Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strikeforce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Strikeforce

    Naravno da nije...

    Comment


    • #92
      Re: Strikeforce

      Originally posted by Boban
      Originally posted by Mauro9
      Mirko je prije išao jer je bio netko i nešto TADA, on je i dalje netko i nešto, ali tada je mogao parirati bilo kome, a danas nemože te ide zbog love )
      uvijek je išao zbog novca.


      Nemoj se molim te ljutit ali ovo je stvarno nepromisljena izjava,nisi fer

      Comment


      • #93
        Re: Strikeforce

        Na sljedecem UFC-u ako kvote bude na Schauba vise od 1,85 stavljam 100 kn na njega.
        Mirko ce opet podbaciti jednostavno je izgubio vatru u sebi kao sta i svi izgube.
        A ovo da je izasao za novcem normalno da je isao,ali je isao POBJEDITI sad ide samo u ring uzet pare i malo trčkarat po njemu spusit sto manje batina i dignit pare.
        Arena

        Comment


        • #94
          Re: Strikeforce

          Originally posted by nikos91
          Na sljedecem UFC-u ako kvote bude na Schauba vise od 1,85 stavljam 100 kn na njega.
          Mirko ce opet podbaciti jednostavno je izgubio vatru u sebi kao sta i svi izgube.
          A ovo da je izasao za novcem normalno da je isao,ali je isao POBJEDITI sad ide samo u ring uzet pare i malo trčkarat po njemu spusit sto manje batina i dignit pare.
          A vidis ja imam 500kn spremnih na Mirka

          netko od nas dvoje ce izbubit!

          Comment


          • #95
            Re: Strikeforce

            Originally posted by Ivan1993
            Originally posted by Boban
            Originally posted by Mauro9
            Mirko je prije išao jer je bio netko i nešto TADA, on je i dalje netko i nešto, ali tada je mogao parirati bilo kome, a danas nemože te ide zbog love )
            uvijek je išao zbog novca.


            Nemoj se molim te ljutit ali ovo je stvarno nepromisljena izjava,nisi fer

            Prije mu je isključivi motiv bio prestiž pa onda novac....a sad mu je isključivi motiv novac.
            Njega nitko ne može poniziti u ringu,poraz kao poraz nikome nije drag, ali ne bori se on za nas hrvate nego za sebe prvo a onda za sve nas,,,,a on može za 10 min borbe zaradi 500 000 dolara i tako osigurat egzistenciju svojim unucima da ne prolaze ono što je on...i ja bi na njegovu mjestu isto postupio...
            Zašto se Bišćan i ostale ekipa vraća na kraju karijere u Dinamo, sigurno iz ljubavi najmanje, došao je unovčit ovo malo vremena igračkog što mu ostaje.
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #96
              Re: Strikeforce

              evo da puno ne trkaljamo ko ima volje naka pogleda. tu mirko spominje svoje lose borbe, razloge svoje neaktivnosti u kavezu, novce, motiv uglavnom prica o svemu oko cega se mi tu prepiremo
              Imam disleksiju

              Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

              Comment


              • #97
                Re: Strikeforce

                To da se u zadnje vrijeme bori radi novca je istina,hebiga zna da mu se blizi kraj i zeli to sta vise unovcit , ako on ode vise nemam koga gledat osim ona dva,reljic i pokrajac al oni su mi bzvz,nemislim kao borci nego osobno,Mirko je nesto POSEBNO!

                Comment


                • #98
                  Re: Strikeforce

                  Originally posted by ruky
                  evo da puno ne trkaljamo ko ima volje naka pogleda. tu mirko spominje svoje lose borbe, razloge svoje neaktivnosti u kavezu, novce, motiv uglavnom prica o svemu oko cega se mi tu prepiremo
                  Ja sam sve dijelove gleda,zanimljiv intervju,isplati se pogledat

                  Comment

                  Working...
                  X