Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    Ima li kakav link za Mirkovu borbu?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      na MAX Tv su ukinuli Fight Channel, ima ovdje prijenos: http://www.fcworld.tv ali košta 7 eura....
      pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        Originally posted by kelly View Post
        Ima li kakav link za Mirkovu borbu?
        http://live.drakulastream.eu/players...ing-46021.html

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          ma ne znam ne raii....myp2p je ok i radi...odi pod other sports i onda izaderi borbu ...iskljuci reklame koje su preko prenosta i to je to http://myp2p.sx/boxing/la16407a-ufc-...-vs-cro-cop-ii
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Evo vam HD

            http://www.101livesportsvideos.com/v...-vs-cro-cop-2/
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              Originally posted by Toorop View Post
              To care.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                Čestitke Mirku na veličanstvenoj trećoj rundi i pobjedi.
                Nakon prve dvije sam se malo prepao u ishod ali super je završilo.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Bolji je on od Gonzage uvijek bio, ali jbg godine nas sve stižu.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      Originally posted by kelly View Post
                      Bolji je on od Gonzage uvijek bio, ali jbg godine nas sve stižu.
                      ko bi reko da je prošlo 8 godina već...

                      inače Mirkov pad je počeo kada se bespotrebno počeo kemijat.
                      izgubio je strašno na brzini i eksplozivnosti i postao je izloženiji udarcima koje nikada nije dobro primao. jedan malo jači udarac u glavu i on je gotov. to karakterizira sve njegove poraze.
                      tek sada kada je izgubio nešto kila izgleda dobro. bolje nego prije 8 godina.
                      da je u UFC ušao u heavy weight a ne u super heavy weight bio bi prvak.
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        Originally posted by kingpin View Post
                        ko bi reko da je prošlo 8 godina već...

                        inače Mirkov pad je počeo kada se bespotrebno počeo kemijat.
                        izgubio je strašno na brzini i eksplozivnosti i postao je izloženiji udarcima koje nikada nije dobro primao. jedan malo jači udarac u glavu i on je gotov. to karakterizira sve njegove poraze.
                        tek sada kada je izgubio nešto kila izgleda dobro. bolje nego prije 8 godina.
                        da je u UFC ušao u heavy weight a ne u super heavy weight bio bi prvak.
                        pametan decko....u ufc-u nema superheavy....nego heavy i light heavy
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          Originally posted by kingpin View Post
                          inače Mirkov pad je počeo kada se bespotrebno počeo kemijat.
                          Mislim da ne misliš dobro...ustvari siguran sam.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            kemijanje nemoze odmoci brzini i eksplozivnoscu ako imas eksplozivne trneinge, a on ih sigurno ima.

                            ono sto bi on trebao je poceti bacati udarce. neznam kako ga stipe kao odlican boksac nije tome naucio..pa bacaj prednje driekte probavaj nesto. on je trebo pokazati dominiranje u stand up-u a pokazao je nista nazalost, imao je mozda 5 pokusaja prednjeg direkta, znaci samo trzaj, pokret od 5 cm..
                            meni je zalosno bilo gledati ovo jucer kao mirkov fan..
                            godine ga stizu svakako ali siguran sam da on moze bacati udarce i nanjeti stetu al nesto mu sa psihom ne valja..vidi druge "matorce" npr andersona silvu 2 god mladeg od mirka..ili bilo kog drugog..previse cekanja i okljevanja konstantno u mirkovim brobama unazad par god..
                            i malo me nerivra kad mirko daje interviju da se drugi truju steriodima a on ne..blahh bolje suti nego da govoris da si antural, a nisi naravno..

                            po zadnjih 20 sec meca se vidi da mirko to jos uvijek ima i moze..steta da to ne pokaze odmah nego tek kada ga netko napadnei stisne..

                            desit ce mu neki borac koji ce bacat krosee ko zadnji amater i ruzno ce nakautirat mirka..
                            Last edited by staragarda; 12-04-15, 15:55.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Garda je u pravu za eksplozivnost na roidsima.. Oveerem je takav primjer
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment

                              Working...
                              X