Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    Loša večer.
    5 Odluka sudaca...

    Mirko nedovoljno iskoristio šanse i Mirov raširen i nizak gard.
    Nismo vidili ni K od famoznog kicka,te na kraju kad je skupio hrabrost za završit borbu,što je na samom početku mogao,pokupio koljeno.Mir-KO
    - Bruce Lee.Respect <3

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      Originally posted by eXiledLoco
      Loša večer.
      5 Odluka sudaca...

      Mirko nedovoljno iskoristio šanse i Mirov raširen i nizak gard.
      Nismo vidili ni K od famoznog kicka,te na kraju kad je skupio hrabrost za završit borbu,što je na samom početku mogao,pokupio koljeno.Mir-KO
      imam sve njegove borbe i pratim ga od k1 ali ovo vise nema smisla, od onog Gonzaginog h kicka kao da ga je strah borbe
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        Mir je bio preloš, samo mu se posrećilo.
        Nije znao ni kako da srušu Mirka.
        Mirko ga je trebao ranije napast, jbg...

        Cijeli UFC je bio banana.

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          Originally posted by crazycookieslover
          Mir je bio preloš, samo mu se posrećilo.
          Nije znao ni kako da srušu Mirka.
          Mirko ga je trebao ranije napast, jbg...

          Cijeli UFC je bio banana.
          tak i tak bi izgubio na odluku sudaca
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Originally posted by Joe
            Originally posted by crazycookieslover
            Mirko ga je trebao ranije napast, jbg...
            tak i tak bi izgubio na odluku sudaca
            Kako, ako bi ga ranije napao i nokautirao...?

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              nije mi bas izgledao da je u mogucnosti nokautirat, tebi je?
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                Originally posted by Joe
                nije mi bas izgledao da je u mogucnosti nokautirat, tebi je?
                njemu je....
                Zašto sam tako nabildan !??

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Ocekivao sam da ce izgubiti. Ne nockoutom, ali sam ipak ocekivao poraz. Znam da je lako pricati ako se ja nisam borio tamo, ali po meni je njega strah borbe. Nema vise onu vatru u ocima i uz to jos tikovi ramenom naznacuju da se boji. Razumijem to sto nije bio dobro kondicijski spreman, ali nema sto raditi tamo ako se boji.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    To je to što govorim još od najave ove borbe.. Još sam rekao starome prije početka zadnje runde, sada će Mir nokautirat.. Mir je bio loš, ali Mirko katastrofa.. Točno se vidi po stavu da ga je strah, ramena nekako uzdigne, nije to ko prije kada je mrtav hladan ulazio u ring, a evo sada mu i jezik proradio.. Prije borbe je cijelu Hrvatsku nakrkao pesimizmom i ostalim sitnicama da jednostavno drugo nismo ni mogli očekivati osim poraza.. I onda one njegove fore, "bio sam nespreman", ku*ac, pa što se on zapostavlja tijekom godine i trenira samo za borbe!? Glupost... Mir je nokautirao kako je i rekao, a i Mirko je baš prije ove borbe rekao svakakvih gluposti pa je pobrao bananu.. Btw. U trećoj borbi su se borila dvojica 36-godisnjaka, Mirkovi vrsnjaci, i obojica bi ga vjerojatno nokautirala u prvoj/drugoj rundi, ono se zove kondicija u tim godinama, a ne ko Mirko, ko tetkica se šeće u kavezu..

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      Bijedno izdanje Mirka... totalno bijedno...
                      Originally posted by HeadacheR
                      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        Ali preko milje dolara je spremio u djep!
                        Za to bi bogme i ja nespreman usao u ring!

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          sve je to meni cudno, kao Mir mu je rekao, ajmo dole, nemam kaj drugo mislit, ako vec namjestaju domace utakmice dinamo-hajduk, onda i namjestaju ufc za 100 puta vecu pinku
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            Ma borba je bila losa,a Mirko je imao peh sa ovim knock-outom,..ali koliko got gubio i radio lose borbe,on je za mene car i sumnjam da ce iko ikada iz Hrvatske postici ovo sto je on,svaka mu cast !!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              http://gol.hr/clanak/rubrika/ufc/mirko- ... ljeno.html
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                Sve u svemu to mi isto nije jasno kako Mirko kaže da je bija nespreman za borbu,glupa su mi ta opravdanja...Shvačam da su uoči borbe malo drukčije pripreme ,ali mislim da je opet ima sasvim dovoljno vremena da se pripremi jer on je ipak čovik koji se bavi sa tim preko 20 godina...Šta ispada da mu je intezitet treninga tako slab kad nema borbe ..Ali dobro ako on to nije moga odbit samo zbog love ,ok u neku ruku ga shvačam jer takvu priliku sumnjam da će ponovo dobit...A bila je kvota dobra na Mira 1,50....
                                Menky je napisao...
                                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                                Comment

                                Working...
                                X