Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tražim opremu za vježbanje - dodatak za šipku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

    Originally posted by IgyBoy View Post
    To ti je ovo:

    http://www.foerch.hr/product.aspx?p=...1-1b4bde9318c1

    odes u najblizu trgovinu sanitarnim materijalom ili trgovinu opremom za grijanje/hladjenje i trazis toplinsku izolaciju za cijevi centralnog.
    Bauhaus,baumax i sl. mi padaju na pamet.
    To imaju kod mene u teretani na olimpijskoj i na još jednoj običnoj šipci i odlično je

    Comment


    • #17
      Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

      Moj rekvizit je uredno stigao i to za deset dana, ostala sam šokirana da je stigao tako brzo. Još ga nisam uspjela isprobati i ne znam dal ću ga skoro smjeti koristiti... Lijepo sam odlučila ponovno krenuti u teretanu i eto preokreta, saznala sam da sam trudna, hahhha... Sad se moram informirati koje vježbe smijem raditi jer imam namjeru biti vitalna trudnica! Pozdrav svima od "debele"!

      Comment


      • #18
        Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

        Čestitam!

        Comment


        • #19
          Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

          Originally posted by lauraivazzi View Post
          Moj rekvizit je uredno stigao i to za deset dana, ostala sam šokirana da je stigao tako brzo. Još ga nisam uspjela isprobati i ne znam dal ću ga skoro smjeti koristiti... Lijepo sam odlučila ponovno krenuti u teretanu i eto preokreta, saznala sam da sam trudna, hahhha... Sad se moram informirati koje vježbe smijem raditi jer imam namjeru biti vitalna trudnica! Pozdrav svima od "debele"!
          Čestitam trudnice!

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

            Čestitam.
            Ja ti preporučam šetnje. Iskreno nisam u potpunosti upoznat ali postoji i neki tečaj vježbanja za trudinice.
            Iako iskreno kad moja žena bude trudana neće radit ništa osim šetnje bilo u prirodi ili na traci za trčanje tj. šetanje.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #21
              Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

              Hvala svima! Vježbanje nije preporučljivo onima koji nikada nisu vježbale i čije tijelo nije naviklo na fizičku aktivnost. Ako je s trudnoćom sve u redu, smije se vježbati doslovce do zanjeg dana. Naravno, laganini. Što je tijelo u boljem stanju, to će žena biti spremnija na porod. Iako se ja nadam carskom, hahahah... Od kada sam saznala da sam trudna, još više sam se posvetila zdravoj prehrani i fizičkoj aktivnosti. Nemam namjeru biti hrpa špeka u trudnoći. Gladna sam svaka tri sata, nevjerojatno kako se organizam pobrinuo za konstantan priljev hranjivih tvari. Jedem jako male porcije. Izbacila sam apsolutno svaki oblik nezdravog šećera i masti. Tak da ne priznam one priče kak trudnice šoraju hormoni pa moraju jesti slatko i svakakve gluposti. Hvata te glad, ali možeš birati što ćeš unijeti u organizam. Odoh sad na jedan laganini trening! Pozdrav svima!

              Comment


              • #22
                Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                Originally posted by lauraivazzi View Post
                Hvala svima! Vježbanje nije preporučljivo onima koji nikada nisu vježbale i čije tijelo nije naviklo na fizičku aktivnost. Ako je s trudnoćom sve u redu, smije se vježbati doslovce do zanjeg dana. Naravno, laganini. Što je tijelo u boljem stanju, to će žena biti spremnija na porod. Iako se ja nadam carskom, hahahah... Od kada sam saznala da sam trudna, još više sam se posvetila zdravoj prehrani i fizičkoj aktivnosti. Nemam namjeru biti hrpa špeka u trudnoći. Gladna sam svaka tri sata, nevjerojatno kako se organizam pobrinuo za konstantan priljev hranjivih tvari. Jedem jako male porcije. Izbacila sam apsolutno svaki oblik nezdravog šećera i masti. Tak da ne priznam one priče kak trudnice šoraju hormoni pa moraju jesti slatko i svakakve gluposti. Hvata te glad, ali možeš birati što ćeš unijeti u organizam. Odoh sad na jedan laganini trening! Pozdrav svima!
                Tako treba...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X