Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vendetha
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Originally posted by kelly
    Ne idemo na SP. Mnogi će reći da su Englezi pustili Ukrajini...

    Pa sad, pustili ili ne...mislim ko zna..ali cinjenica je da su oni osigurali prolaz, pa tako da im je fakticki i svejedno, a i opustenije su dosta igrali... a zasto .. mada mislim da je i njima bolje ovako, jer moje je misljenje da je hrvatska jaca od ukrajine, i da iako su ih pustili, bolje njima da se rijese hrvatske koja bi ima mogla mozda predstavljati nekad poslije probleme nego ukrajina...to je neko moje misljenje.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Ajmo svi...Hrvatska, Hrvatska!!!

    Ne idemo na SP. Mnogi će reći da su Englezi pustili Ukrajini...

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Originally posted by SlySter
    Miljenko je čovjek svjetskog znanja i mogučnosti.Znam mu sina,dečko studira isti smjer kao ja.
    No problem nije u njemu.Problem je u zamislima "viših" glavonja u klubu i kalendaru natjecanja.
    Dva natjecateljska perioda u godini nemaju nikakvog smisla kao i periodizacija pripremne i natjecateljske faze sa prijelaznom kroz godinu...
    Kad se riješi takav nesposoban kadar možemo pričati o Hrvatskom klubskom nogometu.Do tada...
    Pa dva natjecateljska perioda u godini su u svim ligama. Vjerovatno misliš na jesenski i proljetni dio sezone. Ne znam zašto bi to bio problem.

    Leave a comment:


  • Car
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Mislim da nije problem u kalendaru vec u tome da je nogomet postao jedan od najunosnijih poslova i gleda se samo zarada.
    Pa jos gori "kalendar" natrjecanja je bio u bivsoj drzavi pa su nasi klubovi godisnje davali desetak vrhunskih igraca, i nisu smjeli napustiti ligu prije 28 godine ( tu negdje ) . Problem je u omladinskim skolama koje rade na principu ( ciji tata ima vise novaca ), a i svi dobi igraci se sto prije prodaju.
    Kakvu bi Dinamo imao ekipu da nije prodao Dudua , Modrica, Corluku, Pokrivaca, pa na karju krajeva i Kranjcara.................
    Dakle od domaceg nogometa vise nikada nista nece biti

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Miljenko je čovjek svjetskog znanja i mogučnosti.Znam mu sina,dečko studira isti smjer kao ja.
    No problem nije u njemu.Problem je u zamislima "viših" glavonja u klubu i kalendaru natjecanja.
    Dva natjecateljska perioda u godini nemaju nikakvog smisla kao i periodizacija pripremne i natjecateljske faze sa prijelaznom kroz godinu...
    Kad se riješi takav nesposoban kadar možemo pričati o Hrvatskom klubskom nogometu.Do tada...

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    I mislim da Miljenko Rak iz Dinama radi kako spada.

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by SlySter
    Najveći problem Hrvatske je u trenerima koji diktiraju fazu pripreme naših sportaša.Da ih ima adekvatan broj i da su kvalitetniji (čast iznimkama) te da ih se bolje sluša bili bi konkurentni.Ovako...nula bodova.
    Da slažam se to za pripreme ali Hrvatska nogometna reprezentacija nije pod utjecajem tih trenera jer su to svi igrači koji igraju van Hrvatske. I reprezentaciji ne možemo osporiti uspjeh jer od postojanja države samo jedno natjecanje (Euro 2000) smo propustili.
    Apsolutno se slažem.Tu se i vidi hendikep Hrvatske.Svi kvalitetni igrači zapravo dolaze iz drugih zemalja i klubova gdje je priprema moderno koncipirana.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    U konkretnoj utakmici po meni veliki dio krivice pada na Bilića i stručni stožer.Mislim kakva je ono taktička postava sa Pokrivačem na beku,koji je to zadnji puta igrao prije puno godina i to protiv 10 klasa lošijih momčadi od ove Engleske.I onda nakon 10 minuta njenjanje taktike,to nema veze sa vezom.
    Nebi htio da ispadne da ga blatim,ali vidlo se već u dosta utakmica da on nema taktičkih rješenja u svojoj glavi samo kaj ga je izvlačila individualna kvaliteta naših igrača(koja je po meni izuzetno jaka i tu smo možda i među 5 na svijetu kaj se tiče kvalitete pojedinaca)
    Zbog nacije se nadam da ćemo proči dalje,da se ljudi imaju čemu veseliti u ova turobna vremena.A Bilićevo umiječe iznanje će se najbolje vidjet kad preuzme neki klub,ja mu želim puno sreće jer mi je simpa,nije ***** od čovjeka.

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Originally posted by SlySter
    Najveći problem Hrvatske je u trenerima koji diktiraju fazu pripreme naših sportaša.Da ih ima adekvatan broj i da su kvalitetniji (čast iznimkama) te da ih se bolje sluša bili bi konkurentni.Ovako...nula bodova.
    Da slažam se to za pripreme ali Hrvatska nogometna reprezentacija nije pod utjecajem tih trenera jer su to svi igrači koji igraju van Hrvatske. I reprezentaciji ne možemo osporiti uspjeh jer od postojanja države samo jedno natjecanje (Euro 2000) smo propustili.

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Najveći problem Hrvatske je u trenerima koji diktiraju fazu pripreme naših sportaša.Da ih ima adekvatan broj i da su kvalitetniji (čast iznimkama) te da ih se bolje sluša bili bi konkurentni.Ovako...nula bodova.

    Leave a comment:


  • jasmin-mlinaric
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    ..istina Runji kapa do poda, predobro brani, a i na prošloj tekmi je skinio par zicera..

    Leave a comment:


  • breezer20
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    ma nismo mogli nista vise ni ocekivat bez Carlija koji je nas bedem obrane i Luke koji je nas glavni kreator, njega apsolutno niko nemoze zamjenit, ali se nemogu otet dojmu da i sa njima dvojicom nebi prosli puno bolje posto su englezi imali gotovo savrsenu igru i sve u svemu potpuno zasluzena pobjeda ! Trebamo bit zahvalni Runji sto nas je spasio od jos vece blamaze bez obzira na pogresku kod 5. gola !

    Leave a comment:


  • matuljac
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    sta god da bilo uvjek ponosni na svoju zemlju!!!
    AJMO HRVATSKA!!!!

    Leave a comment:


  • Mackiel
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    Da,nažalost.

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Ajmo svi...hrvatska, hrvatska!!!

    popušili smo...totalno...

    Leave a comment:

Working...
X