Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nogomet - zanimljivosti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Nogomet - zanimljivosti

    I sad Guardiola izjavljuje da je sramotno kako su 10 bodova iza reala, i k tome jos okrivljuju da su za to krivi suci, bar 9 od 10 tih bodova da su odlucile sudske "pogreške"

    dadada
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #47
      Re: Nogomet - zanimljivosti

      Baš me zanima da'l će Pep ostati u Barci. A Mou... Mogao bi uzeti prvenstvo i Ligu i onda u City, ako Mancini popljuga od Manche.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #48
        Re: Nogomet - zanimljivosti

        Svi ce gladnici ici u Qatar, njima nikad dosta love. Navijam za "manje" klubove kao sto su Napoli itd. obozavam "velikane" u problemima kao npr. Chelsea..
        Porto je primjer pravog kluba, za mene Hulk vrijedi vise od Ronalda ili Messia (Sad ide paljba po meni)
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #49
          Re: Nogomet - zanimljivosti

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Svi ce gladnici ici u Qatar, njima nikad dosta love. Navijam za "manje" klubove kao sto su Napoli itd. obozavam "velikane" u problemima kao npr. Chelsea..
          Porto je primjer pravog kluba, za mene Hulk vrijedi vise od Ronalda ili Messia (Sad ide paljba po meni)
          Kakva palba, ne moj brijati - meni je Norwich najdraži klub na svijetu, obožavam Fulham, Atletico Madrid i Athletic Bilbao. A Cavani? Cavani daje gol, uvijek!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #50
            Re: Nogomet - zanimljivosti

            Najgluplje mi je kad neko me pita za kog navijam i kad mu recem opet me pita: a od velikih klubova ?
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • #51
              Re: Nogomet - zanimljivosti

              -blento,kad te pitaju a od velikih klubova kazes: hajduk!
              -Premium.Better: i je malo njega glupo usporedjivati s ronaldom! u kojoj ligi jedan u kojoj drugi igra?i cr je se dokazao i u engleskoj
              -Aquila_hr: pep je sad to izjavio,a prije desetak dana je rekao da je u njima greska,dva razlicita misljenja,jesu li to novinari izjavili ili on nezz...

              Comment


              • #52
                Re: Nogomet - zanimljivosti

                AVB se navodno zanima za Hulka, ako preživi sezonu...

                Bajdvej:



                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #53
                  Re: Nogomet - zanimljivosti

                  Ovaj Mesi je stvarno lud čovjek:

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #54
                    Re: Nogomet - zanimljivosti

                    Pozz Barceloni




                    Barcelona
                    Barcelona

                    Comment


                    • #55
                      Re: Nogomet - zanimljivosti

                      Isteklo je Lessiju vrijeme
                      Ako ove godine Ronaldo ne pokupi zlatnu loptu, necu ni gledat vise fudbal

                      Comment


                      • #56
                        Re: Nogomet - zanimljivosti

                        kako god bilo messi ce u sebi uvjek imati talent,a ronlaldo je napumpan lik koji se samo sili,umjesto da pomaze djeci u siriji kao messi,cini nesto dobro za ljude sa tim silnim parama,a ne da si kupuje aute i prijeti svima oko sebe,klasican primjer seljaka koji dodje do para....

                        Comment


                        • #57
                          Re: Nogomet - zanimljivosti

                          Mislim da je to cisto njegova stvar, ipak smatram da se treba ocjenjivati igra. Ako te bas zanima, google, te ces mislit drugacije. Lol kome prijeti ? previse pricas gluposti

                          Comment


                          • #58
                            Re: Nogomet - zanimljivosti

                            aj ti meni pricaj sad,pratim nogomet na 20 portala,svaku izjavu,sve sto se desava,a sto se tice igre,od 2009. je ronaldo osvojio jednu zlatnu loptu,a messi 3,i jos jednu zlatnu kopacku "Zlatna lopta France Footballa: 2009.
                            Nagrada World Soccera za nogometaša godine: 2009.
                            Najbolji igrač Svjetskog klupskog prvenstva 2009.
                            FIFA-in igrač godine: 2009.
                            Trofej Pichichi: 2010.
                            Europska Zlatna kopačka: 2010.
                            FIFA Zlatna lopta : 2010.
                            FIFA Zlatna lopta 2011
                            FIFA Zlatna lopta 2012"

                            Comment


                            • #59
                              Re: Nogomet - zanimljivosti

                              Ja sam rekao da je Ronaldo ove godine zasluzio zlatnu loptu, nisam spominjao uopce proslost.

                              Comment


                              • #60
                                Re: Nogomet - zanimljivosti

                                Ronaldo je do svog statusa doša radom i znojem, za razliku od Mesnog
                                Zato ga i 126 puta više poštujem nego malog kepeca, koji, ne kažen da je ladija jaja svo ovo vrime i govorija "Meni bog da talent, a ja samo moran, uz pomoć Xavia, davat golove sa 6 metara od gola." Ma da, trenira on, al da mu nije barce i par genijalaca koji mu svaki put serviraju balun prid noge, nebi on bija ništa. takav tip igrača može igrat samo u barci, nigdi više, za razliku od Ronalda, koji je dosta korisniji i samostalniji igrač on njega.

                                I da, po meni je Xavi triput bolji igrač od Messija, mali je precijenjen.
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X