Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    Originally posted by FEARiTseLF
    ima miljun streaming stranica ako kome ne radi ovo gore stavim ja
    ajmo mirko!!

    Jos mi je cudnija ponuda na Shougana 2,15 !!
    haha sto ima bit cudno, kad ga jones sklepi sa pola oktagona bit ce mu kvota 2,15

    edit : daj pojest ce ga mirko hahaahahaha
    unakazit ce ga laktovima.
    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      u kolko ce sati borba biti?
      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        ufc pocinje u ponoc...mirkova borba oko 5 otprilike...ovisi o prethodnim.

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          Sa Net.hr -a
          "Umro sam od smijeha kad sam čuo da je Cro Cop rekao da je jači od mene. Ja sam taj koji odlučuje kako će se borba razvijati. Budem li ga htio nokautirati, ostat ću na nogama. A budem li ga želio prisiliti na predaju, ići ćemo u parter", hrabri se Schaub

          Sinko majke ti je brutalno naj*ben! Smece americko bahato !!!!

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            volio bi da mirkec pobjedi al nekako sto se borba vise blizi imam filing da ce izgubiti i da necu vidjet nista novo...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              izgubit ce jer vise nije divljak ko i ovi sto su gladni slave
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                a sta rec vise
                penzija jebiga
                ajmo jones

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  a sta rec vise
                  penzija j...ga
                  ajmo jones
                  +1
                  Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    http://www.mmafv.com/2011/03/brendan-sc ... o-cop.html
                    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        Originally posted by nikos91
                        Originally posted by Ivan1993
                        19.3. 500kn spremnih za uplatu na njega protiv Schauba,daj Boze da koeficijent bude barem 1,80.Taman poslije imam za 2 kante wheya
                        Mozda dobije ,ali ce te kostati živaca gledat.
                        Kao sta sam rekao ako bude na schauba dobra kvota ide na njega 100 kn.
                        Arena

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          Šteta, nije ni trebao prelaziti u UFC...
                          "Neuspjeh nije opcija."

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            ma nema on vise sta trazit u ovom sportu,ovi su decki pregladni pobjede...jos jednom mirko je nabrijao pola kugle zemaljske na svoj "povratnicku" borbu i opet nista nije napravio,amer je po meni bio cijelo vrijeme dominantan...mirku kapa do poda,obozavao sam gledat njegove borbe al ovo je kraj za njega UFC-u barem je tako dana white rekao...al nije samo on i drugi borci iz njegovih dana gube,fedor i minotaur za primjer...velasquez je razbio minutarura brutalno...a ubrzo ce i fedor u penziju cini mi se,uvijek mi je gust pogledat mirkove borbe iz pridea al to je to...
                            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Originally posted by marink
                              ma nema on vise sta trazit u ovom sportu,ovi su decki pregladni pobjede...jos jednom mirko je nabrijao pola kugle zemaljske na svoj "povratnicku" borbu i opet nista nije napravio,amer je po meni bio cijelo vrijeme dominantan...mirku kapa do poda,obozavao sam gledat njegove borbe al ovo je kraj za njega UFC-u barem je tako dana white rekao...al nije samo on i drugi borci iz njegovih dana gube,fedor i minotaur za primjer...velasquez je razbio minutarura brutalno...a ubrzo ce i fedor u penziju cini mi se,uvijek mi je gust pogledat mirkove borbe iz pridea al to je to...
                              u potpunosti se slazem s tobom,puno bi bolje bilo da je oso jos prije ufc-a u penziju...ovako imam osjecaj da je tamo samo radi para i sto bi on reko nije dovoljno gladan!

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                razocaranje i tuga, jos mi je i listic pao ...morat cu se iskalit zestokim treningom
                                Ma sve je to ok, ali ja sam protiv toga i ne mogu si pomoći. Znam jednog lika koji je uzimao proteine i za par mjeseci se ful nabildao. No, problem je što je dobio toliko velike sise da to izgleda ful gadno. Možda je on još nešto uzimao, tko će ga znati.

                                Comment

                                Working...
                                X