Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nogomet - zanimljivosti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Nogomet - zanimljivosti

    Ja sam misljenja da ga Bilic nije zvao jer Mamic nije imao toliki utjecaj na njega kao na Stimca, ali sto kazes svako ima svoje misljenje Najbitnije u tome svemu je da repka funkcionira kako treba, da se pocisti ovaj sljam u HNS-u i da jednom krene sve prema boljem sto se tice naseg nogometa.
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #92
      Re: Nogomet - zanimljivosti

      Originally posted by blento View Post
      Ja sam misljenja da ga Bilic nije zvao jer Mamic nije imao toliki utjecaj na njega kao na Stimca, ali sto kazes svako ima svoje misljenje Najbitnije u tome svemu je da repka funkcionira kako treba, da se pocisti ovaj sljam u HNS-u i da jednom krene sve prema boljem sto se tice naseg nogometa.
      Moze vrlo vjerovatno biti , kao sto kazes Mamic gura samo svoje igrace .. slazem se samo da se poboljsaju jos malo i mozemo daleko dogurati

      Comment


      • #93
        Re: Nogomet - zanimljivosti

        Originally posted by Builty View Post
        Moze vrlo vjerovatno biti , kao sto kazes Mamic gura samo svoje igrace .. slazem se samo da se poboljsaju jos malo i mozemo daleko dogurati
        Mamić je onaj tip osobe koji je pravi neandertalac šta se tiče psihe i osobnosti, ponašanja, ali čovjek zna kako zaraditi novac i zna kako prodat igrače. Bananko je samo jedan od njih.
        Sad kad je maminjo vidija da mu se ahilova peta (čitaj: slaven bilić) makla sa puta, štimca vidi ka slabu točku i šansu za ulov....i upeca je.

        Općenito, Slaven mi je daleko draži od sve trojice, i šukera, mamića i štimca, svi imaju tu neku odbojnu personalnost, pravi su dokaz kolko je sjebana nasa liga i savez. Sve je to korupcija ljudi moji.
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #94
          Re: Nogomet - zanimljivosti

          Sve je to veeeeelika korupcija i veliko mazanje ociju ljudima a veliki ne vide to il ne zele vidjeti. Plakat cemo mi svi za Slavenom.
          Sto se tice Mamica, on je osoba koja kasni 200 godina za nama svima, i bas mi se uklapa u to doba kada je trgovina bila jedino bitno. E tako i njemu, nista nije sveto nego novac a tu nema covjeka. Uvjeren sam da kad bi se rijesili Mamica svi problemi bi nestali sami od sebe a on bi u roku 7 dana zavrsio tamo gdje mu je mjesto (citaj:zatvor).
          I svaka cast Torcidi na onoj poruci sinoc
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #95
            Re: Nogomet - zanimljivosti

            Originally posted by blento View Post
            Sve je to veeeeelika korupcija i veliko mazanje ociju ljudima a veliki ne vide to il ne zele vidjeti. Plakat cemo mi svi za Slavenom.
            Sto se tice Mamica, on je osoba koja kasni 200 godina za nama svima, i bas mi se uklapa u to doba kada je trgovina bila jedino bitno. E tako i njemu, nista nije sveto nego novac a tu nema covjeka. Uvjeren sam da kad bi se rijesili Mamica svi problemi bi nestali sami od sebe a on bi u roku 7 dana zavrsio tamo gdje mu je mjesto (citaj:zatvor).
            I svaka cast Torcidi na onoj poruci sinoc
            Naravno da ćemo plakat za Slavenom, čovik je napravia puno, samo šta naš narod po tome svemu pljuje dok je on bija još tu, govori kako nevalja i te šeme, a kad takav neko ode i umjesto njega dođe mafia, onda svi padaju u žalost, jaukaju, govore kako je slaven bija stoput bolji.... surova realnost.

            A za Mamića, ruku na srce, i mora bit bezosjećajan i mora mu novac bit glavni ako želi nešto postić (pare) u nogometu danas. Ne kažu bzvze da se u biznis nesmu mišat emocije, to on i radi, zato i zarađuje ko šta niko nebi da je na njegovon mistu.

            Takav je nogomet danas, ništa drugo nego novi, legalan oblik trgovine ljudima. Samo su pare bitne, ništa više.
            Bune se kad im srezaju plaću sa 50 na 45 tisuća eura tjedno... tragedija.
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #96
              Re: Nogomet - zanimljivosti

              Mamić ima nos za zaradu al način na koji to radi je odvratan. POgle samo Tomečaka po meni nije ništa gori od Sammira al jbg kad nema potpisan ugovor s Maminjom. Al, Mamić pokazuje da vlada i izvan nogometnih krugava, lik u gostovanju Nedjeljom u 2 ponese policijski dosije pojedinih pripadnika BBB. Boysi su jedini koji mu mogu stati na put, al i tu je problem što i tu ima svoje plaćenike koji su skupinu razbili na određene frakcije i nema jedinstva navijača kao nekad.

              Comment


              • #97
                Re: Nogomet - zanimljivosti

                Kao što rekoh, neandertalac sa pojačanim njuhom za pare

                Da, zaista fali tog jedinstva navijača, da zajedno naprave nesto dobro, a ne na štetu klubova cilo vrime. Kad bi samo tog bilo, nebi bilo ni mafije, ni mamića. Samo mi zaostajemo za ostatkom svita, živimo u prošlosti i sami sebe zakopavamo.
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • #98
                  Re: Nogomet - zanimljivosti

                  Sve to nekako podsjeca na doba Njofre i Canjuge
                  I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Nogomet - zanimljivosti

                    Originally posted by blento View Post
                    Sve to nekako podsjeca na doba Njofre i Canjuge
                    Al ovdje JOŠ nema dokaza šetanja novca sa računa do računa. Mogu jedino sami sebe razotkrit
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: Nogomet - zanimljivosti

                      O.k., navijam za BATE Borisov!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: Nogomet - zanimljivosti

                        Ako slucaaaajno netko nije vidio....

                        Comment


                        • Re: Nogomet - zanimljivosti

                          Ima ovdje navijaca Liverpoola?

                          Comment


                          • Re: Nogomet - zanimljivosti

                            http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw

                            Comment


                            • Re: Nogomet - zanimljivosti

                              Originally posted by redthunder View Post
                              Ima ovdje navijaca Liverpoola?
                              Iman 2 brata i oba su fanatici, neda mi se sad i ovde o njima slusat -.-

                              Comment


                              • Re: Nogomet - zanimljivosti


                                Covjece totalno sam zaboravio kako je briljantan Dudu bio u Arsenalu..veoma dirljiv video posebno ono kad kaze Is there better finisher in the premier league than Eduardo?.Kakvu je karijeru mogao imat bas steta,taj jedan djelic sekunde mu je sjebao karijeru .Gledam malo i komentare stuju ga kao Bozanstvo mnogi ga nazivaju legendom Arsenala ima onih koji govore kako je on bio najbolji napadac kojeg su imali prilike gledati.

                                Comment

                                Working...
                                X