Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    http://www.spike.com/shows/k-1/live
    I know i can be what i wanna be,
    if i work hard at it,
    i'll be where i wanna be
    i know i can, i know i can <3

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      ima i na OBN-u

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        Originally posted by Slavonka23 View Post
        Hvala.......
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          Originally posted by WTF View Post
          35 kuna za oyo.hr nije puno, platis preko moba da ti skine s racuna i jos mjesec dana bar imas hrpu filmova u videoteci....

          CRO COP vs.
          RANDY BLAKE

          Izmjena rasporeda: prijenos počinje u 12:30.
          Jel možeš gledati da ne uzmeš ovih 7 dana?
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Originally posted by kelly View Post
            Jel možeš gledati da ne uzmeš ovih 7 dana?
            Nemam pojma, ja sam to uzeo prije par mjeseci i nekidan kad je bila utakmica Barca-Real, jer sam morao zeni negdje osigurati fakin Larin izbor i Masterchef da bi moja fina guza mogla na tv-u utakmicu gledati.
            Pa tako reklamiraju, meni nije dalo probno jer sam vec probao hehe, regaj se pa javi

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              Mirko je bio malo bolji i zasluženo je pobijedio.
              Ne sviđa mi se kod njega što se previše pozdravlja i grli sa protivnicima za vrijeme borbe, samo sam čekao kad će dobiti jedan ovakav udarac iz toga grljenja...
              Ima sreće što je to bilo na kraju treće runde jer ga je ovaj udarac dobro uzdrmao, da je to bilo u prvoj rundi ovaj bi ga dobio do kraja.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                Pa crnjo je zbog tog udarca trebao biti diskvalificiran, a trebalo bi ga i kazniti zbog nesportskog ponašanja.

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  jeli dobia mirko ???

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    Originally posted by Ant0ni0 View Post
                    Pa crnjo je zbog tog udarca trebao biti diskvalificiran, a trebalo bi ga i kazniti zbog nesportskog ponašanja.
                    Crnjo je triba bit diskvalificiran odma jer je napustija plantažu pamuka i doša u japan odradit meč

                    Šala mala, al crnji se prigovorit nemože. Isina, može se reć da je to manjak fair playa, al nemože ni mirko svaki meč čestitavat, grlit se i rukovat usrid runde sa protivnikon. Zaslužen direkt u nos, nema šta.

                    Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
                    jeli dobia mirko ???
                    Je dobia je na bodove.
                    Kad ni nemože drugačije, 2 puta je potegnija kick nogon a 60 % borbe je bilo maženje i grljenje. Al dobija je, nzn kako misli za prvaka ovako.

                    Nzn jel iko od vas gleda francuza i rumunja meč prije mirka. Ko je gleda, zna da ne triban ništa više govorit
                    Skupa 200 kila imaju a mlatit se nisu stali 3 runde. To je meč a ne ovo.
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      Originally posted by kelly View Post
                      Mirko je bio malo bolji i zasluženo je pobijedio.
                      Ne sviđa mi se kod njega što se previše pozdravlja i grli sa protivnicima za vrijeme borbe, samo sam čekao kad će dobiti jedan ovakav udarac iz toga grljenja...
                      Ima sreće što je to bilo na kraju treće runde jer ga je ovaj udarac dobro uzdrmao, da je to bilo u prvoj rundi ovaj bi ga dobio do kraja.
                      Slažem se.
                      Iako se onaj udarac koji je primio nije trebao bodovati.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        borba vise manje dobra....meni se cini da nije isa punon snagon protiv ovoga,,, slab je randy ima24 pobjede ali protivni nula

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          nezz, mirko mi djeluje umorno- mozda zbog toga sto je randy zelio vise klinca nego mirko.
                          mislim da mirko ima par kila viska pa se prebrzo trosi
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            Originally posted by Archiv3r View Post
                            nezz, mirko mi djeluje umorno- mozda zbog toga sto je randy zelio vise klinca nego mirko.
                            mislim da mirko ima par kila viska pa se prebrzo trosi
                            Nije umoran nego trom, 109 kg na visinu 185 je previše mase, njemu je najbolje biti na cca 100 kg.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Crnac je ima 96 kila a mirko 109, tako da nije to baš mala razlika.
                              Mirkec je u najboljin danima ima 103-104, sa ovih 110 malo je trom. Fali eksplozivnosti, al ne fali godina.

                              Nek odradi ovaj turnir, dokle stigne i nek se odmori dobro. Dosta je napravia u svojoj karijeri, vrime je da se povuče, a ne da radi "Cro Cop Final Fight" u nastavcima.
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                ne znam odkud ti info ali mirko je u mecu imao 105 kg a ovaj drugi 106,isto on nije crnac nego bijelac,mirkov zadnji protivnik

                                Comment

                                Working...
                                X