest s biciklom iza u prikolicu posto prevozi kugle za kuglanje, ima dosta mjesta. No vec nakon nekih 5 minuta voznje zaustavlja ih policija. Dolazi policajac do vozaca i pita ga za vozacku itd. Vozac naravno da i kaze mu policajac da mora provjerit sto vozi. Kaze vozac da nema problema i ode policajac iza, otvara prikolicu i brzo zove na radio:
              -"Ovdje patrola 55, trebam HITNO pojacanje, pronasli smo kamion pun crnackih jaja, jedan se izlegao i vec je ukrao bicikl!"
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • Re: Najbolji vicevi

                Jutro pola tri, hitna pomoc, dolazi sanitet, dezurni lekar dotrcava da izvadi pacijentkinju za koju se ispostavi da je ciganka, sva izubijana, za njom iz saniteta izlazi i nervozni ciga.
                -dobro bre ***** ti materina sto unakazi zenu ovako?- pita doktor cigu
                -Vidi gosn doktor, dvaes godine smo u brak, svako vece kad dodjem sa smetliste, gde skupljam alumin i gvozdje da preranim nasu decu i nas, ona oc da se ****, i tako sam mogo da izdrzim tempo dok sam bio mlad, al sad uposlednje vreme mi mnogo tesko pada, a i ona poludela pa mi ne da da spijem cel noc, nikad joj nije dosta, a men se iskreno i ne dize na nju vise.- odgovara nervozni ciga
                -O budalo jedna pa to je barem lako resiv problem, zatvoris oci, zamislis neku pevaljku ili manekenku i trpas do besvesti.- posavetuje ga doktor, i sve se to fino zavrsi, kad posle jedno sedam-osam dana, opet isti doktor dezuran u hitnoj u trecoj smeni, i opet negde izjutra, sanitet dolazi, dovozi ciganku isprebijanu na smrt, jedva ziva zena, brzo oni juri vamo tamo, reanimacija, spasise joj zivot.
                Besan doktor posle operacije izlece u hodnik i trazi cigu, nadje ga kako smuseno sedi u hodnik.
                - Majke ti ga, pa sta je sad bilo, jel ti razumes da si mogo da je ubijes.- pocne doktor da se dere na cigu.
                - Ali gosn doktor, ja sam te poslusao, sve kako si ti reko sam uradi, sam zatvorio oci, sam radio poso sve bilo kako treba.- odgovara mu ciga
                - Pa sto si je izubijao toliko ako je sve bilo kako treba?- zbuni se doktor.
                -Posle sestog ili sedmog puta ove noci, ja reko da otvorim oci da vidim sta ona radi, kad ja pogledam, i ona zatvorila oci....
                DR. Lonnie Lowery

                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                Comment


                • Re: Najbolji vicevi

                  Hitna pomoc, tri sata ujutru, opet isti doktor dezuran, zvoni telefon za hitne pozive
                  - Alo jel to kitan pomoc, kitan pomoc- cuje se izbezumljeni cigin glas
                  - Da gospodine ovo je hitna pomoc, izvolite- smiruje ga doktor
                  - Bzo kitan pomoc dolazte vamo mali mi progutao kondom- cuje se i dalje izbezumljeni glas
                  -Smirite se gospodine, samo nam recite vasu adresu i dolazimo za pet minuta- kaze doktor i daje znak vozacu saniteta da upali kola da budu spremna za pokret, kad odjednom prekinu se veza.
                  Situacija se smiri, interventna ekipa se vrati u prostorije, kad opet zazvoni telefon posle nekih petnaes minuta
                  - Hitna pomoc izvolite-
                  - Ej kitan pomoc, nemo dolazite, naso sam drugi-
                  DR. Lonnie Lowery

                  Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                  Comment


                  • Re: Najbolji vicevi

                    Imala jedna tasta tri zeta. Jednog dana je odlučila da provjeri koliko je njeni zetovi vole. Jednog lijepog sunčanog dana se sa prvim zetom šetala pored rijeke, i, kao slučajno, skoči u rijeku i počne se praviti da se utapa. Zet bez okljevanja skoči u rijeku da spasi tastu. Sljedečeg dana, kada je izlazio iz kuće, u svom dvorištu je vidio novog Golfa V. Na vjetrobranu je bila poruka na kojoj je pi...salo: “Za mog zeta – od tvoje voljene taste”.
                    Sljedećeg dana je i sa drugim zetom izvela isti eksperiment. I drugi zet je skočio da spasi tastu. I on je sutradan našao novi Golf V sa porukom: “Za mog zeta – od tvoje voljene taste”.
                    Trećeg dana je pokušala isti eksperiment i sa trećim zetom. kada je skočila u vodu, zet je stao, zapalio cigaretu, gledao malo u tastu, malo u brodić u daljini, a zatim rekao:
                    - E pa tasto, ili da bolje kažem vještice, trenutno ne znam plivati, morat ćeš sama da se snađeš, a i nećeš mi nedostajati…
                    Sljedeceg dana je treći zet našao u svom dvorištu Lamborgini Murcielago na kome je bila poruka: “Majstore – svaka čast. Tvoj tast”.

                    Comment


                    • Re: Najbolji vicevi

                      ŠTO RADI DIJETE NARKOMANA U KUTU SOBE?
                      -igla se
                      With my fist in your face and your face on the floor

                      Comment


                      • Re: Najbolji vicevi

                        kad sam se rodio, bio sam toliko iznenađen da godinu i pol nisam ni riječi progovorio!

                        Comment


                        • Re: Najbolji vicevi

                          HAHAHAHA

                          http://www.youtube.com/watch?v=mS3az...layer_embedded

                          Comment


                          • Re: Najbolji vicevi

                            Pricaju tata i sin kaze sin:
                            - "Tata, moramo prodati mamu."
                            A otac ce:
                            - "Sto?"
                            - "Pa ja vise ne sisam, ti ne *****, sto da je hranimo za susjeda?"


                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Najbolji vicevi

                              što je betmen rekao robinu prije nego su ušli u auto?
                              'Robine,ulazi u auto'
                              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                              Comment


                              • Re: Najbolji vicevi

                                Umre papa i dojde na nebo, kad tamo tip koji razvrstava ljude ko ide u raj a ko u pakao.. I dojde papa na red on pogleda u knjigu i kaze : Papa ti u pakao! Kaze papa : Pa dajte ja cijeli zivot ljude volim i pomazem im i sve ... Kaze tip : zao mi je pishe ovde pakao.... Papa popizdi i rece : Kako to bog ga jebo pa ja sam papa... Kaze tip: vidite ono tamo na zidu, ovo je bila skrivena kamera..

                                Comment

                                Working...
                                X