Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: UFC - MMA

    ja mislim da ga nije podcijenio nego da je napravio gresku koju je ovaj fantasticno iskoristio . pa to se svima moglo desiti. u ovakvim borbama se i najmanja greska kaznjava od strane protivnika
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • #77
      Re: UFC - MMA

      Fedor je odlično krenuo,agresivno ko i uvijek samo kaj ga je to malo koštalo,meni se čini da je mislio da je Werdum dovoljno u knock-downu nakon mini serije u frulu i da neče imat snage suprostavit mu se na parteru pa ga je htio odma finiširat.Iskreno,mislim da bi ga Fedor u 10 idučih borbi svaki put rastavio.Jebiga,trenutak nepažnje,nešto slično se dogodilo Mirku sa Minotaurom

      Comment


      • #78
        Re: UFC - MMA

        zanimalo bi me jel ko zna ima li koji ufc klub u splitu,ako ima.I'm there XD
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #79
          Re: UFC - MMA

          Originally posted by igor
          Čista neopreznost...
          Fedor se več u 10-oj sec. pokazo boljim borcem!
          Nema tu bolji-losiji ili pobjedis ili izgubis!

          Uvjek mozemo dalje raspravljati zasto je do toga doslo pa u korist Fedora reci da je agresivnije krenuo, ali greskom izgubio, a u korist Werduma reci da je Fedoru "bacio" navlakusu za parter i tako citavi mec odradio tocno onako kako je planirao...ali sve su to nagadjanja tako da samo njih dvojica znaju sto se zapravo desilo.

          Nije ni bitno, povjest pamti pobjednike, a ovaj put je to Werdum koji ce definitivno ovom pobjedom uci u legendu (bez obzira na svoj prethodni/buduci score)

          Comment


          • #80
            Re: UFC - MMA

            http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ ... ojasa.html

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #81
              Re: UFC - MMA

              Na istom eventu se ponovno bori nas Goran Reljic tako da cemo imati za koga navijati

              Glavna borba veceri ce biti vrlo interesantna. Nebih htio prognozirati, ali potajno se nadam da ce Carwin izaci kao pobjednik

              Comment


              • #82
                Re: UFC - MMA

                Originally posted by MATRIX
                Na istom eventu se ponovno bori nas Goran Reljic tako da cemo imati za koga navijati

                Glavna borba veceri ce biti vrlo interesantna. Nebih htio prognozirati, ali potajno se nadam da ce Carwin izaci kao pobjednik
                Sumnjam da ce Carwin izaci ko pobjednik,...

                Comment


                • #83
                  Re: UFC - MMA

                  Pa i zadnji puta su sumnjali da ce izici kao pobjednik, pa ipak je

                  Uostalom, taj sport je toliko nepredvidiv ako nista onda zbog ogromne mogucnosti lucky puncha, da je jako tesko reci tko bi mogao dobiti. Samo kazem da znam za koga cu ja navijati

                  Comment


                  • #84
                    Re: UFC - MMA

                    Lesnar će ga zgazit.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #85
                      Re: UFC - MMA

                      Originally posted by DrHouse
                      Lesnar će ga zgazit.
                      Po cemu to zakljucujes?

                      Gledao sam neki dan snimke treninga Lesnara sad u pripremama i djeluje vrlo sporo i trapavo. Ako je za vjerovati statistikama na wikipediji o kilazi i visini oba borca, zbilja su tu negdje, s time da je Carwin daleko eksplozivniji. Pogledajte sve Carwinove borbe pa ce biti malo jasnije na sto sam mislio.

                      Neznam zasto svi toliko Lesnara favoriziraju opcenito po forumima. Netreba zaboraviti da je donedavno bolovao od teske bolesti sto mu sigurno nije plus, kao ni cinjenica da se zbog bolesti duze vrijeme nije borio niti je mogao trenirati (sparirati). A u mma svijetu ne trenirati (sparirati) mjesec-dva dok tvoj protivnik to cini, je ogroman minus a kamoli duze.

                      No dobro, pricekajmo vikend .

                      Comment


                      • #86
                        Re: UFC - MMA

                        Lesner je dosta bahat ali ipak navijam za njega! Brz je ko zmija i to mi se sviđa kod njega, nikad ne odustaje i uvjek prvi napada!
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #87
                          Re: UFC - MMA

                          Moj glas ide za Carwina. Cisto zbog Lesnarove bahatosti.
                          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                          Comment


                          • #88
                            Re: UFC - MMA

                            Originally posted by MATRIX
                            Originally posted by DrHouse
                            Lesnar će ga zgazit.
                            Po cemu to zakljucujes?

                            Gledao sam neki dan snimke treninga Lesnara sad u pripremama i djeluje vrlo sporo i trapavo. Ako je za vjerovati statistikama na wikipediji o kilazi i visini oba borca, zbilja su tu negdje, s time da je Carwin daleko eksplozivniji. Pogledajte sve Carwinove borbe pa ce biti malo jasnije na sto sam mislio.

                            Neznam zasto svi toliko Lesnara favoriziraju opcenito po forumima. Netreba zaboraviti da je donedavno bolovao od teske bolesti sto mu sigurno nije plus, kao ni cinjenica da se zbog bolesti duze vrijeme nije borio niti je mogao trenirati (sparirati). A u mma svijetu ne trenirati (sparirati) mjesec-dva dok tvoj protivnik to cini, je ogroman minus a kamoli duze.

                            No dobro, pricekajmo vikend .
                            Jednostavno ima pobjednički mentalitet na zavidnoj razini. Možda malo je bahat, ali to samo govori kako ne respektira niti jednog borca, u njegovoj glavi je Brock uvijek na pobjedničkom postolju i zato i je prvak. Jak je u glavi. Ne znam baš da Carwin ima velike šanse protiv njega. Jedva čekam borbu, prava poslastica.
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • #89
                              Re: UFC - MMA

                              http://vodpod.com/watch/3937289-ufc-116-countdown

                              Comment


                              • #90
                                Re: UFC - MMA

                                Originally posted by Vladebisi
                                http://vodpod.com/watch/3937289-ufc-116-countdown
                                +1

                                Ty.
                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X