Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako vježbati za napraviti špagu - za visoke nožne udarce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pitanje u vezi kickboxa

    svakodnevna istezanja do maximuma. znaci mora boljeti ali prije obavezno adekvatno zagrijavanje jer bi inace moglo doc do ozljede. nema neke mudrosti. u roku od par mjeseci usudio bi se rec da svako moze napraviti spagu cak i one van dam *****rije
    Imam disleksiju

    Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

    Comment


    • #32
      Re: Pitanje u vezi kickboxa

      Originally posted by ruky
      svakodnevna istezanja do maximuma. znaci mora boljeti ali prije obavezno adekvatno zagrijavanje jer bi inace moglo doc do ozljede. nema neke mudrosti. u roku od par mjeseci usudio bi se rec da svako moze napraviti spagu cak i one van dam piz.....e
      ok, hvala, jer istegnem se nakon treninga kolko-tolko, samo misicne skupine koje sam vjezbo, onda od sutra krecem sa full body istezanjem
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #33
        Re: Pitanje u vezi kickboxa

        ali prije istezanja obavezno kvalitetno zagrijavanje. znaci kada iz majce mozes cijediti znoj znas da si dovoljno zagrijan

        Imam disleksiju

        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

        Comment


        • #34
          Re: Pitanje u vezi kickboxa

          Istezi sve dijelove tijela pogotovo noge do maksimuma, tako se zadrzi oko 20 - 40 sekundi u svakoj poziciji i svaki put pokusavaj sve vise i vise se istegnuti. Istezi se pravilno tj. pokusavaj ici prema nogama vise prsima nego glavom i najvaznije budi dobro ugrijan prije istezanja jer inace moze doci do ozljede.
          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

          Comment


          • #35
            kako uradit spagu

            Zdravo svima!!!Moje pitanje je koliko i koje vjezbe za istezanje treba raditi da bi se mogla uraditi muska spaga,i koliko vremenski treba da bi se postigao vidni napredak.

            Comment


            • #36
              Re: Kako vježbati za napraviti špagu - za visoke nožne udarce

              a jel ima neko odgovor za razgibat kukove jeli ključno isto rastezanje i ja se vračam kickobxu pa

              Comment


              • #37
                Re: Kako vježbati za napraviti špagu - za visoke nožne udarce

                Svaki dan dobro zagriješ noge, obučeš vunene čarape što ti je isplela baka, staneš na parket i spustiš se u špagu.. Bitno je opustiti noge kao da nisu tvoje i gurat u granici izdržive boli i tu zadržat 60 sec. Tako tri puta i to je to. Nakon 3 mjeseca špaga ide iz zaebancije.

                Ako neide tako probaj Čarli prosut po parketu i lagano na njemu špagu radit....ideš dolje htio nehtio!

                Comment

                Working...
                X