Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta slušate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Šta slušate?

    Bio u Vukovaru super koncerti...super atmosfera

    Comment


    • Re: Šta slušate?

      bio sinoc na premijeri: NIRVANA live at the Paramount, 20th anniversary of release od
      NEVERMIND, super doco-koncert Curt,Dave & Cro Krist Novoselic bili fenomenalni na tom koncertu.Krist je living God of Grunge !.


      PS.
      zalim sta Dalibor nije to vidio

      Comment


      • Re: Šta slušate?

        huhuhuu dobra pjesma s još boljim nazivom

        Comment


        • Re: Šta slušate?



          Čini mi se da je ovaj lik sa foruma... na 3 min.24 sek
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • Re: Šta slušate?









            Comment


            • Re: Šta slušate?





              Comment


              • Re: Šta slušate?





                Comment


                • Re: Šta slušate?









                  Comment


                  • Kingbuzz sve je 0... Kako mozes vakve gluposti da slusas nije mi jasno stv nije mi jasno..... Ja ovo ne slusam zbog 2 pricine Jedna sto je antichrist muzika sve ono krv krstove naopako to mrzim kad gledam a ne i da slusam takve neke... Ja sam hristijanin i ne idem protiv veru za vakve gluposte! A dr ne slusam zasto ova muzika je SHIT (sorry na langugage)!!

                    http://www.youtube.com/watch?v=cdVaT...eature=feedlik




                    http://www.youtube.com/watch?v=d1m82...eature=feedlik






                    http://www.youtube.com/watch?v=6-TlL...eature=feedlik





                    http://www.youtube.com/watch?v=77f8u7puTFc (zbog pocita Dimebag-a R.I.P Dimebag)
                    I live for BODYBUILDING

                    Comment


                    • Ja stvarno ne znam otkuda tebi da me tvoje mišljenje imalo zanima? Isto me tako ne zanima kojoj religiji pripadaš i u što vjeruješ. Ono što meni ne treba je prepucavanje sa polupismenim primitivnim metalčićem kojemu je muzički domet MTV, a muzičko znanje na razini djeteta u jaslicama. Ako se hoćeš sa mnom konstruktivno razgovarati tada ti savjetujem da se prvo ideš educirati na području glazbe, pa mi se javi za jedno 15-ak godina kad dostigneš moju razinu. Možda onda shvatiš (iako sumnjam) da se iza tog "sotonizma", horror slikica i sličnih stvari krije ipak nešto drugo. Evo da ne budem off-topic par prigodnih za tebe:







                      Comment


                      • pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • A tebi pa nije jasno da meni boli Censored za to sta ti slusas. Ja takvo S***** ne slusam Tvoj zivot tvoja stvar. Ne treba mi da te dostignem tebe za takve stvari.... Da si neki ljecnik ili naucnik pa da mi kazes da se educiram i za 15tak godina da ti se javim za da te dostignem ona nemogu nista da kazem a za vakve glupe stvari netreba mi da te stignem vec sam mnogo mnogo povise od tebe!
                          I live for BODYBUILDING

                          Comment


                          • Originally posted by TheShadow View Post
                            A tebi pa nije jasno da meni boli Censored za to sta ti slusas. Ja takvo S***** ne slusam Tvoj zivot tvoja stvar.
                            Što radiš na ovom topic-u onda?

                            Originally posted by TheShadow View Post
                            Ne treba mi da te dostignem tebe za takve stvari.... Da si neki ljecnik ili naucnik pa da mi kazes da se educiram i za 15tak godina da ti se javim za da te dostignem ona nemogu nista da kazem a za vakve glupe stvari netreba mi da te stignem vec sam mnogo mnogo povise od tebe!
                            Tema je glazba zar ne? Ako već želiš pametovati nekome o dotičnoj temi onda bi bilo poželjno da su sugovornici na istoj valnoj duljini, jer u protivnome rasprava nema smisla.

                            Ja bi ti savjetovao da poradiš malo na pismenosti i gramatici jer mi je jako teško za povjerovati da netko tko nije u stanju složiti jednu suvislu rečenicu može postići "mnogo, mnogo poviše", a još k tome zaključuje o osobi koju ne poznaje na temelju par klipova sa youtube-a...

                            Ali evo samo za tebe, još malo "zle" muzike, grrrrrrrrr:















                            Comment


                            • Re: Šta slušate?

                              Comment


                              • Re: Šta slušate?

                                HAHAHA! Alo makedonac sam sta hoces ti ja da tebi odvde slagam neke recenice?? I ovo sto znam je mnogo Produzi slusat ZLA muziku
                                I live for BODYBUILDING

                                Comment

                                Working...
                                X