Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by CRombo
    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by CRombo
    ma kakva kvaliteta...ako covik cije se ime temelji na jiu jitsu-u nemoze srusit covika koji ima 13 kila manje od njega...o cemu pricamo?
    Da, tako je, bivši prvak UFC-a je loš borac. Bravo Crombo, još jednom si pokazao svoju inteligenciju. Svaka čast, čestitam !!!
    aj ne seri
    ides mi na onu stvar vise...
    ko si ti da procjenjujes tudju inteligenciju...ma daj se sredi
    a sad ono sto si ti reka

    -Mir je znao da se Mirkec ukenjao, te je po uzoru na to držao gard nešto lošije nego inače
    --lol, neznam sto drugo da kazem...

    -Mir je bio itekako skoncentriran, svjestan svoje kvalitete i po što je došao. Na kraju ga je vrlo lagano dokrajčio. Mudro se postavio i mudro dobio.
    --da, ta kvaliteta se nevjerojatno odrazila u rusenju i mirovoj borbi na podu? kao sto je mir govorio prije borbe da ce je zavrsiti na podu...a ovaj dio "vrlo lagano dokrajcio" mi je najdrazi...lol pa covik ga je u povlacenju prema nazad slucajno dovatija kolinom...

    i ti opet izvlaci iz konteksta, i mirko je bivsi prvak u prideu pa sta? jel on sad kvalitetan borac?
    i mir i mirko su kvalitetni borci, ja puca na to da mir nije pokaza K od kvalitete u ovoj borbi

    Idem ti na k.... zato što sam pametniji i uvijek te spustim?

    I da, opet si dokazao stupanj svoje inteligencije, ovom rečenicom : I "Mirko je bio prvak pridea." Sine, znaš li ti da je Mirko na zalasku karijere već duži vremenski period, a Mir na vrhuncu karijere trenutno, i svima je prijetnja po pojas UFC-a.


    A ovo izvlačiš stvari iz konteksta? WTF, na šta si ciljao tom rečenicom? Hahaha, kakav kreten. Odi na balet. Dobronamjeran savjet.
    uf što smo skromni....

    obuka si se u široke gaće....
    a ti svoju inteligenciju pokazujes vrijeđanjem, pojačaj malo te rečenice, ali bez vrijeđanja, jel to teško?
    ako je svima prijetnja po pojas ufc-a, koliko ljudi te pojaseve ima?

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      Originally posted by DrHouse
      Originally posted by CRombo
      Originally posted by DrHouse
      Originally posted by CRombo
      ma kakva kvaliteta...ako covik cije se ime temelji na jiu jitsu-u nemoze srusit covika koji ima 13 kila manje od njega...o cemu pricamo?
      Da, tako je, bivši prvak UFC-a je loš borac. Bravo Crombo, još jednom si pokazao svoju inteligenciju. Svaka čast, čestitam !!!

      -Mir je bio itekako skoncentriran, svjestan svoje kvalitete i po što je došao. Na kraju ga je vrlo lagano dokrajčio. Mudro se postavio i mudro dobio.
      --da, ta kvaliteta se nevjerojatno odrazila u rusenju i mirovoj borbi na podu? kao sto je mir govorio prije borbe da ce je zavrsiti na podu...a ovaj dio "vrlo lagano dokrajcio" mi je najdrazi...lol pa covik ga je u povlacenju prema nazad slucajno dovatija kolinom...

      iborbi


      Gle, stari, da si malo inteligentniji, znao bi da su te uvodne priče stvari političke prirode. Mir uvijek laje na protivnike, kako bi podigao tenzije u zraku.
      Mir i da nije "dovatia" Mirka koljenom, dobio bi ga na bodove. I ja sam za Mirkeca bio, al' ruku na srce, prekretnica na ovu borbu mu je bila lova.
      citat s jednog portala "- Koljenom sam reagirao instiniktivno. Probao sam ga rušiti, ali nisam to dobro radio, bio sam mu preblizu, znam na čemu trebam poraditi. U trećoj rundi sam bio frustriran jer nismo završili na podu, a toliko sam radio na tome. Počeo sam forsirati i dobio par udaraca, to je bila moja greška. Najzadovoljniji sam s pripremom za borbu, ne i sa samom izvedbom - rekao je još vruć.
      Nakon sat vremena, tuširanja i masiranja, došao je na press konferenciju. Priznao je kako nije napao Cro Copa jer ga je iznimno respektirao."


      to je posralo većinu toga što si napisa u prvom postu

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        jos sam samo zaboravio napisati dosla maca na vratanca
        in your face DrHouse
        Imam disleksiju

        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          e i zaboravija sam ovo dodat

          citat "Osim nokauta nisam zadovoljan, ali bolje usrana pobjeda nego usran poraz "
          toliko o ovome -
          Mir je bio itekako skoncentriran, svjestan svoje kvalitete i po što je došao. Na kraju ga je vrlo lagano dokrajčio. Mudro se postavio i mudro dobio.

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Mir je odradio katastrofa meč... njegove boksačke tehnike su jako loše,navaljivao je kao bik na Mirka sa onim širokim zamasima i da je Mirko bolje boksao i znao povezati boksačke serije, mogao ga je unakaziti i vjerojatno nokautirati... nažalost, kolikogod da je Mir bio loš i u nemogućnosti sprovesti svoj game-plan, Mirkec je bio još lošiji (... nesiguran, odavao je splašen dojam, lijevi direkt-nula, o nožnim udarcima da ne govorim...

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              Originally posted by ruky
              Originally posted by DrHouse
              Originally posted by ruky
              12 kol 2010, 19:33
              mirko ce jos dosta dugo tj. dok ga ljud budu htijeli gledati dobivati ponude od ufc-a za borbe u njemackoj, australiji i kanadi. zato sto tamo ima dosta hrvata koji tako nesto ne propustaju i na taj nacin dana whitu pune stadione koji bi bez mirka na tim destinacijama bili poluprazni. mirko je prepohlepan za novcem da odbije novcano dobru ponudu a hrvati ko hrvati se vijecno nadaju da ce se vratiti i biti onaj stari.

              Daj šuti kad nemaš pojma. Mirko i dalje ima volje za borbom, problem je psihološke prirode, izgubio je samopouzdanja, što je rezultiralo kontinuiranim porazima. Mirko nije takva osoba da se njegov povratak u UFC temelji na hrpi love... On se i dalje želi borit, želi vratit staru slavu, Lako sad srat po čovjeku kad je izgubio pobjednički mentalitet pa puši od kog stigne, a kad je Mirko rušio high-kickovima sve oko sebe, onda je Mirko bio naš heroj i ponos Hrvatske. Kad je Mirko nanizao par poraza zaredom, Mirko je sramota Hrvatske.
              Originally posted by DrHouse


              Gle, stari, da si malo inteligentniji, znao bi da su te uvodne priče stvari političke prirode. Mir uvijek laje na protivnike, kako bi podigao tenzije u zraku.
              Mir i da nije "dovatia" Mirka koljenom, dobio bi ga na bodove. I ja sam za Mirkeca bio, al' ruku na srce, prekretnica na ovu borbu mu je bila lova.


              Šta s tim ?
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                Originally posted by CRombo
                Originally posted by DrHouse
                Originally posted by CRombo
                Originally posted by DrHouse
                Originally posted by CRombo
                ma kakva kvaliteta...ako covik cije se ime temelji na jiu jitsu-u nemoze srusit covika koji ima 13 kila manje od njega...o cemu pricamo?
                Da, tako je, bivši prvak UFC-a je loš borac. Bravo Crombo, još jednom si pokazao svoju inteligenciju. Svaka čast, čestitam !!!
                aj ne seri
                ides mi na onu stvar vise...
                ko si ti da procjenjujes tudju inteligenciju...ma daj se sredi
                a sad ono sto si ti reka

                -Mir je znao da se Mirkec ukenjao, te je po uzoru na to držao gard nešto lošije nego inače
                --lol, neznam sto drugo da kazem...

                -Mir je bio itekako skoncentriran, svjestan svoje kvalitete i po što je došao. Na kraju ga je vrlo lagano dokrajčio. Mudro se postavio i mudro dobio.
                --da, ta kvaliteta se nevjerojatno odrazila u rusenju i mirovoj borbi na podu? kao sto je mir govorio prije borbe da ce je zavrsiti na podu...a ovaj dio "vrlo lagano dokrajcio" mi je najdrazi...lol pa covik ga je u povlacenju prema nazad slucajno dovatija kolinom...

                i ti opet izvlaci iz konteksta, i mirko je bivsi prvak u prideu pa sta? jel on sad kvalitetan borac?
                i mir i mirko su kvalitetni borci, ja puca na to da mir nije pokaza K od kvalitete u ovoj borbi

                Idem ti na k.... zato što sam pametniji i uvijek te spustim?

                I da, opet si dokazao stupanj svoje inteligencije, ovom rečenicom : I "Mirko je bio prvak pridea." Sine, znaš li ti da je Mirko na zalasku karijere već duži vremenski period, a Mir na vrhuncu karijere trenutno, i svima je prijetnja po pojas UFC-a.


                A ovo izvlačiš stvari iz konteksta? WTF, na šta si ciljao tom rečenicom? Hahaha, kakav kreten. Odi na balet. Dobronamjeran savjet.
                uf što smo skromni....

                obuka si se u široke gaće....
                a ti svoju inteligenciju pokazujes vrijeđanjem, pojačaj malo te rečenice, ali bez vrijeđanja, jel to teško?
                ako je svima prijetnja po pojas ufc-a, koliko ljudi te pojaseve ima?

                Jedna osoba ima pojas, ali mnoge osobe su prijetnja za taj pojas, što se manifestira kroz jedan šriok krug konkurenata za isto. Tako da su si oni svi međusobno prijetnja. Kužiš, ili treba crtat?
                Originally posted by HeadacheR
                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Originally posted by DrHouse
                  Šta s tim ?
                  ma nista tolko o tvojoj ultimativnoj inteligenciji
                  Imam disleksiju

                  Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    Originally posted by ruky
                    Originally posted by DrHouse
                    Šta s tim ?
                    ma nista tolko o tvojoj ultimativnoj inteligenciji
                    Pa lijepo te pitam... ne kužim šta s tim ?? spojio si dva posta potpuno različitih tema.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      netriba meni crtat, trazim dlaku u jajetu vidis kako je to iritantno? to ti stalno radis
                      samo sto kad ti to napravis, onda su drugi glupi

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        Originally posted by CRombo

                        citat s jednog portala "- Koljenom sam reagirao instiniktivno. Probao sam ga rušiti, ali nisam to dobro radio, bio sam mu preblizu, znam na čemu trebam poraditi. U trećoj rundi sam bio frustriran jer nismo završili na podu, a toliko sam radio na tome. Počeo sam forsirati i dobio par udaraca, to je bila moja greška. Najzadovoljniji sam s pripremom za borbu, ne i sa samom izvedbom - rekao je još vruć.
                        Nakon sat vremena, tuširanja i masiranja, došao je na press konferenciju. Priznao je kako nije napao Cro Copa jer ga je iznimno respektirao."


                        to je posralo većinu toga što si napisa u prvom postu

                        Mir ga nije uspio srušit. Vau, big dil. Nije ga uspio srušit jer je horizont Mirkova psihofizičkog stanja bio orjentiran upravo prema obrambenom mehanizmu Mirova rušenja u parter. Mirko ništa nije pokazao, jednostavno se branio od rušenja. Jedino je na kraju krenuo na Mira koji je psihički jači od Mirka, i taj isti napad je rezultirao nokautom. Svatko respektira Filipovića, no samo po argumentu autoriteta, nikako po njegovim spektakularnim rekacijama i i borilačkoj inteligenciji i svemu ostalom u vidu tog sporta.
                        Kužiš, ja sam isto bio za Mirka, nemaš pojma koliko, ali budimo realni, najpametnija opcija mu je povlačenje iz profesionalnog sporta.
                        Originally posted by HeadacheR
                        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          neznam dal me je.... ili kaj ali ajde
                          prije mjesec dana ja sam napisao da se u zadnje vrijeme mirko bori jedino radi novaca (to je bilo prije nego je opce najavljena mirkova borba s mirom). na sto si ti meni odgovorio s mnogobrojnim uvredama. sada mjesec dana poslje ti pises kako je mirko usao u borbu samo radi novaca i da mu je novac jedini motiv, a kada sam ja to rekao drvljem i kamenjem po meni.
                          jel ti sad jasno zasto sam spojio sve te citate?
                          Imam disleksiju

                          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            Originally posted by ruky
                            neznam dal me je.... ili kaj ali ajde
                            prije mjesec dana ja sam napisao da se u zadnje vrijeme mirko bori jedino radi novaca (to je bilo prije nego je opce najavljena mirkova borba s mirom). na sto si ti meni odgovorio s mnogobrojnim uvredama. sada mjesec dana poslje ti pises kako je mirko usao u borbu samo radi novaca i da mu je novac jedini motiv, a kada sam ja to rekao drvljem i kamenjem po meni.
                            jel ti sad jasno zasto sam spojio sve te citate?
                            Pa trenutna Mirkova perspektiva pogleda na ovaj sport leži upravo u motivu novaca. To što sam ja napisao da je on dobar je potpuno nebitno, i nije u kontekstu ove teme. Mirko je dobar borac, da, ali prekretnica na ovaj nastavak karijere u ovom sportu je upravo novac. Mirko je dobar borac, nema šta. Rispektiram ga do neba zbog svega što je dosad napravio. Tvrdim da je i sad kadar ponoviti prošlost, no samo ako posloži neke kockice u glavi. Protiv Mira je u borbu ušao s prevelikom dozom straha...
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Originally posted by DrHouse
                              Originally posted by CRombo

                              citat s jednog portala "- Koljenom sam reagirao instiniktivno. Probao sam ga rušiti, ali nisam to dobro radio, bio sam mu preblizu, znam na čemu trebam poraditi. U trećoj rundi sam bio frustriran jer nismo završili na podu, a toliko sam radio na tome. Počeo sam forsirati i dobio par udaraca, to je bila moja greška. Najzadovoljniji sam s pripremom za borbu, ne i sa samom izvedbom - rekao je još vruć.
                              Nakon sat vremena, tuširanja i masiranja, došao je na press konferenciju. Priznao je kako nije napao Cro Copa jer ga je iznimno respektirao."


                              to je posralo većinu toga što si napisa u prvom postu

                              Mir ga nije uspio srušit. Vau, big dil. Nije ga uspio srušit jer je horizont Mirkova psihofizičkog stanja bio orjentiran upravo prema obrambenom mehanizmu Mirova rušenja u parter. Mirko ništa nije pokazao, jednostavno se branio od rušenja. Jedino je na kraju krenuo na Mira koji je psihički jači od Mirka, i taj isti napad je rezultirao nokautom. Svatko respektira Filipovića, no samo po argumentu autoriteta, nikako po njegovim spektakularnim rekacijama i i borilačkoj inteligenciji i svemu ostalom u vidu tog sporta.
                              Kužiš, ja sam isto bio za Mirka, nemaš pojma koliko, ali budimo realni, najpametnija opcija mu je povlačenje iz profesionalnog sporta.
                              o cemu ti baljezgas?
                              sto to mene briga?
                              ti si napisa kako je mir bija nadmocan ovo ono i ja sam ti jednostavno napisa sto je mir reka o tome.
                              tu prica zavrsava

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                a moj dr. house kao sto sam ti več rekao pojma nemas o ovom sportu..bolje da se uhvatiš koješ njeznijeg sporta (klizanje npr.)..
                                Zašto sam tako nabildan !??

                                Comment

                                Working...
                                X