Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    Definitivno jedan od najboljih boraca IKADA, ali trebao se povuc prije ovih zadnjih par poraza... Dolazi mlada generacija novih boraca sa sasvim drugacijim stilom, tehnikama i svim ostalim. Ocito je da svi borci njegovog kalibra pocinju lagano padati. Svaka ti cast Mirko, ali sada je dosta...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      Originally posted by Aronnax
      Definitivno jedan od najboljih boraca IKADA, ali trebao se povuc prije ovih zadnjih par poraza... Dolazi mlada generacija novih boraca sa sasvim drugacijim stilom, tehnikama i svim ostalim. Ocito je da svi borci njegovog kalibra pocinju lagano padati. Svaka ti cast Mirko, ali sada je dosta...
      Definitivno!
      Let's bring it!

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        Originally posted by Aronnax
        Definitivno jedan od najboljih boraca IKADA, ali trebao se povuc prije ovih zadnjih par poraza... Dolazi mlada generacija novih boraca sa sasvim drugacijim stilom, tehnikama i svim ostalim. Ocito je da svi borci njegovog kalibra pocinju lagano padati. Svaka ti cast Mirko, ali sada je dosta...
        Ovo mi nije nikada bilo jasno kada ljudi krenu držati prodike kada se tko treba povuči.


        Čovjek je profesionalni borac. Ring je njegov život, njegov poziv. Kao što je netko arhitekt, tako je Mirko borac. I zašto bi se povlačio ako uživa u poslu kojeg radi? Ako se namjerava boriti do 60e godine, odluka je isključivo na njemu, a ne na nama.

        Mirko je definitivno u padu forme, i šišaju ga mnogi borci danas, no ako mu se i dalje bori- neka se bori.

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          Originally posted by erotika
          Originally posted by Aronnax
          Definitivno jedan od najboljih boraca IKADA, ali trebao se povuc prije ovih zadnjih par poraza... Dolazi mlada generacija novih boraca sa sasvim drugacijim stilom, tehnikama i svim ostalim. Ocito je da svi borci njegovog kalibra pocinju lagano padati. Svaka ti cast Mirko, ali sada je dosta...
          Ovo mi nije nikada bilo jasno kada ljudi krenu držati prodike kada se tko treba povuči.


          Čovjek je profesionalni borac. Ring je njegov život, njegov poziv. Kao što je netko arhitekt, tako je Mirko borac. I zašto bi se povlačio ako uživa u poslu kojeg radi? Ako se namjerava boriti do 60e godine, odluka je isključivo na njemu, a ne na nama.

          Mirko je definitivno u padu forme, i šišaju ga mnogi borci danas, no ako mu se i dalje bori- neka se bori.
          :handgestures-thumbupleft:
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Originally posted by erotika
            Originally posted by Aronnax
            Definitivno jedan od najboljih boraca IKADA, ali trebao se povuc prije ovih zadnjih par poraza... Dolazi mlada generacija novih boraca sa sasvim drugacijim stilom, tehnikama i svim ostalim. Ocito je da svi borci njegovog kalibra pocinju lagano padati. Svaka ti cast Mirko, ali sada je dosta...
            Ovo mi nije nikada bilo jasno kada ljudi krenu držati prodike kada se tko treba povuči.


            Čovjek je profesionalni borac. Ring je njegov život, njegov poziv. Kao što je netko arhitekt, tako je Mirko borac. I zašto bi se povlačio ako uživa u poslu kojeg radi? Ako se namjerava boriti do 60e godine, odluka je isključivo na njemu, a ne na nama.

            Mirko je definitivno u padu forme, i šišaju ga mnogi borci danas, no ako mu se i dalje bori- neka se bori.
            Ako je mogao zavrsit karijeru na vrhuncu, zasto da sada uprlja statistike i umanji si slavu? Sada ce ti doc puno ljudi i rec, ma tko je taj "Cro Cop", gle kako ga razbacavaju po ringu, lik nema pojma! Pa jel' dobio otkaz iz UFCa? Ocito nisam jedini koji mislim tako? Ako se voli borit, to cijenim, neka se bori sa prijateljima itd, nemora ic u UFC. Ok, jedini razlog su novci, masa para koje dobije po mecu. Ako su mu potrebne, neka ide, tko mu smeta, ali ocito mu je vrijeme proslo. Da se razumijemo, ja nemam nista protiv Mirka, dapace, obozavam ga, ali eto to je samo moje misljenje.
            I kada si vec usporedio, svako zanimanje ima odredjeni vijek trajanja. U nekim zanimanjima mozes raditi do 65, ali recimo, tko radi sa radioaktivnim tvarima, moze raditi do 4 godine isti posao, kasnije je gotovo. Tako i mnogi sportovi, mozes biti pro do nekih godina, onda je gotovo... Zasto nebi sa 60 godina onda vozili F1 ili igrali u NBA? Pa vole to, ne?
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              Meni samo nije jasno na osnovu čega oni njega jos drže u UFC? Inače neko ko izgubi 2-3 borbe za redom moze ostat pod ugovorom ukoliko pruža atraktivne mečeve. A Mirko? Šta on daje u ringu?? Aposlutno nista. Ja bi ga volio gledat još par godina u ringu, al nikako UFC. Ovako veliki borac je sebi dozvolio da se tretira kao dvorska luda, žalosno.
              Let's bring it!

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                Originally posted by Aronnax
                Originally posted by erotika
                Ako je mogao zavrsit karijeru na vrhuncu, zasto da sada uprlja statistike i umanji si slavu? Sada ce ti doc puno ljudi i rec, ma tko je taj "Cro Cop", gle kako ga razbacavaju po ringu, lik nema pojma! Pa jel' dobio otkaz iz UFCa? Ocito nisam jedini koji mislim tako? Ako se voli borit, to cijenim, neka se bori sa prijateljima itd, nemora ic u UFC. Ok, jedini razlog su novci, masa para koje dobije po mecu. Ako su mu potrebne, neka ide, tko mu smeta, ali ocito mu je vrijeme proslo. Da se razumijemo, ja nemam nista protiv Mirka, dapace, obozavam ga, ali eto to je samo moje misljenje.
                I kada si vec usporedio, svako zanimanje ima odredjeni vijek trajanja. U nekim zanimanjima mozes raditi do 65, ali recimo, tko radi sa radioaktivnim tvarima, moze raditi do 4 godine isti posao, kasnije je gotovo. Tako i mnogi sportovi, mozes biti pro do nekih godina, onda je gotovo... Zasto nebi sa 60 godina onda vozili F1 ili igrali u NBA? Pa vole to, ne?
                Razumijem ja što ti govoriš, ali opet- on se prvenstveno bori zbog sebe. Motivi mu mogu biti razno razni- novci, samodokazivanje, slava... A tko smo mi da mu govorimo kada da se povuče? Čovjek je u individualnom sportu, nastupa prije svega pod svojim imenom i prezimenom, ne koči baš nikoga, niti ikome stoji na putu. Ako smatra da ima još za ponuditi ovom sportu- ja ga podržavam.

                Slažem se da svako zanimanje ima svoj neki objektivni vijek trajanja. No, ako se pojavi osoba od 60 godina koja vozi formulu brže od Schumachera, zar misliš da ga nebi angažirali neki timovi? Problem tih "odlazaka na vrhuncu" je isključivo publicitet. Postoje na tisuće i tisuće boraca i sportaša od 40+ godina koji se i dalje aktivno bore i trude, i misle da mogu napredovati, a da baš nitko za njih ne zna. Kako njemu pristupiti? Kako njemu reći: "čuj stari, gotovo je, povuci se", a on si u glavi mota film i razmišlja o sutrašnjem treningu.

                Neka svatko radi što voli i kako misli da je najbolje.

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Originally posted by Mashinerija
                  Meni samo nije jasno na osnovu čega oni njega jos drže u UFC? Inače neko ko izgubi 2-3 borbe za redom moze ostat pod ugovorom ukoliko pruža atraktivne mečeve. A Mirko? Šta on daje u ringu?? Aposlutno nista. Ja bi ga volio gledat još par godina u ringu, al nikako UFC. Ovako veliki borac je sebi dozvolio da se tretira kao dvorska luda, žalosno.
                  Dobio je pedalu iz UFC-a nakon zadnjeg meča. Dana White je to objavio ni manje ni više nego na Twiteru .

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    http://gol.hr/clanak/rubrika/mma/ufc-pr ... gende.html
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      Originally posted by kelly
                      http://gol.hr/clanak/rubrika/mma/ufc-priredzuje-mirkov-oprostaj-protiv-legende.html
                      Bilo bi super da se oprosti pobjedom.
                      "Neuspjeh nije opcija."

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        Originally posted by Bulldog
                        Originally posted by kelly
                        http://gol.hr/clanak/rubrika/mma/ufc-priredzuje-mirkov-oprostaj-protiv-legende.html
                        Bilo bi super da se oprosti pobjedom.
                        Pa normalno da će se oprostit sa pobjedom jer će sve bit unaprijed isplanirano i namješteno.
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          Originally posted by sthooligan
                          Originally posted by Bulldog
                          Originally posted by kelly
                          http://gol.hr/clanak/rubrika/mma/ufc-priredzuje-mirkov-oprostaj-protiv-legende.html
                          Bilo bi super da se oprosti pobjedom.
                          Pa normalno da će se oprostit sa pobjedom jer će sve bit unaprijed isplanirano i namješteno.
                          i ja sam siguran u to, starom couture-u trebaju pare, mirko će mu šušnut sto maraka i ovaj će past ko pokošen
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            i šta ako opet izgubi, onda će se opet opraštat s ''pobjedom''

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Ma mirku treba malo steroida.

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                Originally posted by SwerOG
                                Ma mirku treba malo steroida.
                                šta da poveća malo dozu, a?
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X