Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

    evo imam jedan problem...kupio sam pulsmetar cns-sw 5(skoro pa isti je ko sw 1)...ona traka mi povremeno neradi...odnosno dali treba biti suha kada se stavlja na kožu ili je ipak treba malo navlažiti da bolje očitava...hvala.

    Comment


    • #47
      Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

      Što je vlažnija to bolje očitava.
      Suha uopće ne radi. Sve piše u uputama.

      Comment


      • #48
        Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

        e to me zanimalo...to sam i mislio....ugl puno hvala ....makar to nisam mogao nači u uputama.....

        Comment


        • #49
          Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

          Ljudi, el ima tko sigmu PC15 da mal iskometnira ?

          Comment


          • #50
            Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

            e jel mi moze bilo tko, samo objasnit kako da kupim taj sat sw-5 na onoj stranici dominatus.hr??
            kaj trebam imat karticu ili sta,kak to ide,i za kolko mi dode doma??

            Comment


            • #51
              Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

              pridružujem se temi ..idem uskoro kupit u zg negdje pulsmetar, jel mi može netko reći di ih ima i koja je dobra marka?
              moj prvi pulsmetar

              Comment


              • #52
                Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                Originally posted by saro
                e jel mi moze bilo tko, samo objasnit kako da kupim taj sat sw-5 na onoj stranici dominatus.hr??
                kaj trebam imat karticu ili sta,kak to ide,i za kolko mi dode doma??
                Dakle,odes na www.dominatus.hr.
                Nadjes pulsmetar koji zelis(ako zelis bas taj,onda odi direktno na ovaj link : http://shop.dominatus.hr/ure-aji-c-2...rtmaster-p-171

                kliknes na [kosarica] i on ce te prebaciti na kosaricu,gdje ce ti prikazati koliko iznosi tvoja trenutna kupnja.
                Odmah dolje ti je gumb [na blagajnu]. Kliknes na njega.
                Odvest ce te na stranicu za registraciju.OVdje se moras registrirati(ako nemas vec racun kod njih) ili, ako vec imas racun, samo se logiraj sa svojim e-mailom i lozinkom.
                Nakon toga ce ti prikazati detalje narudzbe,gdje biras nacin placanja i vrstu dostave(ako trebas dostavu).
                Platis i oni ti salju,ili obrnuto - oni ti posalju a ti platis kada ti stigne paket.
                Sretno.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #53
                  Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                  Originally posted by evica
                  pridružujem se temi ..idem uskoro kupit u zg negdje pulsmetar, jel mi može netko reći di ih ima i koja je dobra marka?
                  moj prvi pulsmetar
                  Zagreb, Nikole Tesle 8 (u dvorištu), ZONEL, tamo sam ja kupio moj.

                  http://www.zonasrca.hr/proizvod.aspx?mode=1&IdMnf=1

                  :P
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #54
                    Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                    thnx!

                    Comment


                    • #55
                      Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                      Originally posted by saro
                      e jel mi moze bilo tko, samo objasnit kako da kupim taj sat sw-5 na onoj stranici dominatus.hr??
                      kaj trebam imat karticu ili sta,kak to ide,i za kolko mi dode doma??
                      ima ga u adm-u(dućanu za računala) ...pogledaj malo na internetu...tamo sam ga ja kupio jer mi se nije dalo naručivati..i odličan jee

                      Comment


                      • #56
                        Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                        jel ko vidija onaj adidasov nekakav pulsmetar, cini mi se da ima i mp3 u sebi...
                        ja ga u pragu vidija i kazem "moj si prijatelju", a on odgovori "nisam", kazem ja "zasto?"
                        kaže on "koštam tisuću kuna "

                        Comment


                        • #57
                          Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                          ja kupio preko e-baya sat koji mjeri otkucaje srca i potrošnju kalorija za nekih 70kn..
                          super je, otkucaji su točni ali s kalorijama se ne slažem- to ipak nemože tamo izračunat..a l sve u sveu super je..
                          Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                            Originally posted by CRombo
                            jel ko vidija onaj adidasov nekakav pulsmetar, cini mi se da ima i mp3 u sebi...
                            ja ga u pragu vidija i kazem "moj si prijatelju", a on odgovori "nisam", kazem ja "zasto?"
                            kaže on "koštam tisuću kuna "
                            vidio sam ga ja ...ima ih u intersportu.....al su moćniii.... svima bi preporučio ovoga gore....odličan je za te pare..


                            Originally posted by vedro777
                            ja kupio preko e-baya sat koji mjeri otkucaje srca i potrošnju kalorija za nekih 70kn..
                            super je, otkucaji su točni ali s kalorijama se ne slažem- to ipak nemože tamo izračunat..a l sve u sveu super je..
                            ajde super...ma za 70kn je i pre dobar... ugl pulsmetar je stvar koju bi svatko ko trči i želi pratiti napredak trebao imati...kad sam na defki stalno ga koristim

                            Comment


                            • #59
                              Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                              vidija sam sad mobitel samsung sgh-f110
                              ima pulsmetar mjerac koraka, kalorija, sve zivo....
                              naravno dobije s njim slusalice ono sto ide oko prsa za puls..drzac za mob na ramenu..itd...
                              i naravno opet se zaljubio i kad ono moba nema kupit u hrvatskoj...
                              nigdi!!!
                              a na ebayu 1000 kn minimal

                              Comment


                              • #60
                                Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                                Originally posted by CRombo
                                vidija sam sad mobitel samsung sgh-f110
                                ima pulsmetar mjerac koraka, kalorija, sve zivo....
                                naravno dobije s njim slusalice ono sto ide oko prsa za puls..drzac za mob na ramenu..itd...
                                i naravno opet se zaljubio i kad ono moba nema kupit u hrvatskoj...
                                nigdi!!!
                                a na ebayu 1000 kn minimal
                                da...+ poštarina i carinjenje koje češ "masno" platiti.....

                                Comment

                                Working...
                                X