Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najbolji vicevi

    Koja je razlika izmedu Etiopljanina i ping pong loptice?

    - 100 grama

    Comment


    • Re: Najbolji vicevi

      Kako prepoznati bogatog Etiopljanina? Ima rolex oko struka.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Najbolji vicevi

        Koliko ima Etiopljana u SADu? 20deka...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • Re: Najbolji vicevi

          Dolazi Mujo doktoru , pati od PTSP-a.
          - Doktore, šta da radim, nikako svršit kad karam Fatu, uvijek mi splasne!
          Doktor misli, misli i kaže:
          - Čuj, Mujo, ja mislim da ti imaš problema s potencijom zbog rata. Imaš li pištolj?
          - Imam
          - E, pa ti lijepo pištolj ispod jastuka, pa kad budete slijedeći puta vodlili
          ljubav, kad osjetiš da će splasnut, opali koji hitac u zrak, ja vjerujem da će biti bolje.

          Posluša Mujo, ode kući i vrati se sutradan.

          Pita doktor:
          - Gospodine Mujo, kako je prošlo?
          - Nikako, doktore, jadan li sam! Postavili se Fata i ja sinoć u pozu 69. Ja, taman da ću svršit, ono počne se smekšavat, ja izvadim pištolj, ispalim dva hica u zrak,
          fata mi se zasere u lice, odgrize mi pola k***a Haso izleti iz ormara s rukama u zraku!
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Najbolji vicevi

            Pričaju dva *****a međusobno i kak je jednom rođendan, kaže mu ovaj drugi:
            - ajde bubica, odi u tatoo shop i na moj računček si napravi jednu tetovažicu na penisu, meni za ljubav.
            Nakon par sati se vraća s tetoviranja i pokaže drugom kaj si je istetoviral, ne, i ovaj vidi da je istetovirao traktor na ku*rac i pita ga pa kaj je tebi, zakaj si stetoviral taj ružni traktor na penis?
            - Šta si ti mislio da ću s mercedesom ić u rupu punu govana?
            Chill bro

            Comment


            • Re: Najbolji vicevi

              Originally posted by Soner
              Pričaju dva *****a međusobno i kak je jednom rođendan, kaže mu ovaj drugi:
              - ajde bubica, odi u tatoo shop i na moj računček si napravi jednu tetovažicu na penisu, meni za ljubav.
              Nakon par sati se vraća s tetoviranja i pokaže drugom kaj si je istetoviral, ne, i ovaj vidi da je istetovirao traktor na ku*rac i pita ga pa kaj je tebi, zakaj si stetoviral taj ružni traktor na penis?
              - Šta si ti mislio da ću s mercedesom ić u rupu punu govana?
              Odličan!
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • Re: Najbolji vicevi

                Mujo se zaposlio u velikoj robnoj kući u New Yorku, i nakon prvog radnog dana poslovođa ga upita koliko je prodao, odnosno zaradio.
                - "135.552,20 dolara", odgovori Mujo, a poslovođa samo što nije doživio šok. Ni najiskusniji trgovci nisu u jednom danu prodali robe u vrijednosti većoj od 50.000 dolara, a Mujo prvi dan, pa više nego duplo. Upita on Muju kako mu je to pošlo za rukom.
                - "Pa lijepo", odgovori Mujo. "Prvo sam čovjeku prodao jednu udicu i onda ga nagovorio da kupi barem još jednu za rezervu. Zatim sam mu prodao i nekoliko olova. Onda sam ga podsjetio da mu treba i najlon, ali ne bilo kakav već kvalitetan najlon koji može izdržati veliku ribu. E, onda sam mu rekao da pravu ribu bez obzira na kvalitetu pribora neće moći loviti iz ruke i neka uzme i štap s rolom. Kad je uzeo štap, predložio sam mu da razmisli o kupnji glisera, jer se takav pribor koristi samo za panulavanje. Nakon što sam mu prodao Boston Whalera s trajlerom, objasnio sam mu da njegov stari auto jednostavno ne može vući taj gliser i na moj nagovor odlučio se za Grand Cheerokee. Eto kako sam zaradio 135.522,20 dolara."
                - "Još uvijek ne mogu shvatiti kako ti je to uspjelo", reče poslovođa: "A čovjek je došao samo kupiti udicu?"
                - "Ma jok", reče Mujo, "došao je kupiti tampone za ženu, pa sam ga upit'o zašto ne ode na pecanje kad mu je ionako propao vikend?"
                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                Comment


                • Re: Najbolji vicevi

                  Originally posted by Boban
                  Mujo se zaposlio u velikoj robnoj kući u New Yorku, i nakon prvog radnog dana poslovođa ga upita koliko je prodao, odnosno zaradio.
                  - "135.552,20 dolara", odgovori Mujo, a poslovođa samo što nije doživio šok. Ni najiskusniji trgovci nisu u jednom danu prodali robe u vrijednosti većoj od 50.000 dolara, a Mujo prvi dan, pa više nego duplo. Upita on Muju kako mu je to pošlo za rukom.
                  - "Pa lijepo", odgovori Mujo. "Prvo sam čovjeku prodao jednu udicu i onda ga nagovorio da kupi barem još jednu za rezervu. Zatim sam mu prodao i nekoliko olova. Onda sam ga podsjetio da mu treba i najlon, ali ne bilo kakav već kvalitetan najlon koji može izdržati veliku ribu. E, onda sam mu rekao da pravu ribu bez obzira na kvalitetu pribora neće moći loviti iz ruke i neka uzme i štap s rolom. Kad je uzeo štap, predložio sam mu da razmisli o kupnji glisera, jer se takav pribor koristi samo za panulavanje. Nakon što sam mu prodao Boston Whalera s trajlerom, objasnio sam mu da njegov stari auto jednostavno ne može vući taj gliser i na moj nagovor odlučio se za Grand Cheerokee. Eto kako sam zaradio 135.522,20 dolara."
                  - "Još uvijek ne mogu shvatiti kako ti je to uspjelo", reče poslovođa: "A čovjek je došao samo kupiti udicu?"
                  - "Ma jok", reče Mujo, "došao je kupiti tampone za ženu, pa sam ga upit'o zašto ne ode na pecanje kad mu je ionako propao vikend?"
                  dobar
                  Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                  Comment


                  • Re: Najbolji vicevi

                    Na satu seksualnog odgoja učitelj nacrta penis i pita učenike prepoznaju li što je nacrtao.
                    Mali Ivica diže ruku i odgovara “Znam, moj tata ima dva takva!”
                    Učitelj: “Dva!?”
                    Ivica: “Da. Malog koristi kad piški a velikog kad mami pere zube!”
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Najbolji vicevi

                      Vraća se Haso rano ujutro mrtav-pijan i odmah zaspi na kauču.



                      Dođe Fata da ga presvuče i ubaci u krevet.



                      Kad ga skine vidi prezervativ na k......



                      Naljuti se, skine prezervativ i zabije mu ga u guzicu.



                      Nakon toga, evo deseti dan da se Haso vraća kući odmah s posla.



                      Više se ne opija svake večeri. Pomaže u kući il čita novine il gleda tv..



                      Jedan dan Fata ga pita:



                      "Šta se događa sa tobom, što više ne izlaziš, što ne piješ sa prijateljima?"



                      A on će tužno: "To mi više nisu prijatelji!"
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Najbolji vicevi

                        Zatvorilo narkomana i gubavca u istu ćeliju.
                        Narkić samo sidi i puši, na ništa se obazire; gubavca sve nešto svrbi.
                        Zasvrbi gubavca ruka, on se počeše, kad ono ruka otpadne, on otpalu ruku uhvati drugom i odšeta do prozora te je baci kroz prozor da ne smrdi.
                        Narkić samo sidi i puši, tupo gleda u pod.
                        Zasvrbi gubavca i druga ruka, on se počeše, kad ono ruka otpadne.
                        On otpalu ruku uhvati zubima i odšeta do prozora te je baci kroz prozor da mu ne smrdi.
                        Narkić samo sidi i puši, tupo gleda u pod. Na povratku ka krevetu zasvrbi ga noga.
                        On se očeše o zid kada ono i noga otpadne, on je nekako zgrabi zubima, puzeći po podu dođe do prozora, odgurujući se nogom digne je ramenom uz zid do prozora i jedva izbaci.
                        Narkić se ka odjednom probudi i kaže:
                        - "Ala brate još malo i vanka si !"

                        Comment


                        • Re: Najbolji vicevi

                          Ajoj crnjak...
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Najbolji vicevi

                            Kaj je gubavac u čaši vode? Šumeća tableta!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: Najbolji vicevi

                              Originally posted by PatrickStar
                              Kaj je gubavac u čaši vode? Šumeća tableta!
                              Sime je gubavac nemoj ga zezat

                              Comment


                              • Re: Najbolji vicevi

                                Comment

                                Working...
                                X